Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka City Boss V5 biela (Kód produktu: C1052)

Elektrická kolobežka City Boss V5 biela - AKCIA

Skladacia konštrukcia, tempomat, dlhý dojazd, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Skladacia konštrukcia, tempomat, dlhý dojazd, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
699 € s DPH
Cena bez DPH:
582,50 €
Pôvodná cena:
799 €
- ušetríte 100 € (13%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Referencie (3)

Elektrická kolobežka City Boss V5 biela

Elektrická kolobežka City Boss V5 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 115 cm a hmotnosti 19,2 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.


Bezúdržbový motor 500 W svižne zrýchľuje dokonca aj pri 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca. Zrýchlenie z 0-25 km/h za 8 sekúnd pri hmotnosti jazdca 85 kg.


Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie maximálnej rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý 15 km/h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný 25 km/h - príjemná cestovná rýchlosť spĺňajúca vyhlášku pre používanie na pozemných komunikáciách; rýchly 35 km/h - pre jazdu na cykloceste šetriacu váš čas.

Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.


Batériu Li-Ion 15,4 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 6-7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete približne 45 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote a pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom.


Na transreflexnom displeji skvele čitateľnom aj na priamom slnku či v noci, môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.


Predné a zadné svetlo napájané
z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Počas brzdenia sa naviac rozsvieti zadné brzdové svetlo.


Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou. Robustný rám kolobežky z leteckého hliníka certifikovaný normou ISO znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 50 cm dlhom a 21 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.


Kolobežku je možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.


Rozšírené pneu
2,5" (6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú i k vlhkému povrchu a spoľahlivo tlmia nepríjemné vibrácie. Vzhľadom k ich veľkosti a kvalite nie je potreba dodatočného odpruženia rámu. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Vďaka konštrukčnému riešeniu kolobežky možno pichnutú dušu či opotrebovaný plášť vymeniť aj v domácich podmienkach.

Kolobežka je certifikovaná podľa ISO 12100: 2010, EN 12184: 2014 podľa smernice CE 2006/42/EC.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
typ batérie Li-Ion
prevádzkové napätie 48 V
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
max. otáčky motora 1280/min.
max. krútiaci moment 25 Nm
max. stúpanie 9,5° (17%)
výkon motora 500 W
kapacita batérie 15,4 Ah/48 V
max. rýchlosť 35 km/h
dojazd na 1 nabitie 45 km
rýchlosť nabíjania 6-7 h
max. nosnosť 150 kg
hmotnosť 19,2 kg
veľkosť pneu 10 x 2,5" (25,4 x 6,4 cm)
druh pneu 2x nafukovacie - značky CST
brzdy kotúčové
3 rýchlostné režimy cca 15/25/35 km/h
odporúčaný vek 16+
odporúčaná výška jazdca 150-210 cm
výška riadidiel 82-115 cm
šírka riadidiel 56 cm
šírka nášľapu 21 cm
dĺžka nášľapu 50 cm
výška nášľapu - horná 16 cm
výška nášľapu - svetlá 9 cm
rozmery rozloženej kolobežky d115 x š56 x v115 cm
rozmery zloženej kolobežky d115 x š24 x v38 cm
tempomat
multifunkčný displej s transflektívnou vrstvou napájaný centrálnou batériou
trúba
predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
brzdové LED svetlo napájané centrálnou batériou
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnej batériou
skladací mechanizmus
stojanček
blatníky
nabíjačka súčasťou balenia

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka City Boss V5 biela - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka City Boss V5 biela - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 15,4Ah / 48V
Dojazd
45 km
Maximálna rýchlosť
35 km/h
Maximálne stúpanie
9.50 °
Hmotnosť
19.20 kg
Výkon motora
500 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1150 x 560 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka City Boss V5 biela - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 3 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Na prepravu do práce, jazdenie po meste je úplne super a viem si ju predstaviť aj na dovolenke . Dokonca ma možnosť montaze sedadla. Má celkom dobrý Dojazd cca 27-30 km, silný motor - ešte sa mi nestalo, že som jej musel pomáhať, ale pre istotu treba dávať pozor na rýchlosť ja som išiel 46 km/h samozrejme ideálna cesta , aj ked dosť dobré zvládne rozbitý chodník ci cestu, treba si dávať pozor. Ak by sa stalo ze sa vybije akumulátor, mozete jazdiť aj pomocou odrazania. Jazdí na 10 palcových pneumatikách s dušou-tých som sa bál ci nebudú veľké, ale vôbec nie, sú super, majú dobrý profil, aj dezén a jazdu mate výrazne viac pod kontrolou .Jazdil som aj iné kolobezky, ale s plnými kolesami. Co sa týka skladnosti, da sa pekne zložiť, rýchlo, ja ju občas nosím v aute-v pohode ju tam dám, no netreba zabudnúť ze ma 19kg. Pôsobí kvalitne, tak dúfam, že aj bude dlho slúžiť a baviť. Podľa mňa je to taká vyššia trieda. Tak snáď pomôžem niekomu touto recenziou rozhodnúť sa.

Silný motor, zvládne aj poriadne stúpanie

Dobré brzdy

10 palcové kolesá s dušou, aj vďaka nim je pohodlnejšia jazda - skúšal som aj iné

Dojazd cca 27-30 km, závisí od terénu, váhy, počasia

Pevná konštrukcia

Dobré ovládanie, 3 rýchlostné módy

Váha, ale vzhľadom na nosnosť a pevnosť kolobežky aj pri vyššej rýchlosti je odpustena. V tejto kvalite, s takym motorom a akumulátorom sa ľahšia asi nedá vyrobiť.

Predné svetlo - celé zlé,veľmi slabé, musel som dokúpiť v cyklosporte

Možno niekomu by sa zišla aplikácia

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Kvalitní dílenské zpracování, dostatečná rychlost a nosnost koloběžky. Velice šikovná Je široká plocha pro nohy, které se vejdou obě vedle sebe.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Koloběžka zatím doře funguje, kvalitní zpracování, dostatečná rychlost a nosnost. Dostatečné široká plocha pro nohy, které se vejdou obě vedle sebe. Čas ukáže kvalitu výrobku.

Elektrická kolobežka City Boss V5 biela - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov