Fitness>Zdravie a relaxácia>Magnetické náramky>Magnetické náhrdelníky inSPORTline > Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta (Kód produktu: 4409)

Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta

Masívny náhrdelník pre mužov, stredne silné magnety, nastaviteľná veľkosť, vhodný na každodenné nosenie. Výrazný dizajn, zrkadlový lesk a energia podporujúca metabolizmus.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Masívny náhrdelník pre mužov, stredne silné magnety, nastaviteľná veľkosť, vhodný na každodenné nosenie. Výrazný dizajn, zrkadlový lesk a energia podporujúca metabolizmus.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
32,50 € s DPH
Cena bez DPH:
27,08 €
Pôvodná cena:
51 €
- ušetríte 18,50 € (36%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (4)

Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta

Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta vyrovnáva energie a elektrickú aktivitu srdca. Špeciálnym výrobným procesom a vysokou kvalitou použitých materiálov je prijateľný pre každého. Titán je špecifický kov, ktorý má vysokú tvrdosť a extrémnu odolnosť. Nemení tvar, nezafarbuje pokožku a je vhodný pre alergikov. Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta má zrkadlový lesk a tvoria ho ploché, hladké tabuľky (obdĺžnikový, pravidelný tvar H, zaoblené hrany) a spoje pripomínajúce znamienko +. Na každom článku je gravírovaný symbol v tvare kruhu Ө. Články a spoje do seba plynule zapadajú. Desať neodymových magnetov o sile 1200 gaussov je vyrobených zo zliatiny 1/5 bóru a 4/5 neodýmu. Vyrábajú sa v malých rozmeroch a vyznačujú sa uvoľňovaním malého množstva svojej energie po celú dobu nosenia. Do magnetického náhrdelníku inSPORTline Ponta sú neodymové magnety vsadené zo spodnej strany titánových článkov, rozmiestnené po celom obvode šperku, starostlivo fixované špeciálnym lepidlom s ochrannou, glazovanou vrstvou, sú stabilné, umývateľné a nevypadávajú. Zapínanie je prackové, pevné a nerozopína sa, dĺžka retiazky je nastaviteľná. Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta je pre svoj výrazný, ale elegantný vzhľad obľúbený módny doplnok, ktorý spĺňa vysoké požiadavky a je určený pre každodenné použitie. Zvyšuje celkový výkon, napomáha sústredeniu a rovnováhe organizmu.

Neodymové magnety majú rad pozitívnych vlastností, ktoré napomáhajú zdraviu. Unikátne spojenie štyroch technológií - pôsobenie magnetu, infračerveného žiarenia, záporných iónov a germánia dáva magnetickým šperkom neoceniteľný rozsah. Zvyšujú hladinu okysličenia krvi, vyrovnávajú krvný tlak a napomáhajú odplavovaniu splodín látkovej výmeny. Majú analgetické účinky, sú vhodné na tlmenie bolesti kĺbov, svalov, zubov a hlavy (migréna). Zmierňujú opuchy, pôsobia protizápalovo. Účinné sú u degeneratívnych a zápalových ochorení pohybového aparátu, svalových a šľachových úponov (tenisový lakeť, achilovky). Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta je vzhľadom na umiestnenie veľmi účinný pri bolestiach krčnej chrbtice a ramien, spôsobených nesprávnym namáhaním, úrazom alebo stresom. Znižuje náchylnosť k nachladnutiu a respiračným infekciám, alergiám alebo astme. Pôsobí na nervovú sústavu (CNS) a pozitívne stimuluje mozog a miechu. Uvoľňuje napätie, reguluje mozgové vlny alfa a beta, odstraňuje z organizmu statickú elektrinu. Nenahrádza lekársku starostlivosť, je však jej vhodným doplnkom. Odporúčame kombinovať s náramkom.

Technický popis:

 • štýlový magnetický náhrdelník
 • kvalitné spracovanie
 • elegantný dizajn
 • čip pohlcujúci elektromagnetické žiarenie
 • materiál: titán (tvrdosť č. 6)
 • dĺžka: 54 cm
 • šírka: 0,75 cm
 • hĺbka: 0,25 cm
 • hmotnosť: 45 g
 • 10 kusov neodymových magnetov
 • darčeková krabička
 • vhodné pre muža 


Poznámka:

Magnetický náhrdelník nie je možné použiť u osôb s kardiostimulátorom a u tehotných žien. Ak máte v tele náhradne kĺby, kovové spoje alebo umelé orgány, informujte sa u svojho ošetrujúceho lekára na možnosti použitia magnetických výrobkov.

Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta - Parametre produktu

Spôsob nosenia
Náhrdelník
Počet magnetov
10 ks
Typ magnetov
Neodymové
Materiál
Titán
Hmotnosť
45 g
Darčeková krabička
áno

Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta - alternatívy - všetko skladom

Magnetický náhrdelník inSPORTline Ponta - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov