Moto>Moto prilby>Integrálne prilby > Moto prilba Nolan N87 Carnival N-Com (Kód produktu: GM70984)

Moto prilba Nolan N87 Carnival N-Com

Škrupina z Lexanu, aplikácia Pinlock proti zahmlievaniu, zapínanie systémom Microlock².

Škrupina z Lexanu, aplikácia Pinlock proti zahmlievaniu, zapínanie systémom Microlock². viac »

Farba
Flat Black-Purple
Veľkosť
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
249 € s DPH
Cena bez DPH:
207,50 €
Pôvodná cena:
301,60 €
- Ušetríte 52,60 € (17%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)

Moto prilba Nolan N87 Carnival N-Com

Moto prilba Nolan N87 Carnival N-Com je integrálna prilba od známej talianskej značky Nolan. Ponúka športové spracovanie a napriek tomu vysoko elegantný dizajn s prepracovanými technickými vlastnosťami a prvkami. Veľkou prednosťou tejto prilby je veľké plexi s ochranou proti poškriabaniu aj zahmlievaniu, funkčný ventilačný systém s AirBooster technológiou a pohodlné vnútorné čalúnenie. To je plne odnímateľné a umývateľné. Poteší aj prítomnosť slnečnej clony, ktorá príde vhod predovšetkým pri jazdách proti ostrému slnku. Eyewear Adaptive System zaistí nebývalý komfort nositeľom optických okuliarov. Moto prilba Nolan N87 Carnival N-Com spĺňa vysoké nároky na kvalitu a je ideálna pre mnoho podmienok použitia, teda ako pre dlhé cesty, tak aj pre každodenné jazdy po meste.


Kľúčové vlastnosti:

Ultraširoké plexi 
Obrovský povrch plexi umožňuje širší pohľad, a to aj do strán, čím sa výrazne zvyšuje aktívna bezpečnosť. Inovatívny mechanizmus vyklápania plexi (patentovaný) umožňuje väčšie rozšírenie oblasti pokrytej Pinlock® vnútorným odstrániteľným štítom a znižuje tak riziko náhodného otvorenia alebo zatvorenia plexi, alebo nepríjemných infiltrácií. Je označené ako S / R (Scratch Resistant - odolný proti poškriabaniu).


Slnečná clona

Vnútorné plexi VPS je umiestnené na vnútornej strane prilby a vyrobené z Lexanu, je odolné proti poškriabaniu aj proti zahmlievaniu a s UV ochranou až do 400 nanometrov. Veľmi jednoduché na odobratie z prilby. Možno veľmi ľahko aktivovať aj rýchlo vytiahnuť.


Airbooster technológia a ventilačný systém

Exkluzívna technológia AirBooster v hornej časti hlavy zaisťuje optimálnu ventiláciu hlavy jazdca. Vzduch je vtláčaný z horného prívodu a vedený do najkritickejších oblastí, čím zabráni akémukoľvek rozptylu, a tým je zaistený maximálny komfort aj v tých najnáročnejších podmienkach jazdy. Naviac je ventilačný systém vybavený prívodom vzduchu v bradovom chrániči, vďaka ktorému je umožnená ventilácia v úrovni úst a vzduch môže smerovať priamo k plexi, čo zabráni zahmlievaniu. Integrované zadné vývody vzduchu vyvedú teplý a zatuchnutý vzduch smerom von z prilby.


Microlock 2

Dvojitý retenčný systém s mikrometrickým nastavením. Skladá sa z jednej termoplastickej ergonomickej otváracej páky a druhej hliníkovej ozubenej pridržiavacej páky. Bradový pásik tak možno otvoriť len otočením, čím sa minimalizuje možnosť nechceného otvorenia.


Priestor pre okuliare

Exkluzívny systém Eyewear Adaptive System určený pre pohodlie nositeľov okuliarov. Rýchlo a jednoducho umožní získať dostatok priestoru vo výplni v oblasti tváre, aby sa tam pohodlne zmestili obruby okuliarov. Systém je reverzibilný, takže ho možno vrátiť späť do pôvodnej podoby.


Technický popis:

 • široké plexi s veľkým zorným poľom, z kvalitného materiálu odolného proti poškriabaniu
 • aplikácia Pinlock proti zahmlievaniu
 • VPS slnečná clona z Lexanu s UV 400 ochranou
 • ventilačný systém AirBooster s 2 vstupmi
 • prívod vzduchu v bradovom chrániči
 • vnútorné čalúnenie z mikro-perforovanej tkaniny
 • plne odnímateľné a umývateľné čalúnenie Clima Comfort
 • priestranný interiér aj pre nositeľov okuliarov (Eyewear Adaptive System)
 • zapínanie: prackou so systémom microLOCK 2
 • materiál škrupiny: Lexan
 • hmotnosť: 1420 g
 • homologácia: ECE 22.05 (norma pre európsky trh)

Moto prilba Nolan N87 Carnival N-Com - Parametre produktu

Hmotnosť (g)
1420 g
Slnečná clona
áno
Odnímateľné čalúnenie
áno
Materiál škrupiny
Lexan
Vetracie otvory
áno
Homologácia ECE
áno
Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov