Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Moto prilba Nolan N100-5 Consistency N-Com P/J AKCIA

Všestranná prilba s maximom pohodlia a technickou prepracovanosťou, P/J homologácia, najlepší výklopný systém Dual Action, AirBooster ventilácia, nastaviteľný Pinlock. viac

 • Doprava zadarmo

Farba:  Flat Black-Bronze

Veľkosť:  S (56)

E-shop: na sklade -

Predajne:
 • Bratislava
 • Košice
 • Trenčín

Doručíme do 2 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  4 dní
Košice Doručíme do  4 dní
Trenčín Doručíme do  4 dní
409,90 €

459 € s DPH

-11%

Ušetríte 49,10 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

 • Rozšírená záruka 5 rokov

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

N100-5 Consistency je obľúbená verzia výklopnej prilby od značky Nolan. Technologická prepracovanosť je sprevádzaná športovo elegantným vzhľadom. Prilba má dvojakú P/J homologáciu, takže v cestnej premávke ju môžete použiť buď s otvoreným bradovým chráničom (konfigurácia J) alebo s uzavretým (konfigurácia P).

Nolan N100-5 Consistency je všestranná prilba s vynikajúcim komfortom.

 

Kľúčové vlastnosti:

Ultraširoké plexi 
Veľmi široké plexi vyrobené z Lexanu, ktoré je odolné proti poškriabaniu, vám umožní rozšírený pohľad, čo okrem iného veľmi zvyšuje aktívnu bezpečnosť.


Pinlock®

Patentovaná technológia vylepšená spoločnosťou NolanGroup - plexi má silikónový okraj po celom obvode a vďaka excentrickým pinom možno s týmto systémom zaobchádzať z vonkajšej strany plexi - tým sa môže regulovať vzdialenosť celej Pinlock fólie od plexi. Odolná a praktická pomôcka proti zbytočnému zahmlievaniu plexi.


VPS ochrana proti slnku UV 400

Je umiestnená z vnútornej strany prilby, je tiež vytvorená z Lexanu a je odolná proti poškriabaniu, opäť aj s úpravou proti zahmlievaniu. A hlavne - poskytuje UV ochranu až 400 nanometrov. Možno ju ľahko zložiť. Má patentovaný aktivačný systém s automatickým uzatváracím systémom.


Vnútorné čalúnenie ClimaComfort

Prepracovaná koncepcia - toto vnútorné čalúnenie je vyrobené z mikrovlákien s dvojitou hustotou. V kombinácii s horným ventilačným systémom AirBooster Technology rozptyľuje vzduch do hornej časti hlavy jazdca.


Ventilačný systém a AirBooster technológia
 
Exkluzívna technológia zaisťujúca optimálne vetranie tam, kde je najviac potrebné - na hornej časti hlavy jazdca: vzduch je vytláčaný z horného prívodu a rozptyľovaný do najkritickejších oblastí, čím zabraňuje akémukoľvek rozptylu a zaručuje maximálne pohodlie aj v extrémnych podmienkach jazdy. Systém ventilácie naviac obsahuje prívod vzduchu v bradovom chrániči - ten umožňuje ventiláciu na úrovni úst a smeruje vzduch priamo na plexi, zadné vývody vzduchu - odvádzajú horúci a zatuchnutý vzduch von z prilby.


Chránič brady s eliptickým vyklápaním

Vďaka rotácii s eliptickou trajektóriou sa dá udržať celková veľkosť prednej časti prilby na minime. Účinnosť "tesnenia" je preto výrazne znížená a jazdný komfort zaručený - a to aj pri jazde so zdvihnutým bradovým chráničom.


Dual Action

Exkluzívny systém pre otváranie brady. Je umiestnený v strednej časti chrániča brady a umožňuje jednoduché otváranie jednou rukou. Mechanizmus otvorenia Dual Action znižuje riziko náhodného otvorenia: otvorenie môže byť vykonané iba pri použití prvej uvoľňovacej páčky (alebo bezpečnostnej zámky) a potom aktiváciou druhej páčky.


Microlock 2

Dvojitý systém zapínania pod bradou s mikrometrickým nastavením. Tento systém sa skladá z termoplastickej ergonomickej otváracej páky a druhej hliníkovej ozubenej a pridržiavacej páky. Ozubená páka uvoľňuje mikrometrický prúžok, takže popruh brady môže byť otvorený iba s veľmi širokým otáčaním otváracej páky. Toto zariadenie minimalizuje možnosť náhodného otvorenia.


Technický popis:

 • ultraširoké plexi
 • jediná výklopná prilba, ktorá prešla crash testom, bez toho aby došlo k otvoreniu bradovej časti
 • VPS slnečná clona nastaviteľná v rôznych polohách a vybavená systémom automatického sťahovania
 • horný ventilačný systém AirBooster Technology
 • bradový chránič s eliptickou rotáciou
 • exkluzívny otvárací mechanizmus bradového chrániča Double Action
 • uzatvárací systém microLOCK 2 s mikrometrickým nastavením a otváraním na dvojitú páčku
 • vnútorná výstelka Clima Comfort s mikroperforovanou látkou
 • materiál škrupiny: Lexan
 • hmotnosť: 1650 g
 • homologácia: ECE 22.05 P/J (norma pre európsky trh na integrálnu i otvorenú prilbu)

 

Parametre produktu

Hmotnosť (g) 1650 g
Slnečná clona áno
Odnímateľné čalúnenie áno
Materiál škrupiny Lexan
Vetracie otvory áno
Príprava pre interkom áno
Homologácia ECE áno

Alternatívy

Stráženie ceny produktu