Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela 8" - model 2020 (Kód produktu: C1058)

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela 8" - model 2020

Výkonná elektrokolobežka so skladacou konštrukciou, tempomatom, rozmerným nášľapom a nosnosťou až 120 kg.

Výkonná elektrokolobežka so skladacou konštrukciou, tempomatom, rozmerným nášľapom a nosnosťou až 120 kg. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
639 € s DPH
Cena bez DPH:
532,50 €
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Referencie (1)

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela 8" - model 2020

Elektrická kolobežka City Boss RX5 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri hmotnosti 17,3 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Bezúdržbový motor s ohromujúcim výkonom 500 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 15 km/h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný cca 25 km/h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly cca 35 km/h - pre jazdu na cyklotrase šetriacu váš čas.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 13 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 5-7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odrážaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji skvele čitateľnom aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

S kovovým svetlom s výkonom 400 lumenov a dosvitom 10 metrov už nebudete potrebovať žiadne dodatočné osvetlenie ani pri vyššej rýchlosti. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Kolobežku zastavíte zadnou kotúčovou brzdou.

Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 120 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými úchopmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 48 cm dlhom a 15 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou.

Pneu s priemerom 8" (predné nafukovacie, zadné pevné) ľahko prekonajú aj drobné nerovnosti. Odolný predný a zadný tlmič znižuje nepríjemné vibrácie počas jazdy. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
typ batérie Li-Ion
prevádzkové napätie 48 V
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
max. stúpanie 9,5° (17%)
výkon motora 500 W
kapacita batérie 13 Ah / 48 V
max. rýchlosť 35 km/h
dojazd na 1 nabitie 35 km
rýchlosť nabíjania 5-7 h
max. nosnosť 120 kg
hmotnosť 17,3 kg
veľkosť pneu 8" (20,3 cm)
druh pneu predná nafukovacia, zadná pevná
brzda zadná kotúčová
3 rýchlostné režimy cca 15/25/35 km/h
odporúčaný vek 16+
odporúčaná výška jazdca 150-210 cm
výška riadidiel 95-125 cm
šírka riadidiel 55 cm
šírka nášľapu 15 cm
dĺžka nášľapu 48 cm
výška nášľapu - horná 15 cm
výška nášľapu - svetlá 8 cm
rozmery rozloženej kolobežky d 110 x š 55 x v 125 cm
rozmery zloženej kolobežky d 105 x š 17 x v 40 cm
tempomat
multifunkčný displej s transreflexnou vrstvou napájaný centrálnou batériou
húkačka
predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnou batériou
skladací mechanizmus
stojanček
blatníky
predný tlmič
zadný tlmič
nabíjačka súčasťou balenia

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela 8" - model 2020 - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela 8" - model 2020 - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 13Ah / 48V
Dojazd
35 km
Maximálna rýchlosť
35 km/h
Maximálne stúpanie
9.50 °
Hmotnosť
17.30 kg
Výkon motora
500 W
Veľkosť kolies
8"
Brzdy
zadná kotúčová
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1250 x 550 x 1100 mm
Typ kolies
nafukovacie + bezdušové
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela 8" - model 2020 - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 4.5 / 5 podľa 1 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Motůrek má sílu a i 105kg jezdce dokáže rozpohybovat vcelku rychle. Uváděný dojezd koloběžky nebude tak úplně mimo, po 26km zmizely tři čárky z pěti, takže těch 30km by to asi dalo. Odpružení činí i cestu přes zámkovou dlažbu nebo "chodníkové" kostky snesitelnou. Hmotnost stroje je pro přenášení ještě ucházející, skládání je rychlé a mechanizmus vypadá bytelně. K dokonalosti tomu však chybí větší kolečka, těch 8" je opravdu málo. Stačí vypadlá dlažební kostka a "velký špatný" je na dohled.

Dost výkonu i pro obézní

Malá kolečka

Elektrická kolobežka City Boss RX5 biela 8" - model 2020 - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov