Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Fixačný bedrový pás inSPORTline Ronyo

Narovnajte chrbát! Prepracovaný systém nafukovacích vreciek perfektne spevní bedrovú chrbticu a uľaví vám od bolesti! viac


Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

109,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

S bedrovým pásom inSPORTline Ronyo dokonale spevníte bedrovú chrbticu a postupne sa tak vrátite späť do formy! Tento podporný pás totiž využíva systém vzduchových vreciek, ktorý pri nafúknutí zafixuje bedrovú chrbticu v tej správnej polohe, uvoľní medzistavcové priestory a efektívne tak eliminuje bolesť. Vďaka tomu dokáže odbúrať tlak vyvíjaný na spodnú časť chrbta a k tomu vám ešte vylepší držanie tela.

Pás sa nafukuje pomocou ručnej pumpičky a záleží iba na vás, aký maximálny tlak zvolíte. Pri nafukovaní sa rozpína smerom nahor a uvoľňuje tak stavce aj platničky. Vďaka integrovanému tlakomeru si potom môžete výsledný tlak zaznamenať a riadiť sa touto hodnotou pri ďalšom použití. Výhodou je tiež zúženie prednej časti pásu, pretože vás potom nijako neobmedzuje v pohybe. Môžete sa tak venovať akýmkoľvek aktivitám vrátane športu!

Pretože je vnútorná vrstva vyrobená zo 100% bavlny, pás sa veľmi pohodlne nosí, a to aj pod oblečením. Po každých 2 hodinách pás na ďalšie 2 hodiny odložte. V týchto intervaloch ho môžete nosiť kľudne celý deň. Vonkajšia vrstva zo syntetickej kože je odolná a navyše skvele vyzerá. Vďaka tejto kombinácii materiálov tak môžete fixátor inSPORTline Ronyo bez problémov nosiť dokonca aj pri športovaní!


✔️ Spevňuje bedrovú chrbticu

Ak sa chcete zbaviť bolesti chrbta a zapracovať na správnom držaní tela, správna podpora bedrovej chrbtice je základ. S bedrovým fixátorom zostane vaša bedrová chrbtica v optimálnej polohe bez toho, aby ste na to museli myslieť!

 

✔️ Znižuje tlak vyvíjaný hornou polovicou tela

Efektívnym spevnením bedrovej oblasti podporíte správnu polohu tela a zároveň uvoľníte chrbticové svaly. Vzduchové vrecká pôsobia v niekoľkých smeroch a zafixujú chrbát tak, aby bola hmotnosť tela čo najlepšie rozprestretá.

 

✔️ Odbúrava bolesť

Pás sa pri nafukovaní rozpína a uvoľňuje tak medzistavcové priestory. Tlak vyvíjaný na stavci sa tak znižuje a platničky sa časom môžu vrátiť do svojej pôvodnej polohy.

 

✔️ Neobmedzuje pohyb

Vďaka zúženej prednej časti nebudete nijako obmedzení v pohybe a dokonca sa môžete pustiť aj do športovania!


Technický popis:

 • nafukovací bedrový pás na spevnenie chrbtice v správnej polohe
 • uvoľňuje medzistavcové priestory
 • výrazne znižuje tlak vyvíjaný na bedrovom stavci
 • pomáha eliminovať bolesť chrbta
 • 25 vzduchových vreciek
 • ručná pumpička s tlakomerom
 • vhodný na každodenné nosenie pod oblečením
 • jednoduché zapínanie pomocou suchého zipsu
 • vonkajší materiál: syntetická koža
 • vnútorný materiál: bavlna
 • výška v nenafúknutom stave: 12 cm
 • výška v nafúknutom stave: 20 cm
 • výška prednej časti: 11 cm
 • rozmery pumpičky: 32 x 6 cm
 • hmotnosť: 380 g (veľkosť L)

Tabuľka veľkostí:

Veľkosť Obvod pása
L 90 – 100 cm
XL 100 – 115 cm
XXL 115 - 130 cm
3XL 130 – 145 cm
 

Parametre produktu

Fixácia Bedrá
Materiál Bavlna, Syntetická koža
Zapínanie Suchý zips
Vetranie áno
Elektrický výhrev nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu