Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Moto prilba Alpinestars S-M5 Scout čierna/strieborná lesklá matná

Ľahká škrupina z materiálu TRS, patentovaný mechanizmus rýchloodopínania šiltu, odnímateľný a prateľný interiér Silverplus®. viac


Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

229,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Moto prilba Alpinestars S-M5 Scout je výsledkom viac ako 5 rokov intenzívneho skúmania, vývoja a testovania. Počas vývoja bol preskúmaný každý možný aspekt na zhotovenie prilby, ktorá bude bezpečná a premyslene navrhnutá tak, aby poskytla kombináciu optimálnej ochrany a komfortu.

Ľahká škrupina predstavuje vstrekovaný termoplast zo špeciálnej zmesi polyméru, ktorý je navrhnutý a optimalizovaný na vstrekovanie v rôznych hrúbkach na potrebných miestach. Vďaka tomu je dosiahnutá optimálna kombinácia ochrany pri náraze na potrebných plochách s dobrým pomerom hmotnosti prilby.

Viacpanelové jadro prilby s 5 rôznymi hustotami polystyrénu zabezpečuje správny pomer v potrebných miestach pre správnu absorpciu nárazu. Medzi ďalšie nemenej dôležité prednosti patrí konštrukcia čalúnenia v spodných/bočných častiach prilby aj v oblasti goliera, ktoré zabezpečuje efektívne rozloženie síl prenášaných na hornú oblasť kľúčnej kosti.

Prilba obsahuje šilt s patentovaným mechanizmom rýchloodopínania, ktorý sa v prípade nárazu sám odopne.


Technický popis:

Konštrukcia

 • viacpanelové jadro s rôznymi hustotami polystyrénu
 • patentovaný mechanizmus rýchloodopínania šiltu
 • maximalizovaný ventilačný systém s vysokým stupňom prenosu a výmeny horúceho vzduchu
 • premyslené perforácie v oblasti šiltu smerujú vzduch do ventilačných panelov prilby
 • konštrukcia čalúnenia v spodných/bočných partiách prilby a v oblasti goliera pre efektívne rozloženie síl

Bezpečnosť

 • systém zapínania pomocou dvojitých D krúžkov z nerezovej ocele
 • prilba je CE certifikovaná podľa normy ECE a súčasne podľa štandardu DOT

Hlavné prednosti produktu

 • lícnice interiéru disponujú bezpečnostným systémom rýchloodopínania ERS
 • plne odnímateľný a prateľný interiér s podielom antibakteriálnych vlákien Silverplus®
 • príprava s priechodmi pre vedenie hadice hydrovaku na oboch stranách pod lícnicami
 • remienok zapínania širší ako požadujú certifikačné normy, 26mm šírka remienka pre lepší komfort
 • hmotnosť: 1260 g


Video


Parametre produktu

Hmotnosť (g) 1260 g
Plexi nie
Slnečná clona nie
Odnímateľné čalúnenie áno
Materiál škrupiny Termoplastická živica
Vetracie otvory áno
Homologácia ECE áno

Alternatívy

Stráženie ceny produktu