Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Detská cyklo prilba WORKER Penguin

Cyklo prilba s blikačkou pre bicykle, kolieskové korčule a skateboardy, vybavená sieťkou, 3 vetracími otvormi, nastaviteľná veľkosť. viac


Farba:  žltá

Veľkosť:  48-52 cm

17,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

  • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Popis

Detská cyklo prilba WORKER Penguin splňuje najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastní certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám CE-1078 nemeckej skúšobne TÜV-GS. Cyklo prilba je určená pre cyklo, in-line a skateboard s ochrannou sieťkou proti hmyzu a vstavanou blikačkou pre dobrú viditeľnosť.


Technický popis:

  • cyklo prilba má tri vetracie otvory s ochrannou sieťkou proti hmyzu
  • nastaviteľná veľkosť pomocou MiCRO-REG kolieska
  • blikacie červené svetlo umiestnené v nastavovacom koliesku pre dobrú viditeľnosť
  • veľkosti: S(48-52)cm, M (52-56)cm
  • farby: žltá, modrá, červená
  • hmotnosť: 160-220 g

 

Recenzie

Hodnotenie: 4.7

94%

zákazníkov odporúča

58

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 4. 5. 2013

Produkt zakúpený na WORKER.sk

A

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke