Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Kolobežka Crussis Cobra 4.2-1 zeleno-žltá 26"/20"

Ultra ľahká hliníková kolobežka s unikátnym rámom a veľkými nafukovacími kolesami! Vďaka nastaviteľnej výške stúpadla je skvelá do ulíc aj do terénu! viac

  • Doprava zadarmo

E-shop: na sklade -

Predajne:
  • Bratislava
  • Košice
  • Trenčín

Doručíme do 2 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  4 dní
Košice Doručíme do  4 dní
Trenčín Doručíme do  4 dní
399 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Crussis Cobra 4.2-1 je tá najľahšia kolobežka s pomerom kolies 26"/20", ktorú na trhu nájdete! Jej nízka hmotnosť je zásluhou najmä pevného hliníkového rámu so špeciálnou konštrukciou. Špeciálna preto, že zadná vidlica so stúpadlom tvorí jeden celok a zabraňuje tak únavovým lomom v miestach, kde je vidlica obvykle privarená. Rám je zároveň tuhý a zaisťuje tak optimálny prenos energie do priameho smeru jazdy.

Ďalšou zaujímavou vychytávkou je možnosť upnúť zadné koleso do 2 rôznych polôh a regulovať tak svetlú výšku kolobežky. Pri jazde na rovnom povrchu lepšie využijete nižšiu svetlú výšku 45 mm, do terénu je potom lepšie prenastaviť na 65 mm. Kolesá s priemermi 26" a 20" sú potom vybavené rýchlymi plášťami Schwalbe Marathon Racer s extra nízkym valivým odporom.

Pre čo najpohodlnejšiu jazdu je potom kolobežka vybavená spoľahlivými čeľusťovými brzdami TEKTRO, zvončekom na ľavej páke a pohodlnými silikónovými gripmi. Dokúpiť si môžete aj praktický stojan s patentovaným mechanizmom! Stačí teda naskočiť a vyjsť za dobrodružstvom!


Revolučný hliníkový rám

Unikátny hliníkový rám kolobežiek Crussis Cobra bol vyvinutý tak, aby so zadnou vidlicou tvoril jeden celok. Nejedná sa však o dizajnový prvok, ale o konštrukčné riešenie eliminujúce únavové lomy v miestach, kde je vidlica k stúpadlu obvykle privarená. Kónický tvar hlavovej trubky spolu s trojuholníkovým profilom krku zvyšuje pevnosť rámu.

Zdvihnutá špička stúpadla potom zaisťuje bezproblémový prejazd terénom a predchádza "zapichnutiu" stúpadla do prekážky a následnému pádu.


Nastavenie svetlej výšky nášľapu

Vďaka použitiu dvoch pätiek na zadnej vidlici môžete voliť medzi vyššou a nižšou polohou stúpadla a nastaviť si tak optimálnu svetlosť kolobežky podľa terénu, ktorým sa chystáte ísť. Pre jazdu na hladkom povrchu je ideálne zvoliť nižšiu svetlú výšku nášľapu (45 mm), pre jazdu v teréne potom vyšší nášľap (65 mm). Znížením svetlej výšky je jazda na kolobežke fyzicky menej náročná, pretože stojná noha je pri odraze menej pokrčená a vy tak pri jazde menej „drepujete.“


Rýchle plášte

Plášte Schwalbe Marathon Racer sú skvelé trekové plášte vyrobené zo športovej zmesi prírodného kaučuku SpeedGrip, vďaka ktorému môžete dofúknuť pneumatiku až na 6 barov. Vďaka použitému materiálu a vysokému tlaku je zaistený extrémne nízky valivý odpor a výborný záber. Plášte sú vhodné na ceste aj do ľahkého terénu, ako sú poľné alebo lesné cesty. Navyše je chránený proti defektu dvojitou vrstvou nylonovej tkaniny RaceGuard. Reflexný pruh potom prispieva k zvýšeniu bezpečnosti kolobežkára za nižšej viditeľnosti.


Technický popis:

Rám Alu 6061
Predstavec CRUSSIS Al, 31,8/100 mm
Vidlica CRUSSIS pevná
Hlavové zloženie Ahead 1 1/8"
Riadidlá CRUSSIS Al MTB
Šírka riadidiel 620 mm
Ráfiky CRUSSIS 26"/20", dvojstenné, vložkované
Plášte SCHWALBE Marathon Racer Perf, RaceGuard 26x1,5 (40-559) / RaceGuard 20x1,5 (40-406)
Úchopy CRUSSIS, 100% silikón
Brzdy TEKTRO V-brake s integrovaným zvončekom
Náboje CRUSSIS s priemyselnými ložiskami 100 mm, 24D / 65 mm, 24D
Minimálna odporúčaná výška jazdca 140 cm
Maximálna odporúčaná výška jazdca 190 cm
Hmotnosť 7,635 kg
Nosnosť 120 kg
Dĺžka 1707 mm
Dĺžka nášľapu 423 mm
Svetlosť nášľapu 45/65 mm
Výška nášľapu od zeme 75/95 mm
Výška 890 - 930 mm
Rázvor kolies 1146 mm
Typ ventilčeka AV

 

Parametre produktu

Typ koliesok Nafukovacie
Rám Hliníkový
Brzdy Čeľusťové
Maximálna nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 140 cm
Veľkosť predného kolesa 26 "
Hmotnosť 7.60 kg
Veľkosť zadného kolesa 20 "
Nastaviteľná výška riadidiel nie
Výška riadidiel 93 cm
Výška nášľapu od zeme 7.50 cm

Alternatívy

Stráženie ceny produktu