Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Moto helma Nolan N100-5 Plus Anniversary N-Com P/J AKCIA

Výklopná helma prezentujúca maximálny komfort, bezpečnosť aj dokonalý výhľad. Perfektná za každej situácie. viac

 • Doprava zadarmo

Farba:  Metal Black

Veľkosť:  M (57-58)

E-shop: na sklade -

Predajne:
 • Bratislava
 • Košice
 • Trenčín

Doručíme do 3 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  5 dní
Košice Doručíme do  5 dní
Trenčín Doručíme do  5 dní
429,90 €

529,90 € s DPH

-19%

Ušetríte 100 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

 • Rozšírená záruka 5 rokov

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

N100-5 Plus je obľúbená verzia výklopnej helmy od značky Nolan. Technologická prepracovanosť a inovácia je sprevádzaná športovo elegantným vzhľadom. Helma má dvojakú P/J homologáciu, takže v cestnej premávke ju môžete použiť buď s otvoreným bradovým chráničom (konfigurácia J) alebo s uzavretým (konfigurácia P). Je skvele vyvážená a plná výbavy v maximálnom komforte na dlhé cestovanie. Homologácia je pre značku Nolan iba odrazovou métou v bezpečnosti svojich heliem, pretože jej prilby niekoľkonásobne prevyšujú homologačné minimá udané normou ECE 22.05/06.

Lexan

Materiál pôvodne od spoločnosti General Electric, ktorý svojim tvarom a hrúbkou zaisťuje vynikajúcu výkonnosť oproti iným plastom, najmä pokiaľ ide o vysokú odolnosť proti nárazom: pri testoch nárazu tento výrobok vykazoval hodnoty 900/1000 J/m3 na miesto obvyklých 550/600 J/m, ktorých dosahuje materiál ABS. Navyše sa Lexan vyznačuje aj vynikajúcou tepelnou odolnosťou, ktorá sa pohybuje od -30 °C do 120 °C, čo zaistí dokonalú trvanlivosť v akomkoľvek počasí a teplote.

Lícna časť s eliptickým vyklápaním

Vďaka eliptickému pohybu lícnej časti škrupiny pre ľahké vyklápanie výška helmy zostane rovnaká a  odpor pri jazde s otvoreným stavom helmy je minimálny. Aby bola výklopná helma tichá, má utesnený mechanizmus spolu s dvojitým golierom okolo krku.

Dual Action

Najbezpečnejšie zabezpečenie bradovej časti výklopnej helmy na trhu. Jednoduché a bezpečné. Je umiestnené v strednej časti chrániča brady a umožňuje ľahké otváranie jednou rukou. Mechanizmus otvorenia Dual Action znižuje riziko náhodného otvorenia: otvorenie môže byť vykonané iba pri použití prvej uvoľňovacej páčky (alebo bezpečnostného zámku) a potom aktivácie druhej páčky.

Ultraširoké plexi

Veľmi široké plexi vyrobené z Lexanu, ktoré je odolné proti poškriabaniu, vám umožní rozšírený pohľad, čo okrem iného veľmi zvyšuje aktívnu bezpečnosť.

Pinlock®

Patentovaná technológia vylepšená spoločnosťou NolanGroup - plexi má silikónový okraj po celom obvode presne pripravený podľa vonkajšieho plexiskla až do jeho okrajov, teda nezmenšuje zorné pole.

Slnečná clona VPS - ochrana proti slnku UV 400

Je tiež vytvorená z Lexanu a je odolná proti poškriabaniu, opäť aj s úpravou proti zahmleniu. A hlavne – poskytuje UV ochranu až 400 nanometrov. Možno ju ľahko zložiť. Má patentovaný polohovací systém s automatickým uzatváracím mechanizmom.

Lícnica

Vnútorná penová vypchávka lícnic je navrhnutá tak, aby poskytovala rovnomerný tlak a konzistentný výkon v priebehu času. Podšívka na vnútornú stranu lícnic na polystyrénovej strane umožňuje presnejšiu inštaláciu lícnic. Možno ju ľahko vybrať, má robustné upínacie piny a praním sa nezmenia jej vlastnosti.

Vnútorné čalúnenie ClimaComfort

Prepracované vnútorné čalúnenie je vyrobené z mikrovlákien s dvojakou hustotou. V kombinácii s horným ventilačným systémom AirBooster Technology rozptyľuje vzduch do hornej časti hlavy jazdca. Špeciálny tvar čalúnenia, ktoré poskytuje ochranu pred podfukovaním v helme a jeho nežiaducimi zvukovými prejavmi.

LPC - Liner Positioning Control

Tento patentovaný systém umožňuje regulovať polohu a nastavenie vnútorného čalúnenia do niekoľkých smerov, čo znamená, že helma sa prispôsobí meniacim sa požiadavkám a tvarom hlavy bez toho, aby sa menila veľkosť.

Microlock 2

Dvojitý systém zapínania pod bradou. Tento systém sa skladá z termoplastickej ergonomickej otváracej páky a druhej hliníkovej ozubenej a pridržiavacej páky. Ozubená páka uvoľňuje mikrometrický prúžok, takže popruh brady môže byť otvorený len s veľmi širokým otáčaním otváracej páky. Toto zariadenie minimalizuje možnosť náhodného otvorenia.


Technický popis:

 • ultraširoké plexi
 • skvele vyvážená helma
 • jediná výklopná helma, ktorá prešla crash testom bez toho, aby došlo k otvoreniu bradovej časti
 • VPS slnečná clona nastaviteľná v rôznych polohách a vybavená systémom automatického sťahovania, jednoducho vyberateľná
 • horný ventilačný systém AirBooster Technology
 • bradový chránič s eliptickou rotáciou pre minimálny odpor vzduchu za jazdy v otvorenom stave
 • najbezpečnejší otvárací mechanizmus bradového chrániča Double Action
 • bezpečný systém Microlock 2 s mikrometrickým nastavením a otváraním na dvojitú páčku
 • vnútorné čalúnenie Clima Comfort s mikroperforovanou látkou a nastaviteľným krčným golierom
 • materiál škrupiny: Lexan (najodolnejší polykarbonát voči prasknutiu, iba sa deformuje a spomaľuje náraz, s extrémnou odolnosťou aj proti zmenám teploty, časovej degenerácii, maximálna stálosť)
 • hmotnosť: 1700 g
 • homologácia: ECE 22.05 P/J (norma pre európsky trh na integrálnu aj otvorenú prilbu)

 

Parametre produktu

Hmotnosť (g) 1700 g
Slnečná clona áno
Odnímateľné čalúnenie áno
Materiál škrupiny Lexan
Vetracie otvory áno
Príprava pre interkom áno
Homologácia ECE áno

Alternatívy

Stráženie ceny produktu