Oblečenie>Pánske oblečenie>Pánske ponožky > Ponožky ASSISTANCE - s elastanom (Kód produktu: W94.0A5-M-2)

Ponožky ASSISTANCE - s elastanom

Pánske ponožky z bambusového vlákna s elastanom, posilnenie ciev, zlepšenie krvného prekrvenia, odstránenie zápachu nôh.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Pánske ponožky z bambusového vlákna s elastanom, posilnenie ciev, zlepšenie krvného prekrvenia, odstránenie zápachu nôh. viac »

Farba
biela
Veľkosť
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
5,10 € s DPH
Cena bez DPH:
4,25 €
Vernostná zľava:
  • Popis
  • Alternatívy (6)
  • Video (1)

Ponožky ASSISTANCE - s elastanom

Ponožky ASSISTANCE - s elastanom sú pánske ponožky vyrobené z bambusového vlákna vhodné pre všetky tipy ľudí trpiacich ochorením srdca a ciev. Ich bez lemové technológie bude tiež vyhovovať osobám trpiacim cukrovkou a častými opuchy nôh. Sú navrhnuté tak, aby dobre držali a zároveň nesťahovali nohy, zabezpečili kvalitné prekrvenie a poskytli tak pocit pohodlia. Ich inovatívne vlákna Prolen ® Siltex obsahujú ióny striebra, ktoré zmenšujú riziko tvorby plesní, zabraňujú tvoreniu nepríjemných pachov, ďalej likvidujú rast baktérií a húb. Prolen duté vlákna so vzduchovými kanálikmi fungujú ako izolácia, ktorá udržuje optimálnu teplotu chodidiel. Extrakt z ginka dvojlaločnatého znižuje pocit napätia, zlepšuje krvný obeh a posilňuje cievy.


Technický popis:

  • zlepšujú prekrvenie 
  • udržujú optimálnu teplotu 
  • odstraňujú zápach 
  • posilňujú cievy 
  • obsahujú ióny striebra a extrakty z ginka dvojlaločnatého


Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno, ktoré neškodí telu ani životnému prostrediu. Obsiahnuté ióny striebra bránia rastu baktérií a plesní, redukujú nepríjemné pachy a udržujú biologickú rovnováhu pokožky počas vrcholových alebo rekreačných športových aktivít. Keďže sú ióny striebra aplikované priamo do vlákna a nie iba na jeho povrch, nedostanú sa z materiálu do pokožky a zostáva aj tam po niekoľkonásobnom praní.

Bavlna je pevná a príjemná tkanina, využívajúca sa predovšetkým na odevy, ktoré sú častým nosením namáhané a musia sa často prať. Pojme veľkú časť potu, a preto sa stala veľmi obľúbenou na výrobu spodného prádla.


Prolen duéá vlákna majú vynikajúce vlastnosti, pretože ich konštrukcia umožňuje materiálu "dýchať", ale zároveň zabraňuje akémukoľvek úniku tepla. Špeciálne navrhnutie vlákien dokáže látku rýchlo zbaviť vlhkosti, a preto sú odevy pri celodennom nosení veľmi pohodlné.

Ponožky ASSISTANCE - s elastanom - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Ponožky ASSISTANCE - s elastanom - video


Ponožky ASSISTANCE - s elastanom - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov