Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Funkčné ponožky Newline Base Sock s vláknom Prolen

Ponožky klasickej dĺžky, vetracie zóny pre čo najlepšiu klímu nôh, veľmi rýchlo absorbujú vlhkosť. viac


Farba:  biela

Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

8,30 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Popis

Športovné ponožky Newline Base Sock velmi rýchlo absorbujú vlhkosť bez vedľajších chemických reakcií. Dokonalé prúdenie vzduchu je zaistené vetracími zónami. Anatomicky riešené ponožky a špeciálna ochrana švov zabezpečí optimálny komfort a pohodlie. Ponožky Newline Base Sock obsahujú vlákno Prolen. Prolen je špeciálne vlákno, modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogenných iontov striebra, ktoré neškodí telu ani životnému prostrediu. Ionty striebra bránia rastu bakterií, húb a pliesni, redukují nepríjemné pachy, udržujú biologickú rovnováhu pokožky a vytvoria hygienickú sviežosť výrobku behom športových aktivít. Pretože je antibakteriálne aditívum aplikované do hmoty vlákna, permanentne zostáva v materiáli zachované aj po niekoľkonásobnom praní.


Technický popis:

  • ponožky klasickej dĺžky
  • vetracie zóny pre čo najlepšiu klímu nôh
  • veľmi rýchlo absorbujú vlhkosť
  • anatomický strih
  • špeciálna ochrana švov
  • materiál: 69% prolen / 21% lycra / 8% polymide / 2% elastane
  • vhodné pre akékoľvek ročné obdobie


Video


Recenzie

Hodnotenie: 5

100%

zákazníkov odporúča

2

hodnotení používateľov


SS
SS

se7en

Hodnotené: 12. 2. 2018

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

kvalita, ktorú športovci potrebujú

Alternatívy

Stráženie ceny produktu