Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Kotúče na činky

Kotúče na činky (jednoručné aj obojručné) sú pre silový tréning nevyhnutným príslušenstvom. Najprv vyberajte podľa priemeru otvoru - olympijské kotúče s 50 mm alebo...

Kotúče na činky (jednoručné aj obojručné) sú pre silový tréning nevyhnutným príslušenstvom. Najprv vyberajte podľa priemeru otvoru - olympijské kotúče s 50 mm alebo štandardné domáce kotúče s 30 mm - a potom sa zamerajte na materiál. Oceľové kotúče s pogumovaným povrchom tlmia nárazy a odolajú opotrebovaniu. Liatinové kotúče toho tiež veľa znesú, ale bez ochrannej povrchovej vrstvy nie sú určené napríklad na odhadzovanie a je vhodné ich odkladať napríklad do stojana alebo na podložku. Cenovo najvýhodnejšou voľbou sú kotúče cementové s plastovým povrchom, vhodné pre šetrné domáce používanie.

Samozrejmosťou sú potom rozdielne hmotnosti a farby kotúčov. Lacné kotúče na činky u nás nakúpite pohodlne online. Pridajte si nový kotúč na činku a ohromte svoje okolie vypracovanými bicepsami! A ak sa vám doma činky, závažia, kotúče a tyče hromadia, odporúčame zakúpiť špeciálny stojany.

Kotúče na činky

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter