Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Moto LS2

Vitajte v moto shope značky W-TEC , ktorý prináša inSPORTline! Kto sme? W-TEC je česká značka motocyklovej výbavy exportujúca aj do krajín EÚ. Vznikla na konci...

Vitajte v moto shope značky W-TEC , ktorý prináša inSPORTline!

Kto sme? W-TEC je česká značka motocyklovej výbavy exportujúca aj do krajín EÚ. Vznikla na konci roku 2012, kedy sme prvýkrát uviedli na trh originálne prilby s homologáciou, a to za bezkonkurenčné ceny. Stali sme sa súčasťou výbavy tisícov vodičov motoriek a štvorkoliek, ktorí hľadali popri ochrane aj produkty s originálnym dizajnom. Dnes si W-TEC kladie zase nové ciele. Ako prvá česká značka sme sa rozhodli zákazníkom ponúknuť vyššiu kvalitu, komfort a nadštandardné služby spojené s obstaraním moto vybavenia.

Naším hlavným cieľom je zlepšiť bezpečnosť motocyklistov, edukovať ich k vyššej zodpovednosti voči sebe, ale aj ostatným. Najťažšou časťou tejto úlohy je zachovať tú najdôležitejšiu myšlienku: Aby motorka zostala tou slobodnou a superzábavnou záležitosťou Vášho života.

Ak chcete svoj W-TEC nakombinovať aj s tovarom iných kvalitných výrobcov, pozrite sa u nás na ponuku značiek HELITE AirbagsAlpinestars, LS2, PROmo jeans, SIDICassida, Oxford, Rebelhorn, Emerze, BLACK HEART a mnohých ďalších.

Ak vám výrobok nebude ideálne sedieť, zadarmo Vám veľkosť bez úhrady poštovného vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Moto LS2
  • Značka: LS2

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter