Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Za hranicami všednosti: Kinomap mení svet domáceho tréningu

Less “at home”, more “out there” - Menej doma, viac vonku, také je motto fitness aplikácie Kinomap, s ktorou pojem domáci tréning nadobúda úplne novú dimenziu. Táto revolučná platforma vás jedinečným spôsobom prepojí s celým svetom bez toho, aby ste vytiahli päty z domu. Či už doma beháte, jazdíte, šliapete alebo veslujete, Kinomap vás prenesie na trasy tisícov kútov planéty. Váš tréning už nikdy nebude rovnaký. Interaktívna jazda okolo sveta s vašim trenažérom začína!

Za hranicami všednosti: Kinomap mení svet domáceho tréningu
Za hranicami všednosti: Kinomap mení svet domáceho tréningu

Kinomap: Virtuálna realita na vašom trenažéri

Kinomap je interaktívna tréningová aplikácia určená pre indoor cyklistiku, behanie a veslovanie. Predstavuje najrozsiahlejšiu geolokačnú platformu zameranú na zdieľanie videí z najlepších svetových tréningových trás. So širokou ponukou virtuálnych prostredí vás prenesie do malebných dedín aj strmých pohorí. Či už preferujete interaktívny cyklotrenažér, bežecký pás, eliptický trenažér, rotoped alebo veslovací trenažér, stačí ho prepojiť s aplikáciou, vybrať si trasu podľa vašej nálady a vydať sa na objavnú cestu. Kinomap v reálnom čase skoordinuje sklon aj odpor zariadení s videom na vašej obrazovke. Nude, najväčšiemu zabijakovi motivácie, zamávate zbohom.

Navrhnuté pre úspech: Prvky, ktoré vytiahnu váš výkon

Okrem scénických videí ponúka Kinomap mnoho ďalších prvkov na spestrenie tréningu, ktoré vám pomôžu ľahšie dosiahnuť vysnívané tréningové ciele. Patria medzi ne:

⭐ Tréningové lekcie s trénerom:

Stanovenie tréningového cieľa a sledovanie pokroku dáva vašej snahe zmysel a vám motiváciu. S Kinomap nebudete na ceste sami. Vybrať si môžete z rozsiahlej komunity trénerov a ich tréningových lekcií.

⭐ Skupinové tréningy: Doprajte si spoločnosť aj adrenalín

Pokiaľ vás omrzí sólo jazda a prebudí sa vo vás súťaživý duch, stačí sa pripojiť k live multiplayer tréningu alebo si vytvoriť svoj vlastný, a dať si tak do tela spoločne napríklad s vašimi priateľmi. Vďaka živému prenosu audia budete môcť spolu zdieľať zážitky v priamom prenose. Motiváciu si môžete zvýšiť účasťou v niektorej z existujúcich výziev.

⭐ Štruktúrovaný tréning: Ste pripravení?

Viete, ako ste na tom so svojimi tréningovými cieľmi? Pripravujete sa na konkrétny výkon? Štruktúrovaný tréning podrobí vašu kondíciu záťažovej skúške a pomôže vám zistiť, kde musíte pridať. Môžete si tiež navrhnúť vlastný tréning a prispôsobiť ho svojim špecifickým potrebám.

⭐ Voľná jazda: Sústredím sa. Nerušiť!

Niekedy treba vypnúť hlavu a len šliapať do pedálov. Voľná jazda vám pomôže sledovať váš tréningový výkon bez ďalšieho rozptyľovania.

⭐ Vlastná trasa

Môžete trénovať aj na vlastnej GPS trase alebo vyzvať ostatných na nejakej z verejných trás.

Či už idete na jazdu sami alebo s priateľmi, s Kinomap môžete porovnávať svoje časy, vzdialenosti a ďalšie štatistiky a stať sa svojím najlepším súperom.


Vylepšené doplnky

Okrem vyššie uvedených základných funkcií má Kinomap aj ďalšie funkcie pre ešte dokonalejší tréningový zážitok.

⭐ Väčšie okno do virtuálnej reality

Čím väčší obraz, tým autentickejší a intenzívnejší zážitok. Aby ste sa mohli naplno ponoriť do tréningu, môžete Kinomap pripojiť k väčšej obrazovke prostredníctvom funkcie vzdialenej obrazovky, Chromecastu, Apple TV alebo kábla HDMI.

⭐ Tréningový režim

Môžete si tiež prispôsobiť náročnosť videotréningu. Pri režime discovery sa video bude prehrávať normálnou rýchlosťou. Ak chcete súťažiť s ostatnými alebo sa vydať na cestu vlastnou rýchlosťou, môžete vybrať režim výzvy.

⭐ Hladký priebeh

Načítavacie koliesko na zamrznutej obrazovke by mohlo zdvihnúť zo sedla skoro každého. Preto si môžete pred začiatkom tréningu stiahnuť videá, aby ste si mohli nerušene zajazdiť a vyhnúť sa nechcenému návalu adrenalínu.

⭐ Staňte sa tvorcom

Kinomap ponúka niekoľko tisíc videí a ich portfólio sa stále rozrastá. Vďaka možnosti nahrávať vlastné videá sa obzory domáceho tréningu rozširujú stále viac. Na úspešných tvorcov čaká finančná odmena alebo bezplatné predplatné.


Dostaňte sa na trasy olympijských hier v Paríži

Kinomap prichádza so vzrušujúcim bonusom. Jeho používatelia sa budú môcť pripojiť k horúcej novinke nadchádzajúcich parížskych olympijských hier. Či už trénujete na cyklotrenažéri, veslovacom trenažéri alebo bežeckom páse, môžete na vlastnej koži zažiť olympijský adrenalín a zmerať svoje sily so športovými nadšencami z celého sveta. Kinomap vás prostredníctvom spojených športových výziev letnej olympiády prenesie na tie isté trasy, na akých sa v lete stretnú tí najlepší z najlepších.

Zažite Kinomap na vlastnej koži

Ak uvažujete o kúpe nového trenažéra (kompatibilitu s Kinomap si môžete overiť tu), teraz je ten správny čas. Spolu s olympijskými hrami sa rýchlo blíži aj leto a bola by škoda nevyužiť túto jedinečnú príležitosť dostať svoje telo do horúcej formy. Odmeňte sa za svoju prácu a zažite to najlepšie, čo moderné technológie ponúkajú. Nová realita domáceho tréningu čaká práve na vás.

Nakupovať!

Súvisiace články

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter