Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Verticon

Spoznajte hranice svojich síl na unikátnych fitness strojoch Verticon! Tieto vertikálne lezecké trenažéry vám sprostredkujú intenzívny workout celého tela, vrátane...

Spoznajte hranice svojich síl na unikátnych fitness strojoch Verticon! Tieto vertikálne lezecké trenažéry vám sprostredkujú intenzívny workout celého tela, vrátane kľúčového svalstva CORE. Výborne sa uplatnia aj pri intervalovom tréningu alebo cvičení typu HIIT. Mnohé z nich majú navyše postranné držadlá, vďaka ktorým ich využijete aj ako stepper!

Princíp tréningu je jednoduchý - nastúpite na stroj a začnete "šplhať". Intenzitu cvičenia si určíte tým, ako rýchlo sa budete pohybovať. Na niektorých strojoch existuje možnosť záťaž ešte dodatočne regulovať. Vďaka sklonu konštrukcie a posúvaniu je navyše tréning na trenažéroch Verticon veľmi šetrný na kĺby.

Okrem posilnenia svalstva po celom tele na simulátoroch lezenia tiež zlepšujete svoju výdrž a koordináciu. Intenzívny pohyb je naviac skvelý pre rýchle a efektívne spaľovanie kalórií, takže ak chcete chudnúť, aj v tom vám lezecké trenažéry pomôžu!

Verticon

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter