Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Prídavné zariadenie Body-Solid Leg press FLP - k veži Fusion

Voliteľné príslušenstvo k vežiam Body-Solid Fusion 500 a 600, DuraFirm sedadlo aj operadlo. viac


711,90 €

847,80 € s DPH

-16%

Ušetríte 135,90 €

Získate vernostnú zľavu 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Ak je tovar označený ako "Servis u zákazníka", vybavenie reklamácie sa bude konať priamo u zákazníka v rámci záručnej lehoty, náklady znáša predávajúci. V prípade, že zariadenie nie je možné opraviť na mieste bude nami odvezený do servisného strediska k vybaveniu reklamácie. Po vybavení reklamácie bude opravené zariadenie doručené k zákazníkovi pokiaľ nie je reklamácia vybavená inak o čom bude zákazník informovaný telefonicky alebo e-mailom. Služba "Servis u zákazníka" sa vzťahuje iba na tovar umiestnený na území SR.

  • Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku 10 rokov! To si môžeme dovoliť len preto, že sme si kvalitou našich produktov istí! Rovnako poskytujeme rozšírenú záruku 10 rokov na všetky bicykle značiek Kellys, 4EVER, Devron, DHS, Kreativ a tiež na všetky elektrobicykle. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 rokov záruka sa vzťahuje na rám stroja/rám bicykla.

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Body Solid FLP Leg Press je ideálny pre posilňovanie stehien a lýtok. Veľmi úsporný na miesto a tým vhodný pre domáce aj verejné posilňovanie. Pre Vaše maximálne pohodlie slúži DuraFirm sedadlo aj operadlo. Objavte viac možností ako cvičiť na Vašej posilňovacej veži Body-Solid rady Fusion.


Technický popis:

  • posilňovač stehien a lýtok
  • DuraFirm sedadlo aj operadlo
  • široký rozsah nastavenia
  • veľmi úsporný na miesto
 

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke