Šport>Paddleboardy>Nafukovacie paddleboardy > Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Neva 12.6 (Kód produktu: 486417035)

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Neva 12.6 - AKCIA

Veľmi rýchly paddleboard pre pokročilých, špicatý nos a klasický štvorcový chvost, priemerná stabilita, nižšia ovládateľnosť, vrátane pádla, batohu, pumpy, leashu a plutvy.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Veľmi rýchly paddleboard pre pokročilých, špicatý nos a klasický štvorcový chvost, priemerná stabilita, nižšia ovládateľnosť, vrátane pádla, batohu, pumpy, leashu a plutvy. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
799,90 € s DPH
Cena bez DPH:
666,56 €
Pôvodná cena:
1 176,10 €
- ušetríte 376,20 € (32%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Video (8)

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Neva 12.6

Paddleboard Jobe Aero SUP Neva 12.6 je vhodný pre náročnejších používateľov s pretekárskymi ambíciami. Tento paddleboard má veľmi pretiahnutý a špicatý tvar, čo ho robí veľmi rýchlym. Ovládateľnosť (manévrovanie) a stabilita je s tým spojená, reaguje rýchlejšie na akékoľvek zmeny smeru či prúdu. Disponuje dvomi elastickými držiakmi na veci, jedným v prednej a jedným v zadnej časti dosky. V spodnej časti je umiestnená úzka plutva s dĺžkou 20 cm, ktorá sa stará o manévrovanie a udržiavanie požadovaného smeru. Jednou z hlavních výhod tohoto SUPu je využití systému uchytenia plutvy US Fin Box. Ten je svetovým štandardom a pri strate alebo poškodení plutvy tak kdekoľvek a kedykoľvek zoženiete náhradnú. Vďaka tomuto systému možno plutvu posúvať dopredu či dozadu a upravovať tak jazdné vlastnosti dosky. Posunom dopredu zlepšíte manévrovateľnosť boardu. Pri umiestnení v zadnej časti paddleboard naopak lepšie drží smer a je tak vhodnejši pre dlhšie trasy. Odporúčame prikúpiť plutvu Jobe Click nebo Jobe Click Touring, ktorú nebudete musieť skrutkovať a jednoducho ju na požadované miesto zacvaknete. So svojou hmotnosťou 9,5 kg vrátane plutvy a nosnosťou až 120 kg patrí medzi robustnejšie paddleboardy. Súčasťou balenia je hliníkové nastaviteľné pádlo, nafukovacia pumpa, plutva a bezpečnostné lanko (paddleboard leash). Všetko je zabalené do štýlového batohu, ktorý farebne ladí so všetkými uvedenými súčasťami balenia. Paddleboard Jobe Aero Neva 12.6 je vhodný na všetky vodné plochy. Novinkou modelu 2017 je extra vrecko na nepremokavom batohu Jobe.


Paddleboardy Jobe vynikajú svojou kvalitou a ľahkosťou. Vďaka špeciálnej "heat bonded" technológii sú SUP Jobe až o tretinu ľahšie a zároveň o tretinu pevnejšie než paddleboardy ostatných značiek a patria tak k najľahším paddleboardom na trhu. Jednotlivé vrstvy (celkovo tri) sú spojené strojovo za použitia vysokých teplôt, čím sa eliminuje možnosť ľudskej chyby a výrazne sa znižuje množstvo použitého lepidla (manuálne lepené paddleboardy využívajú až 15 vrstiev lepidla, čo spôsobuje vznik bublín a nižšiu pevnosť). Povrch je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, vďaka ktorým sú paddleboardy vysoko odolné proti poškodeniu, preliačinám či prepichnutiu. Paddleboard Jobe možno vďaka týmto materiálom a použitej technológii nafúknuť až na tlak 20 PSI, čo zaručuje neporovnateľne lepšie správanie na vode, stabilitu a torznú tuhosť.

Paddleboardy Jobe sa vďaka prepracovanej konštrukcii a pokročilým technológiám pod záťažou neprehýbajú a zachovávajú si na vode perfektné jazdné vlastnosti.

Neznačkové paddleboardy naopak toľko pevné nie sú a štandardné zaťaženie nezvládajú. V strede sa môžu výrazne prehýbať a kaziť tak pôžitok z jazdy.


Paddleboardy Jobe sú dodávané so všetkým príslušenstvom, ktoré zahŕňa výkonnú pumpu s odnímateľným presným manometrom, plávacím hliníkovým pádlom v reflexnej farbe, ktorá je skvelo viditeľná na vode (nie všetky pádla ostatných značiek plávajú), paddleboard Leash (bezpečnostné lanko), opravnou lepiacou sadou a veľkým vodotesným batohom, do ktorého sa všetko toto príslušenstvo prehľadne naskladá a celá výbava je tak pripravená na cestu. Stačí tak iba prísť na štartovaciu pozíciu, nafúknuť, naskočiť na board a pádlovať.


Technický popis:

 • paddleboard pre náročnejších používateľov
 • veľmi rýchle prevedenie
 • závodné ambície
 • dobrá stabilita
 • nadpriemerná ovládateľnosť
 • vhodný na všetky vodné plochy
 • súčasťou leash, pádlo, pumpa, batoh, plutva, sada na opravu plaváku
 • štvorcový chvost
 • veľmi špicatý nos
 • dva elastické držiaky na veci
 • hmotnosť: 9,5 kg (vrátane plutvy)
 • objem: 320 l
 • nosnosť: 120 kg
 • rozmery: 381 x 76 cm
 • materiál konštrukcia: 3 vrstvy PVC
 • hrúbka: 15 cm
 • model 2017


Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Neva 12.6 - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na použitie

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Neva 12.6 - Parametre produktu

Kategória
Závodné, Pre dobrodruhov, Kľudná voda, Menej kludné vody
Nosnosť
120 kg
Dĺžka dosky
381 cm
Šírka dosky
76 cm
Hrúbka dosky
15 cm
Objem
320 l
Počet kusov príslušenstva
6
Hmotnosť
9.50 kg
Maximálny počet osôb
1 dospelí + 1 dieťa
Materiál konštrukcie
PVC

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Neva 12.6 - video

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Neva 12.6 - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov