Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Bedrový podporný pás Thuasne 361 AKCIA

Ľahký, priedušný, anti-bakteriálna elastická tkanina, stabilizačné dlahy. viac


Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

57,90 €

65,80 € s DPH

-12%

Ušetríte 7,90 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

  • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Bedrový podporný pás Thuasne 361 je vhodný pre prevenciu bolesti pri státí, aktívnom pohybe či každodenných činnostiach. Pomôže Vám aj v ľahkých poúrazových stavoch pri návrate do pôvodnej formy. Ľahký a jemný materiál s anti-bakteriálnymi a priedušnými vlastnosťami zaručí pohodlie pri používaní. Dve stabilizačné dlahy bedrového podporného pásu Thuasne 361 zaistia správne držanie tela a pevnú oporu trupu v oblasti bedier a ľadvín pri pohybe. Vďaka tomu je bedrový podporný pás Thuasne 361 obľúbeným produktom vhodným pri pomocnej rekonvalescencii pri poúrazových stavoch.


Technický popis:

  • vhodný pre rekonvalescenciu poúrazových stavov
  • anti-bakteriálny, priedušný materiál
  • ľahká, elastická tkanina
  • dve stabilizačné výstuže
  • výška pásu: 24 cm


Veľkostná tabuľka:

veľkosť obvod
S 60 - 70 cm
M 71 - 86 cm
L 87 - 102 cm
XL 103 - 121 cm
XXL 122 - 140 cm

 

Parametre produktu

Fixácia Bedrá
Materiál Elastické vlákno
Počet magnetov 0
Germániové komponenty nie
Zapínanie Suchý zips
Vetranie áno
Výstuhy áno
Elektrický výhrev nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu