Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Kryt pružín na trampolínu 305 cm - modrá

Samostatný ochranný kryt pružín pre trampolínu, jednoduchá a rýchla montáž, chráni pred zranením. viac


64,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

  • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Trampolína je vynikajúca a žiadaná cvičebná pomôcka, ktorá je však vonku vystavená ako veľkému mechanickému zaťaženiu, tak pôsobeniu slnka, dažďa, mrazu či vetra. Kryt pružín - ochranný lem trampolíny sa však môže časom tiež pretrhnúť alebo ho niekto poškodí násilne. Pre všetky tieto prípady sú tu cenovo dostupné náhradné kryty na trampolínu. Dbajte vždy o riadne zakrytie pružín, teda včasnú výmenu krytu, aby sa hlavne Vaše deti na trampolíne nezranili!


Technický popis:

  • priemer: 305 cm
  • šírka: 29 cm
  • materiál: PVC/PE
  • s UV ochrannou a v kvalite 500g / cm2
  • odolný pogumovaný materiál

 

Recenzie

Hodnotenie: 4.8

96%

zákazníkov odporúča

37

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 17. 4. 2016

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Jsme velmi spokojeni, nový kryt byl nutný kvůli bezpečnosti. Určitě doporučuji, v obchodě jsem si telefonicky ověřila jak široký je okraj, potřebovala jsem 29 cm a tento měří přesně tolik, zakryje celé pružiny. Cena je sice trochu vyšší, ale zato je kryt z velmi kvalitního materiálu a myslím že vydrží dlouho. V obchodě jsou velmi ochotní a i doručení bylo překvapivě rychlé. Skvělý nákup.

kvalitní materiál

přesně sedí na naši trampolínu

šířka krytu je 29 cm, zakryje celé pružiny

Stráženie dostupnosti produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke