Šport>Paddleboardy>Nafukovacie paddleboardy > Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Duna 11.6 (Kód produktu: 486417034)

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Duna 11.6 - AKCIA

Rýchlejší paddleboard s mierne špicatým nosom a klasickým štvorcovým chvostom, stredne stabilný, priemerná ovládateľnosť, vrátane pádla, batohu, pumpy, leashu a plutvy.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Rýchlejší paddleboard s mierne špicatým nosom a klasickým štvorcovým chvostom, stredne stabilný, priemerná ovládateľnosť, vrátane pádla, batohu, pumpy, leashu a plutvy. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
783,90 € s DPH
Cena bez DPH:
653,25 €
Pôvodná cena:
1 019,20 €
- ušetríte 235,30 € (23%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Video (3)

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Duna 11.6

Paddleboard Jobe Aero SUP Duna 11.6 je ideálny na dlhé výjazdy, preskúmavanie okolia alebo intenzívnejšie pádlovanie pri vyššej rýchlosti. S tým súvisí aj tvar celého paddleboardu. Nos je oveľa viac zašpicatený a základňa užšia ako u pomalších paddleboardov. Disponuje 20 cm plutvou v spodnej časti a dvoma elastickými držiakmi v prednej a zadnej časti dosky. Paddleboard Aero Duna 11.6 je určený skôr pre pokročilejších a zdatnejších paddleboardistov, a to predovšetkým kvôli svojej vyššej rýchlosti a stredne vysokej ovládateľnosti (manévrovaniu). So svojou hmotnosťou 9,3 kg vrátane plutvy a nosnosťou až 120 kg patrí medzi obyvateľnejšie paddleboardy. Súčasťou balenia je hliníkové nastaviteľné pádlo, nafukovacie pumpa, plutva a bezpečnostné lanko (paddleboard leash). Všetko je zabalené do štýlového batohu, ktorý farebne ladí so všetkými uvedenými súčasťami balenia. Paddleboard Jobe Aero Duna 11.6 je vhodný na všetky vodné plochy. Novinkou modelu 2017 je extra vrecko na nepremokavom batohu Jobe.


Paddleboardy Jobe vynikajú svojou kvalitou a ľahkosťou. Vďaka špeciálnej "heat bonded" technológii sú SUP Jobe až o tretinu ľahšie a zároveň o tretinu pevnejšie než paddleboardy ostatných značiek a patria tak k najľahším paddleboardom na trhu. Jednotlivé vrstvy (celkovo tri) sú spojené strojovo za použitia vysokých teplôt, čím sa eliminuje možnosť ľudskej chyby a výrazne sa znižuje množstvo použitého lepidla (manuálne lepené paddleboardy využívajú až 15 vrstiev lepidla, čo spôsobuje vznik bublín a nižšiu pevnosť). Povrch je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, vďaka ktorým sú paddleboardy vysoko odolné proti poškodeniu, preliačinám či prepichnutiu. Paddleboard Jobe možno vďaka týmto materiálom a použitej technológii nafúknuť až na tlak 20 PSI, čo zaručuje neporovnateľne lepšie správanie na vode, stabilitu a torznú tuhosť.

Paddleboardy Jobe sa vďaka prepracovanej konštrukcii a pokročilým technológiám pod záťažou neprehýbajú a zachovávajú si na vode perfektné jazdné vlastnosti.

Neznačkové paddleboardy naopak toľko pevné nie sú a štandardné zaťaženie nezvládajú. V strede sa môžu výrazne prehýbať a kaziť tak pôžitok z jazdy.


Paddleboardy Jobe sú dodávané so všetkým príslušenstvom, ktoré zahŕňa výkonnú pumpu s odnímateľným presným manometrom, plávacie hliníkové pádlo v reflexnej farbe, ktoré skvele vidno na vode (nie všetky pádla ostatných značiek plávajú), paddleboard leash (bezpečnostné lanko), opravnú lepiacu sadu a veľký vodotesný batoh, do ktorého sa všetko toto príslušenstvo prehľadne naskladá a celá výbava je tak pripravená na cestu. Stačí tak iba prísť na štartovaciu pozíciu, nafúknuť, naskočiť na board a pádlovať.


Technický popis:

 • paddleboard pre všetky vekové kategórie
 • rýchlejšie prevedenie
 • dobrá ovládateľnosť a stabilita
 • vhodné na všetky vodné plochy
 • súčasťou leash, pádlo, pumpa, batoh, plutva, sada na opravu plaváku
 • štvorcový chvost
 • špicatejší nos
 • hmotnosť: 9,3 kg (vrátane plutvy)
 • objem: 317 l
 • nosnosť: 120 kg
 • rozmery: 350 x 76 cm
 • materiál konštrukcie: 3 vrstvy PVC
 • hrúbka: 15 cm
 • model 2017


Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Duna 11.6 - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Duna 11.6 - Parametre produktu

Kategória
Pre dobrodruhov, Závodné
Rozmer dosky
350 x 76
Nosnosť
120 kg
Hrúbka dosky
15 cm
Objem
317 l
Počet kusov príslušenstva
6
Hmotnosť
9.30 kg
Maximálny počet osôb
1 dospelí + 1 dieťa
Materiál konštrukcie
PVC

Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Duna 11.6 - video
Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Duna 11.6 - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov