Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor 10" - 2.akosť AKCIA

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, výkonný elektromotor a dlhý dojazd, tempomat, nafukovacie kolesá, predné tlmiče, bohatá bezpečnostná výbava, vhodná hlavne pre dospelých. viac


595,80 €

1 292 € s DPH

-54%

Ušetríte 696,20 €

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Vzniknuté vady sú: použitá, odreniny

Elektrokoloběžka inSPORTline Fortor je špičkou medzi ponúkanými kolobežkami s elektrickým pohonom. Maximálna rýchlosť kolobežky je 45 km/h. Vysoký výkon 600 W zabezpečuje ohromujúce zrýchlenie, s 1300 otáčkami motora je kolobežka naozajstným "trhačom asfaltu". Bezkomutátorový motor umiestnený v zadnom kolese nevyžaduje žiadnu údržbu a pri odporúčanej záťaži 150 kg si bez problémov poradí aj s 10° stúpaním. Ani prudké kopce tak nebudú prekážkou. Kolobežka s elektromotorom výborne poslúži pre cesty do práce či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri obyčajných vychádzkach a na iných výletoch.

Robustná, ale ľahká a skladná

Aj cez svoj vysoký výkon váži kolobežka vďaka ľahkému rámu z leteckého hliníka len 20 kg a niekoľkými rýchlymi pohybmi ju ľahko zložíte či zas rozložíte do stavu pripraveného k jazde. Prenášanie a skladovanie tak nebude žiadny problém.

 

Výjazdy ďaleko za hranice mesta

O dlhý dojazd až 68 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 18 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 7-8 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria samotná je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardne kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

Všetko pod kontrolou

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor má nastaviteľné riadidlá v rozmedzí 84 až 115 cm, takže sa pohodlne zvezú jazdci s menšou aj vyššou postavou. Na prehľadnom podsvietenom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase, celkovo prejdenú vzdialenosť či čas. Naviac je na displeji umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať mobilný telefón.


Tempomat

Vyrážate na dlhší výlet? Využite tempomat. Stačí, ak necháte kolobežku chvíľu ísť rovnakou rýchlosťou a tempomat sa automaticky aktivuje. Môžete potom pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Pri brzdení dôjde k vypnutiu tempomatu. Ak nechcete tempomat vôbec používať, je možné ho deaktivovať v menu kolobežky.Pohodlie i bezpečnosť

Elektrokoloběžka inSPORTline Fortor je skvele vybavená. Nafukovacie 10" kolesá s kvalitnými plášťami zaručujú v kombinácii s odpružením maximálne hladkú jazdu a tie najlepšie jazdné vlastnosti. Výkon kolobežky bezpečne krotí aj v najvyšších rýchlostiach dvojica spoľahlivých kotúčových bŕzd.

 

Rozjazdy pre hviezdy :)

Kolobežka sa nepohne sama od seba tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku. Počká na to, až ju uvediete sami do pohybu odrážaním od zeme, podobne ako na klasickej kolobežke. Ak sa však chcete rozbiehať s dopomocou motora hneď z miesta, nie je problém - možno to nastaviť v menu displeja. V takom prípade tu môžete tiež upraviť, či takýto rozjazd má byť plynulého alebo agresívnejšieho rázu.

A ešte niečo naviac?

Iste! Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Fortor disponuje predným aj zadným svetlom napojeným na batériu a nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozbliká automaticky ihneď po stlačení brzdy. Zmenu smeru jazdy navyše môžete indikovať zadnými smerovkami. Výbava tiež zahŕňa hlasný elektronický klaksón a dvojicu blatníkov, ktorú v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách. Komfortu napomáhajú aj široké riadidlá s ergonomicky tvarovanými gripmi z mäkkej gumy.

Tento trendový dopravný prostriedok je ideálny pre rýchle presuny a výlety, zamilujú si ho aj milovníci rýchlej jazdy.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

Materiál rámu letecký hliník
Výkon motora 600 W
Typ motora bezkomutátorový jednosmerný
Maximálne otáčky motora 1300 / min
Maximálny krútiaci moment 9,5 Nm
rýchlostné režimy 20/25/45 km/h
Maximálne stúpanie 10° (17,36 %)
Batéria Li-Ion 18 Ah, 52 V
Dojazd na jedno nabitie až 68 km (pri maximálnej rýchlosti do 25 km/h a hmotnosti používateľa do 70 kg)
Čas pre plné nabitie 7 - 8 h
Brzdy kotúčové
Pneumatiky nafukovacie
Veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
Rozmery nášľapu 50 x 21,5 cm
Výška nášľapu (horná) 16,5 cm
Výška nášľapu (spodná) 10,5 cm
Výška riadidiel 84 - 115 cm
Šírka riadidiel 56 cm
Osvetlenie predné a zadné, automatické brzdové, zadné smerové svetlá (smerovky)
Rozmery kolobežky 120 x 55 x 115 cm
Rozmery zloženej kolobežky 115 x 24 x 38 cm
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Nosnosť 150 kg
Hmotnosť 20 kg
Možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom/bez odrazu, plynulosť rozjazdu
Ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, podsvietený multifunkčný displej (napájaný centrálne z batérie), hlasný elektronický klaksón, stojan, predný tlmič, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu


Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

 

Recenzie

Hodnotenie: 4.3

86%

zákazníkov odporúča

2

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 2. 10. 2019

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

lehká


Parametre produktu

Maximálna nosnosť 150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Batéria Li-Ion 18Ah / 52V
Maximálna rýchlosť 45 km/h
Hmotnosť 20 kg
Výkon motora 600 W
Brzdy kotúčové
Riadenie páčka na riadidlách
Rozmery 1200 x 550 x 1150 mm
Typ kolies nafukovacie
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v zadnom kolese
Dojazd 68 km
Veľkosť kolies 10"

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke