Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Elektrická kolobežka City Boss RS350 šedá

Výkonná ultraľahká elektrokolobežka so skladacou konštrukciou, tempomatom, štyrmi rýchlostnými režimami a nosnosťou až 120 kg. viac

  • Doprava zadarmo

E-shop: do 5 dní

Predajne:
  • Bratislava
  • Košice
  • Trenčín
Na predajniach
Bratislava nedostupné
Košice nedostupné
Trenčín nedostupné
339 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Elektrická kolobežka City Boss RS350 je ako stvorená na jazdu po meste. Vďaka svojej ľahkej a kompaktnej konštrukcii je ideálnym dopravným prostriedkom na cestu do práce alebo do školy. S dômyselným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 2 sekúnd, pri dĺžke zloženého rámu 108 cm a veľmi nízkej hmotnosti iba 11,8 kg ju ľahko prenesiete do výťahu alebo preveziete autom, vlakom, MHD a uskladníte doma či v garáži.

Motor s výkonom 350 W je vhodný pre jazdcov do 120 kg a v prípade prudšieho kopca môžete motoru dopomôcť odstrkovaním. Vzhľadom k nízkemu nášľapu 14,5 cm a menšiemu odporu motora je možné na kolobežke bez prílišnej námahy dôjsť aj s vybitou batériou. Tlačidlom na dotykovom LCD displeji môžete prepínať medzi 4 režimami pre obmedzenie maximálnej rýchlosti - 6, 10, 20 a 25 km/h. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim.

Batériu Li-Ion 7,5 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 5 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 25 km. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia, vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teploty a pod. Kolobežka je vodoodolná a prachuvzdorná podľa štandardu IP65, náhly dážď vás teda nezastaví.

Na LCD displeji môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť a celkovú prejdenú vzdialenosť. Predné aj zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete pridržaním dotykového tlačidla na displeji. Kolobežku zastavíte pomocou zadnej kotúčovej brzdy alebo prednej duálnej elektronickej brzdy.

Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 14 rokov. Vystužené nafukovacie kolesá s veľkosťou 8,5" ľahko prekonajú nerovný povrch a bez rizika defektu vás vždy bezpečne dovezú do cieľa. Kolobežka City Boss RS350 spĺňa technické požiadavky normy Európskej únie EN 17128 a napĺňa novú víziu ekologického sveta.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
typ batérie Li-Ion
prevádzkové napätie 36 V
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
max. stúpanie 9,5° (17%)
výkon motora 350 W
kapacita batérie 7,5 Ah
max. rýchlosť 25 km/h
dojazd na 1 nabitie 25 km
rýchlosť nabíjania 5 h
max. nosnosť 120 kg
hmotnosť 11,8 kg
veľkosť kolies 8,5" (21,6 cm)
druh kolies predné aj zadné vystužené nafukovacie
brzdy zadná kotúčová, predná duálna elektronická
4 rýchlostné režimy WALK 6 km/h / ECO 10 km/h / DRIVE 20 km/h / SPORT 25 km/h
odporúčaný vek 14+
odporúčaná výška jazdca 145 - 185 cm
výška riadidiel 91 cm
šírka riadidiel 44 cm
šírka nášľapu 14,5 cm
dĺžka nášľapu 40 cm
výška nášľapu - horná 14,5 cm
výška nášľapu - svetlá 9 cm
rozmery rozloženej kolobežky d108 x š44 x v105 cm
rozmery zloženej kolobežky d105 x š44 x v48 cm
LCD displej
tempomat
predné a zadné LED svetlo
brzdové svetlo
skladací mechanizmus
blatníky
nabíjačka súčasťou balenia
mobilná aplikácia CityBoss


Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciách. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

 

Parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 145 cm
Kapacita batérie 7500 mAh
Dojazd 25 km
Maximálna rýchlosť 25 km/h
Maximálne stúpanie 9.50 °
Hmotnosť 11.80 kg
Výkon motora 350 W
Veľkosť kolies 8,5"
Brzdy predná magnetická, zadná kotúčová
Riadenie páčka na riadidlách
Rozmery 108 x 44 x 105 cm
Typ kolies nafukovacie
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v zadnom kolese
Sedlo nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu