Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Kolobežka Yedoo Steel S2016 20/16" - čierna

Stabilná, pohodlná a veľmi obratná kolobežka s originálnym oceľovým rámom a skvelými jazdnými vlastnosťami, skvelá pre každý deň. viac


Farba:  oranžová

E-shop: na sklade -

Predajne:
  • Bratislava
  • Košice
  • Trenčín

Objednajte do 12:00 zajtra u Vás

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  5 dní
Košice Doručíme do  5 dní
Trenčín Doručíme do  5 dní
349 €

s DPH

Získate vernostnú zľavu 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Na moto výrobky značky W-TEC (prilby a oblečenie) Vám poskytujeme rozšírenú záruku v dĺžke trvania troch rokov. Pevne veríme, že Vás náš výrobok nesklame, a preto si dovoľujeme dať Vám luxus jedného roka naviac pre možnú skrytú vadu materiálu. Táto záruka sa nedotýka životnosti výrobku alebo jeho častí, ktorá súvisí s bežným opotrebovaním, spôsobom používania a starostlivosti.

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Stredný model radu Steel si nenápadne ale iste nájde cestu terénom aj do vašich sŕdc. Štíhla polygonálna konštrukcia a metalické sfarbenie pripomína stíhačky Stealth a jazdnými vlastnosťami nezaprie rodinnú príslušnosť k športovým kolobežkám Yedoo Alloy. Po nich zdedila táto kolobežka hliníkovú vidlicu, dvojstenné hliníkové ráfiky a ďalšie špičkové komponenty. Na vzdialenosť nehľadí, zapáľte motory a nechajte sa prekvapiť, ako ľahko a rýchlo poletíte krajinou.

Tvarovo originálny rám spolu so širšími riadidlami vám dodá pocit nebývalej stability, kolobežka sa dobre ovláda a je čitateľná a predvídateľná. Vďaka nadobudnutej istote sa môžete uvoľniť, oddať jazde a nechať telo i psychiku relaxovať v pravidelnom rytme odrážajúcich sa nôh.Ani pri dlhších cestách vás nesklame

Kolobežky Steel sú postavené na oceľovom ráme, ktorý má vďaka geniálnej geometrii hneď niekoľko predností. Predovšetkým dobre pohlcuje vibrácie. Zaisťuje tak veľmi pohodlnú a bezpečnú jazdu, bez toho aby kolobežka stratila na tuhosti. V spojení s kvalitnými držadlami, ktorými sú modely Steel vybavené, to napríklad znamená, že ani na dlhšie trasy nebudete potrebovať rukavice.Osadenie bez kompromisov

Podobne ako kolobežky profi radu Yedoo Alloy aj "Steelky" sa môžu pochváliť vysoko kvalitnými komponentmi. Napríklad kolesá majú hliníkové ráfiky s dvojitou stenou a CNC frézovanými brzdnými plochami, pohodlné ergonomické držadlá s aretáciou proti pretáčaniu, kvalitné "V" brzdy TEKTRO alloy atď. Príprava na držiak na fľašu, blatníky či bočný stojan sú úplnou samozrejmosťou.


Bezpečnosť a pohodlie na prvom mieste

S nerovnosťami sa dobre vyrovná vďaka svojej vpredu mierne zvýšenej svetlej výške stúpačky, ktorá si aj v základnej polohe drží optimálne hodnoty tak, aby jazda bola čo najmenej namáhavá a zároveň, aby podvozok nedrhol o povrchové nerovnosti. K pohodlnej jazde prispeje aj stúpadlo s dlhšou nášľapnou plochou, ktorého súčasťou sú odolné protišmykové pásy zo štruktúrovaného PVC, ktoré vďaka tepelnému tvarovaniu znesú vysokú záťaž.


Technický popis:

rám YEDOO Hi-ten oceľ
vidlica YEDOO Hi-ten oceľ
predstavec ZOOM alloy
hlavové zloženie NECO alloy 1 1/8" závitové
riadidlá YEDOO Cross alloy
držadlá ergonomické s aretáciou proti pretáčaniu
rohy nie sú súčasťou
brzdové páčky TEKTRO ML 520 alloy
brzdy "V" TEKTRO alloy / "V" TEKTRO alloy
kolesá 20"/ 16"
ráfiky HJC alloy s dvojitou stenou + CNC frézované brzdné plochy
náboje NOVATEC alloy
šírka náboja (predná / zadná) 74/74 mm
ložiská priemyselné
rýchloupínacie páčky (predná / zadná) áno / áno
pneumatiky (predná / zadná) KENDA (60TPI, kevlar guard)
príprava pre držiak na fľašu 1x
hmotnosť 9 kg
dĺžka 149 cm
stúpadlo 40 cm
výška riadidiel 92 - 98 cm
šírka riadidiel 64 cm
svetlá výška (dolná / horná pozícia) 4,0 / 6,0 cm
výška stúpadla nad zemou (dolná / horná pozícia) 6,8 / 8,8 cm
priestor pre jazdca 63 cm
minimálna výška jazdca 150 cm
nosnosť 150 kg
 

Parametre produktu

Typ koliesok Nafukovacie
Rám Oceľový
Brzdy Čeľusťová
Maximálna nosnosť 150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Veľkosť predného kolesa 20 "
Hmotnosť 9 kg
Veľkosť zadného kolesa 16 "
Nastaviteľná výška riadítok áno
Výška riadidiel 92-98 cm

Alternatívy

Stráženie ceny produktu