Vážení zákazníci, na základe platných opatrení vydaných ÚVZSR fungujú prevádzky ako výdajné miesto tovarov zakúpených na diaľku.
Vážení zákazníci, na základe platných opatrení vydaných ÚVZSR fungujú prevádzky ako výdajné miesto tovarov zakúpených na diaľku.
Moto>Chrániče a okuliare>Chránič chrbtice > Detská vesta s chráničom chrbtice Scott Actifit Plus Jr (Kód produktu: 255817)

Detská vesta s chráničom chrbtice Scott Actifit Plus Jr

Ochranná vesta pre malých lyžiarov, snowboardistov alebo motorkárov, mäkký materiál skvele absorbujúci nárazy, pružná a priedušná sieťovina, nastaviteľný bedrový pás na suchý zips.

Ochranná vesta pre malých lyžiarov, snowboardistov alebo motorkárov, mäkký materiál skvele absorbujúci nárazy, pružná a priedušná sieťovina, nastaviteľný bedrový pás na suchý zips. viac »

Farba
modrá/zelená modrá/červená
Veľkosť
XXS XS S M
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
82 € s DPH
Cena bez DPH:
68,33 €
Pôvodná cena:
105,90 €
- ušetríte 23,90 € (23%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Detská vesta s chráničom chrbtice Scott Actifit Plus Jr

Detský chránič chrbtice v podobe lyžiarskej vesty SCOTT Actifit Plus Jr patrí medzi špičku detských chráničov. O bezpečie vašich detí sa postará chrbtový plát z materiálu D3O®, ktorý obsahuje inteligentné molekuly prispôsobujúce sa pohybu dieťaťa. Pri náraze sa molekuly uzamknú a tým absorbujú nevyžiadanú energiu. Predĺžený zadný plát garantuje ešte väčšiu ochranu chrbtice. Detský chránič chrbtice Actifit Plus Jr je technicky rovnako vymakaný ako dospelý variant s tým rozdielom, že je špecificky navrhnutý pre telo dieťaťa. Pružná priedušná sieťovina zaručuje maximálnu voľnosť pohybu a perfektné odvetrávanie. Myslite na bezpečie vašich detí. Ony nech si zatiaľ užijú bezstarostnú radosť z lyžovania.


Technický popis:

  • odnímateľný mäkký ochranný plát
  • D3O materiál perfektne pohlcujúci nárazy
  • predĺžený zadný diel pre vyššiu ochranu
  • celoprepínací zips
  • nastaviteľný bedrový pás na suchý zips priamo spojený s chrbtovým plátom
  • pružná priedušná sieťovina
  • norma STN EN 1621-2, trieda 1

Veľkostná tabuľka:

veľkosť XXS XS S M
výška postavy 110 - 124 cm 124 - 140 cm 140 - 155 cm 155 - 170 cm

Detská vesta s chráničom chrbtice Scott Actifit Plus Jr - Parametre produktu

Materiál
D3O, 3D sieťovina
Ochrana
Chrbtica
Norma
1621-2
Bedrový pás
suchý zips

Detská vesta s chráničom chrbtice Scott Actifit Plus Jr - alternatívy - všetko skladom

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov