Moto>Moto oblečenie>Airbagové moto oblečenie>Airbagové doplnky > Balenie senzora SDU na vidlicu pre elektronické Helite airbagy (Kód produktu: AC.EL.SDUM-SET-EU1)

Balenie senzora SDU na vidlicu pre elektronické Helite airbagy

Ochrana už od 0 km/h a maximálna rýchlosť detekcie. Plne autonómny. Nie je potrebný motor v chode.

Ochrana už od 0 km/h a maximálna rýchlosť detekcie. Plne autonómny. Nie je potrebný motor v chode. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
119 € s DPH
Cena bez DPH:
99,17 €
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (4)

Balenie senzora SDU na vidlicu pre elektronické Helite airbagy

Hlavným prínosom senzora SDU na vidlici je ochrana už od 0 km/h a zrýchlenie detekcie - príkladom je situácia, kedy sa motorkár zastaví na križovatke, a pri čakaní na "zelenú" dôjde k nehode. Senzor vyšle signál riadiacej jednotke vo veste a tá sa aktivuje. Vesta so senzorom tak funguje za všetkých situácií. Dokonca nie je nutný motor v chode. Prídavný senzor je tak ideálny pre motocykle / skútre so systémom START / STOP či elektromotocykle.

Senzor je plne autonómny, batéria nie je nabíjateľná. Garantovaná výdrž je 5 rokov. Senzor na vidlicu je doplnkový. Vesty e-Turtle fungujú nezávisle i bez neho. Pri závodnej veste e-GP Air dokonca stráca svoj význam - nie je tak odporúčaný pre použitie na pretekárskych okruhoch.

Helite potvrdzuje detekčný čas medzi 31 a 60 ms pri rýchlosti 35 km/h, ktorá pokrýva 85% nehôd. Testy značka helite realizovala v spolupráci s UTAC, francúzskou technickou úniou pre automobily, motocykle a bicykle.

Skúška pri čelnom náraze:

  • detekcia senzora vidlice: 31 ms
  • detekcia CDU vo veste: 62 ms

Balenie senzora SDU na vidlicu pre elektronické Helite airbagy - alternatívy - všetko skladom

Balenie senzora SDU na vidlicu pre elektronické Helite airbagy - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov