Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro 8" so sedlom - modrá (Kód produktu: 21338-1)

Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro 8" so sedlom - modrá

Skladacia elektrokolobežka s pohodlným sedadlom a odpružením na oboch kolesách.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Skladacia elektrokolobežka s pohodlným sedadlom a odpružením na oboch kolesách. viac »

Farba
čierna
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
689 € s DPH
Cena bez DPH:
574,17 €
Pôvodná cena:
916,20 €
- ušetríte 227,20 € (25%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Brašna na riadidlá inSPORTline Reuniro

  Praktická vystužená brašna s úchytmi na suchý zips, dažďuvzdorná, sa sieť ...

  17,30 €
 • Freestyle prilba WORKER Neonik

  25,50 €
 • Chrániče WORKER Chermer

  20,30 €
 • Batoh Under Armour Hustle 4.0

  50,50 €
 • Zámok Kellys Beat 100 cm

  5 €
 • Športové slnečné okuliare Bliz Motion

  27,40 €
 • Cyklo rukavice KELLYS COMFORT

  13,90 €
 • Šiltovka Under Armour Men's Blitzing 3.0 Cap

  22,30 €
 • Pánske tričko Under Armour Tech SS Tee 2.0

  25,50 €
 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Referencie (2)

Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro 8" so sedlom

Elektrokolobežka inSPORTline Skootie Pro je skvelým pomocníkom na cesty do práce, mesta, na nákup či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri bežných výjazdoch a na ďalších výletoch. Kolobežka samotná aj napriek svojmu vysokému výkonu váži predovšetkým vďaka ľahkému hliníkovému rámu a niekoľkými rýchlymi pohybmi ju navyše ľahko zložíte či rozložíte do pripraveného stavu. Prenášanie a skladovanie tak nebude predstavovať veľký problém. Maximálna rýchlosť kolobežky je 35 km/h. Pri odporúčanej maximálnej záťaži 120 kg si ľahko poradíte aj s 15% stúpaním. Ani prudké kopce tak nebudú prekážkou. Bezkomutátorový motor umiestnený v zadnom kolese navyše nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu.

 

O dlhý dojazd až 40 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 13 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 6-8 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardne kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro je vhodná aj pre deti od približne 10 rokov. Riadidlá možno totiž nastaviť v rozmedzí 94 až 124 cm, takže sa pohodlne zvezú deti aj dospelí. Na prehľadnom podsvietenom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase alebo celkovú prejdenú vzdialenosť. Naviac je na zadnej strane displeja umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať napríklad mobilný telefón.

 

 

Kolobežka s elektromotorom inSPORTline Skootie Pro je skvele vybavená. Hlavnou výhodou je odpružené, komfortné a široké sedlo s nastaviteľnou výškou, aké môžete poznať napríklad z mestských bicyklov. 8" kolesá (predné nafukovacie, zadné bezdušové) s kvalitnými plášťami v kombinácii s odpružením na oboch osiach potom zaručujú maximálne hladkú jazdu a tie najlepšie jazdné vlastnosti. Výkon kolobežky bezpečne krotí aj v najvyšších rýchlostiach spoľahlivá zadná bubnová brzda.

Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Skootie Pro disponuje predným aj zadným centrálnym svetlom napojeným na batériu a nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozbliká automaticky ihneď po stlačení brzdy. Aby aj za zhoršených svetelných podmienok bola zaistená čo najvyššia bezpečnosť, kolobežka je navyše vybavená ešte ďalšími svetlami, ktoré sú efektne, ale zároveň decentne a rafinovane umiestnené v rámci nášľapu, vďaka čomu potom nepôsobia rušivým dojmom. Výbava tiež zahŕňa dvojicu blatníkov, ktorú v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách. Komfortu napomáhajú aj široké riadidlá s ergonomicky tvarovanými rukoväťami z mäkkej gumy.

 

 

Vyrážate na dlhší výlet? Využite tempomat. Stačí, ak necháte kolobežku chvíľu ísť rovnakou rýchlosťou a tempomat sa automaticky aktivuje. Môžete potom pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Pri brzdení dôjde k vypnutiu tempomatu. Ak nechcete tempomat vôbec používať, je možné ho deaktivovať v menu kolobežky.

Kolobežka sa nepohne sama od seba tým, ak nechtiac zavadíte o plynovú páčku. Počká na to, kým ju uvediete sami do pohybu odrážaním od zeme, podobne ako na klasickej kolobežke. Ak sa však chcete rozbiehať s dopomocou motora hneď z miesta, nie je problém - možno to nastaviť v menu displeja. V takom prípade tu môžete tiež upraviť, či takýto rozjazd má byť plynulého alebo agresívnejšieho rázu.

Tento trendový dopravný prostriedok si zamilujú nielen dospelí pre rýchle presuny a výlety, ale aj deti pre aktívne strávený čas na čerstvom vzduchu a milovníci rýchlej jazdy.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu hliník
výkon motora 500 W
typ motora bezkomutátorový
maximálne otáčky motora 1200/min
maximálny krútiaci moment 9,5 Nm
rýchlostné režimy 20/25/35 km/h
maximálne stúpanie 8,5° (15%)
batéria Li-Ion 13 Ah, 48 V
dojazd na jedno nabitie 40 km (pri maximálnej rýchlosti do 25 km/h a hmotnosti používateľa do 70 kg)
čas pre plné nabitie 6 - 8 h
brzdy zadná bubnová
pneumatiky predná nafukovacia, zadná bezdušová
veľkosť pneumatík 8" (20,3 cm)
maximálna nahustenie 2,5 bar / 36 psi
rozmery nášľapu 67 x 18,5 cm
výška nášľapu (horná) 20 cm
výška nášľapu (spodná) 15 cm
výška riadidiel (od zeme) 94 - 124 cm
šírka riadidiel 57 cm
výška sedla (od nášľapu) 43 - 58 cm
osvetlenie predné a zadné centrálne svetlo, predné a zadné svetlá v nášľape, automatické brzdové
rozmery kolobežky 113 x 57 x 124 cm
rozmery zloženej kolobežky (vrátane sedla) 113 x 26 x 38 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 130 cm
nosnosť 120 kg
hmotnosť 13,5 kg (bez batérie), 17,7 kg (s batérií), 19,9 kg (s batériami a sedlom)
možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom / bez odrazu, plynulosť rozjazdu
ďalšie vybavenie odpružené sedlo, skladací mechanizmus (vrátane rukovätí riadidiel), multifunkčný podsvietený displej (napájaný centrálnou batériou), stojan, predný a zadný tlmič, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro 8" so sedlom - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro 8" so sedlom - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
130 cm
Batéria
Li-Ion 13Ah / 48V
Dojazd
40 km
Maximálna rýchlosť
35 km/h
Maximálne stúpanie
8.50 °
Hmotnosť
17.70 kg
Výkon motora
500 W
Veľkosť kolies
8"
Brzdy
zadná bubnová
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1130 x 570 x 1240 mm
Typ kolies
nafukovacie + bezdušové
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie
Sedlo
áno

Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro 8" so sedlom - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 2 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

E-koloběžku jsem párkrát vyzkoušel (mám ji teprve chvíli) Jsem nadmíru spokojen. Hlavně s tím, že není "loudal". Jízda je svižná a ovládání "plynu" páčkou jednoduché, řekl bych i lepší než rolovat madlo.

Zatím s obchodem řeším nedosednutí příční osky do lůžek při rozložení koloběžky (mohl by to být možná problém z výroby, nebo mé špatné montáže). Jinak suprový výrobek, plně vhodný do města a na rovné terény.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Zatím vyzkoušena pouze na kratší vzdálenosti , ale jsem s ní spokojena, využila jsem ji se sedátkem, které je stabilní. Snadné ovládání - koloběžku zvládne ovládat i mladší dcera , snadné přidávání rychlosti.

Zatím o žádné nevím, cena odpovídá kvalitě

Elektrická kolobežka inSPORTline Skootie Pro 8" so sedlom - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov