Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka W-TEC Teneur 10" (Kód produktu: 22340)

Elektrická kolobežka W-TEC Teneur 10"

Ľahko zložiteľná konštrukcia, tempomat, široký nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky, vysoká rýchlosť, dlhý dojazd.

Ľahko zložiteľná konštrukcia, tempomat, široký nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky, vysoká rýchlosť, dlhý dojazd. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
599 € s DPH
Cena bez DPH:
499,17 €
Pôvodná cena:
779 €
- ušetríte 180 € (23%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka W-TEC Teneur 10"

Elektrická kolobežka W-TEC Teneur 10" je ideálnym a zábavným prostriedkom, ako sa bezpečne a pohodlne dopraviť do práce, školy či vyraziť len tak na cesty. Medzi jej najväčšie prednosti patrí jednoznačne skladná konštrukcia, ktorú zložíte alebo rozložíte do 5 sekúnd. Vďaka tomu kolobežku bez problémov uskladníte doma a v garáži, pričom nezaberie príliš veľa miesta. Jej kompaktné rozmery oceníte aj pri presunoch vlakom, MHD a autom. Stačí vziať do ruky či uložiť do kufra a hurá na výlet! Moderný pekný dizajn navyše zaručí, že budete hviezdou ciest.Choďte s vetrom o závod!

Chcete si okrem príjemnej prechádzky poriadne zašantiť? S elektrickou kolobežkou W-TEC Teneur 10" nič nie je nemožné, pretože splní vaše priania. Vzhľadom k výkonnému 500 W motoru pre vás žiaden kopec ani nespevnený terén nebude prekážkou. Môžete sa preháňať až rýchlosťou 40 km/h. Na jedno dobitie batérie prejdete pri bežnom použití a štandardnej rýchlosti približne 35 km. Plnú kapacitu získate po 6-7 hodinách nabíjania. Skrátka a dobre cez noc kolobežku nabijete a ráno vyrazíte! Celková prejdená vzdialenosť však závisí od viacerých faktorov, musíte brať do úvahy hmotnosť jazdca, štýl jazdy, členitosť terénu či poveternostné podmienky. Vyberiete si medzi troma rýchlostnými módmi, podľa toho, na aké tempo budete mať práve náladu. Ak sa predsa len stane, že sa vám kolobežka vybije, dôjdete do cieľa odrážaním aj s vypnutým motorom. Navyše si kolobežka hravo poradí s nosnosťou až 120 kg, naplno ju tak využije celá rodina, čo sa iste oplatí!

Riadenie aj ovládanie bude hračka

Prehľadný LCD displej zobrazuje všetky dôležité informácie. Ukáže vám stav batérie, aktuálnu rýchlosť vrátane rýchlostného stupňa, celkovú aj aktuálne prejdenú vzdialenosť, čas jazdy a ďalšie doplnkové ukazovatele. Pomocou dvoch tlačidiel ON/OFF a MODE budete zároveň schopní ovládať rad pokročilých funkcií, medzi ktoré patrí šikovná vychytávka v podobe asistencie rozjazdu či tempomat. Mimo to príde vhod zabudovaný USB port zozadu displeja, vďaka ktorému je možné nabíjať váš mobilný telefón alebo tablet.Maximálna bezpečnosť za každej situácie

S elektrickou kolobežkou W-TEC Teneur 10" nástrahy na cestách nemajú šancu! Tma ani zlé poveternostné podmienky už nebudú kľúčovým dôvodom, prečo zostať sedieť doma. S predným a zadným LED svetlom napájaným centrálnou batériou budete zreteľne viditeľný v noci. Svetlá zapnete rovnako ako zvonček farebne označeným spínačom na riadidlách. Zadné svetlo sa tiež rozsvieti počas brzdenia, takže vás nikto nemá šancu prehliadnuť. Či už pôjdete akýmkoľvek tempom, na kotúčové brzdy sa dá za každej situácie spoľahnúť. Vďaka nim plynulo zastavíte takmer kedykoľvek a v akomkoľvek teréne!


Kvalita a odolnosť zaručená

Na starostlivom spracovaní, ktoré bolo vyšperkované do detailu, sa podieľajú tiež pevné pneumatiky s priemerom 10" (25,4 cm), ktoré skvele priľnú aj k vlhkému povrchu a výborne tlmia nepríjemné vibrácie pri jazde. Kolesá sú navyše chránené blatníkmi. Odolnosti napomáha aj samotná hliníková konštrukcia s výškovo nastaviteľnými riadidlami. Kolobežka bude vhodná pre jazdcov s postavou od 150 do 210 cm. Na 53 cm dlhom nášľape sa môžete pohodlne zviesť s chodidlami za sebou či vedľa seba.


Elektrická kolobežka W-TEC Teneur 10" vám bude skrátka skvelým parťákom. Ktorého vám ostatní budú závidieť! Verte, že ak ste doteraz neskúsili jazdu na elektrickej kolobežke, s istotou si ju zamilujete. Skladná konštrukcia, skvelý výkon a moderný dizajn, čo viac si priať? 


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu zliatina hliníka
prevádzkové napätie 48 V
typ motora bezkartáčový
max. stúpanie 15 °
výkon motora 500 W
kapacita batérie 13 Ah / 48 V
nabíjačka vstup 100-240VAC / 50 ~ 60Hz, výstup DC54,6V / 2A
max. rýchlosť 35-40 km / h
dojazd na 1 nabitie 35 km
rýchlosť nabíjania 6-7 h
max. nosnosť 120 kg
hmotnosť 19,2 kg
veľkosť pneu 10 "(25,4 cm)
druh pneu predné aj zadné nafukovacie
brzdy elektrické, kotúčové
odporučená minimálna výška jazdca 150 cm
minimálna výška riadidiel 79 cm
maximálna výška riadidiel 108 cm
šírka riadidiel 55 cm
šírka nášľapu 24 cm
dĺžka nášľapu 53 cm
výška nášľapu - horná 15 cm
výška nášľapu - svetlá 8,5 cm
rozmery rozloženej kolobežky d 110 x š 55 x v 80-110 cm
rozmery zloženej kolobežky d 110 x š 26 x v 37 cm
rozmery balenia d 114 x š 30,6 x v 34,5 cm
osvetlenie predné a zadné LED
možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom / bez odrazu
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, podsvietený multifunkčný displej (napájaný centrálnou batériou), hlasný elektronický klaksón, stojan, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.

Elektrická kolobežka W-TEC Teneur 10" - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 13Ah / 48V
Dojazd
35 km
Maximálna rýchlosť
40 km/h
Maximálne stúpanie
15 °
Hmotnosť
19.20 kg
Výkon motora
500 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
elektrické, kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1100 x 550 x 1100 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka W-TEC Teneur 10" - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov