Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Kolagénové solárium Hapro Collagen Sun 24C

Revolučná novinka v oblasti solárií. S kolagénovým soláriom doprajete svojmu telu nielen krásne prirodzené opálenie, ale zároveň podporíte produkciu kolagénu v tele a tým zvýšite pružnosť pokožky. viac


E-shop: na sklade -

Predajne:
 • Bratislava
 • Košice
 • Trenčín

Doručíme do 4 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  6 dní
Košice Doručíme do  6 dní
Trenčín Doručíme do  6 dní
4 299,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Revolučné kolagénové solárium Hapro Collagen Sun 24C je absolútnou špičkou v oblasti solárií. Kolagénové solárium, ako už z názvu vyplýva, dokáže zvýšiť produkciu kolagénu vo vašom tele. S rastúcim vekom nám bohužiaľ telo prestáva produkovať toľko kolagénu a elastínu, ako v nižšom veku. Úbytok týchto dvoch látok vedie k spomaleniu regenerácie buniek, ochabnutiu pokožky a tvorbe vrások, ktoré sa s pribúdajúcim vekom prehlbujú.

Špeciálne vyvinuté trubice Collatan®, ktorými kolagénové solárium Hapro Collagen Sun 24C disponuje, kombinujú starostlivosť o pokožku červeným a zároveň UV svetlom. Červené svetlo dokáže s vašou pokožkou doslova zázraky! Pomocou svetla dokáže solárium aktivovať v tele prirodzený proces omladenia pokožky, zrýchliť regeneráciu kožných buniek a zásobovať pokožku dôležitými živinami. Pri pravidelnom používaní bude vaša pleť oveľa vyhladenejšia a zdravšia. UV svetlo zase zabezpečuje krásne prirodzené opálenie, akoby ste sa práve vrátili z dovolenky.

Elegantné kontúry a jemné farby ľahko zapadnú do každého interiéru a vy sa tak môžete pohodlne opaľovať napríklad v spálni či obývačke. Najväčšou výhodou tohto modelu je skutočne široká opaľovacia plocha s výrazným zakrivením. Opaľovacie trubice sú rovnomerne umiestnené na vrchnej aj spodnej časti, takže sa pri opaľovaní ani nemusíte otáčať. Zakrivenie zabezpečuje ideálnu vzdialenosť trubíc od tela a vy tak dosiahnete skvelé rovnomerné opálenie len s minimálnou námahou!

Zaobchádzanie so soláriom zvládne naozaj každý. Vďaka integrovanému pružinovému mechanizmu sa veko odklopí skoro samo. Dĺžku opaľovania si nastavíte na analógovom časovači tak, aby ste dosiahli ideálny odtieň pleti. Integrovaný systém reflektorov Strip-Reflector-System optimalizuje výkon 24 opaľovacích trubíc a zvyšuje tak efektivitu opaľovania bez toho, aby stroj musel generovať prebytočné teplo. Na opaľovanie budete tiež samozrejme potrebovať ochranné okuliare - tie nájdete v balení tiež, a to hneď dvakrát!

Urobte si pohodlie

Vďaka skvele navrhnutému dizajnu kombinuje Hapro Collagen Sun 24C maximálne pohodlie s dokonalým opálením a vyživením pokožky. Zakrivenie solária totiž zabezpečuje optimálnu vzdialenosť medzi vašim telom a opaľovacími trubicami. Zároveň máte však množstvo priestoru, takže sa počas opaľovania nebudete cítiť stiesnene.

Žiadne zbytočné zdržiavanie

Nastavenie pri tomto modeli už nemôže byť jednoduchšie! Stačí si na analógovom ovládacom paneli nastaviť dĺžku opaľovania a je to! Panel je dobre prístupný aj vo vnútri solária.

Šetrite energiu

Integrovaný systém reflektorov ( Strip-Reflector-System ) optimalizuje výkon všetkých 24 trubíc tak, že efektívne odráža svetlo späť. Vďaka tomu dosiahnete dokonalé výsledky bez toho, aby stroj generoval nadbytočné teplo.Kľúčové vlastnosti:

 • obojstranné domáce kolagénové solárium so širokou opaľovacou plochou
 • pomáha zvýšiť tvorbu kolagénu a elastínu v tele
 • množstvo pozitívnych účinkov na organizmus
 • luxusný dizajn s ladnými krivkami
 • integrovaný systém reflektorov Strip-Reflector-System pre čo najefektívnejšie opaľovanie
 • rovnomerné opaľovanie od hlavy po päty, vrátane bokov
 • analógový ovládací panel
 • vysoko kvalitné kolagénové trubice Collatan®
 • 2 páry ochranných okuliarov súčasťou balenia
 • pri kolagénovaní používajte opaľovací krém vhodný do solárií
 • certifikácia: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233, určené pre domáce používanie
 • nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov
 • kompatibilné trubice:

Technický popis:

trubice (žiarovky) 24 x Maxlight Collatan 100W-R
reflektor súprava leštených pruhov (Strip-Reflector-System)
výbojka na opaľovanie tváre nie
výkon 2.83 kW
analógový časovač áno
digitálny časovač nie
ochranné okuliare 2 páry
aróma nie
audio/MP3 nie
nosnosť 120 kg
hmotnosť 119 kg
zdroj napájania sieťový adaptér, 220/230V
dĺžka 210 cm
šírka 99 cm
výška pri otvorení 119,5 cm
vnútorná výška 35,5 cm
životnosť opaľovacích trubíc 650 hodín (cca 4 - 5 rokov pri bežnom používaní)

 

Parametre produktu

Počet trubíc 24 x 100W-R
Výkon 2.83 kW
Reflektor leštený plech
Výbojka pre opaľovanie tváre nie
Chladenie tela nie
Časovač analógový
Okuliare súčasťou balenia áno
Aróma nie
Audio/MP3 nie
Výška 119.50 cm
Šírka 99 cm
Dĺžka 210 cm
Nosnosť 120 kg
Hmotnosť 119 kg
Zdroj napájania 230V

Alternatívy

Stráženie ceny produktu