Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Cyklo prilba Bollé Halo React MIPS AKCIA

Moderná mestská prilba s integrovaným nabíjacím LED osvetlením a ochranným systémom MIPS, ktorú tvoria napospol recyklované materiály! viac


Farba:  Titanium

Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

219,90 €

274,50 € s DPH

-20%

Ušetríte 54,60 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Bollé Halo React MIPS je moderná mestská prilba v ekologickom prevedení, stopercentne pripravená na mestský ruch aj víkendové prechádzky! Výstelka, sieťovina aj väčšina plastových častí sú zo 100% recyklovaných materiálov, zatiaľ čo do EPS vložky je zakomponovaný 40% podiel korku. Pokiaľ ste teda zvolili cyklo dopravu do práce či do školy aj s cieľom chrániť životné prostredie, táto helma je pre vás ako stvorená. Ďalšou špecialitou je systém MIPS, ktorý zvyšuje ochranu lebky pri viacsmerných nárazoch a bude vás chrániť rovnako dobre, ako v tom najnáročnejšom teréne. Určite oceníte aj efektívny ventilačný systém.

Ako hlavné lákadlo sa aj tak dá považovať integrované LED osvetlenie. V čelnej časti nájdete 14 bodových svetiel, zatiaľ čo zozadu budete vidieť vďaka väčšiemu červenému svetlu. Svetlá majú niekoľko svietiacich režimov a dajú sa dobíjať pomocou USB portu. A aby toho nebolo málo, helma je vybavená praktickým textilným šiltom. Na ceste vám tak nebude chýbať vôbec nič!


Technický popis:

 • vybavená mestská prilba na každodenné dochádzanie
 • z vysokej časti tvorená recyklovanými materiálmi
 • MIPS - zvýšená ochrana lebky pri viacsmerných nárazoch
 • Click-To-Fit - regulačný systém pre rýchle a jednoduché nastavenie veľkosti
 • 100% recyklovaná výstelka a sieťovanie
 • 14 bielych LED svetiel v prednej časti
 • integrované nabíjacie LED svetlo v zadnej časti
 • textilný recyklovaný šilt
 • počet vetracích otvorov: 8

 

Alternatívy

Stráženie ceny produktu