Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Cyklo prilba Bollé Adapt AKCIA

Špeciálna offroadová helma pripravená na každý druh nárazov! Navyše s výbornou ventiláciou a chladivým čalúnením! viac


Farba:  Black Matte

Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

109,90 €

137,20 € s DPH

-20%

Ušetríte 27,30 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Bollé Adapt je odolná offroadová helma, vyvinutá tak, aby vás ochránila za každej situácie! Škrupina zakrýva čo najväčšiu plochu, aby chránila lebku z každého uhla. Jej ďalšou výhodou je zmes niekoľkých druhov EPS peny, ktorá optimalizuje tlmenie silných aj ľahších nárazov. Predná časť je navyše doplnená o sklápací šilt pre ešte lepšiu ochranu.

A pretože sa na trailoch určite zapotíte, je helma vybavená okrem efektívneho ventilačného systému aj špeciálnym čalúnením Coolmax pre stále pohodovú teplotu vo vnútri helmy. Obvod je možné nastaviť pomocou systému nastavenia veľkosti Click-To-Fit, s ktorým si helmu ľahko prispôsobíte tvaru hlavy. Gumové regulačné koliesko zaistí rýchlu a jednoduchú manipuláciu, a to pokojne aj v rukaviciach.


Technický popis:

 • odolná offroadová helma
 • tvarovaná tak, aby dobre kryla čo najväčšiu plochu lebky
 • AviD Progressive EPS - zmes niekoľkých druhov EPS peny o rôznej hustote, ktorý optimálne tlmí silné aj ľahšie nárazy
 • Click-To-Fit - regulačný systém pre rýchle a jednoduché nastavenie veľkosti
 • Coolmax - čalúnenie, ktoré zaisťuje stálu teplotu vo vnútri helmy
 • priestranné ventilačné otvory
 • pevný sklápací šilt
 • počet ventilačných otvorov: 11
 • hmotnosť: 560 g (S, M), 600 g (L),

 

Parametre produktu

Technológia výroby škrupina
Regulácia veľkosti áno
Hmotnosť (g) 650 g
Ventilácia áno
Odnímateľné čalúnenie áno

Alternatívy

Stráženie ceny produktu