Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Fitness schody inSPORTline ProfiStair Max

Profesionálna alternatíva steppera s možnosťou nastavenia záťaže, intervalov aj cieľa tréningu! Umožňuje trénovať výstupy pomocou profilových programov. viac

 • Doprava zadarmo

E-shop: dočasne vypredané

Predajne:
 • Bratislava
 • Košice
 • Trenčín
Na predajniach
Bratislava nedostupné
Košice nedostupné
Trenčín nedostupné
2 999,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Ak je tovar označený ako "Servis u zákazníka", vybavenie reklamácie sa bude konať priamo u zákazníka v rámci záručnej lehoty, náklady znáša predávajúci. V prípade, že zariadenie nie je možné opraviť na mieste bude nami odvezený do servisného strediska k vybaveniu reklamácie. Po vybavení reklamácie bude opravené zariadenie doručené k zákazníkovi pokiaľ nie je reklamácia vybavená inak o čom bude zákazník informovaný telefonicky alebo e-mailom. Služba "Servis u zákazníka" sa vzťahuje iba na tovar umiestnený na území SR.

 • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

 • Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Perfektné vybavenie, bez ktorého žiadna profi posilňovňa nemôže byť! S fitness schodmi inSPORTline ProfiStair Max natrénujete výdrž, fyzičku a hlavne nohy! Trenažér je obzvlášť efektívny pri tvarovaní stehien a zadku. V podstate sa jedná o prepracovanejší stepper s pohyblivými schodmi, ktoré poháňa silný motor. Vďaka 15 úrovniam záťaže si môžete určiť, aký náročný tréning vlastne zvládnete – a to nie je zďaleka všetko!

Odolný oceľový rám unesie až 180 kg, takže sa do toho naozaj môžete oprieť na maximum. Na dotykovom LCD displeji si navyše môžete zadať cieľ tréningu alebo špeciálny intervalový program s meniacou sa úrovňou záťaže.

Bezpečný tréning

Aby ste sa na stroji mohli pohybovať úplne bez starostí, je vybavený niekoľkými bezpečnostnými prvkami. Tým hlavným sú postranné držadlá po obvode tréningovej plochy. Kedykoľvek sa tak môžete oprieť bez toho, aby ste boli obmedzení v pohybe. Nie je potrebné sa báť ani možnosti, že by ste zo stroja nechtiac skĺzli alebo zostúpili. Pod posledným schodom totiž nájdete infračervený senzor, ktorý funguje ako bezpečnostná brzda a v prípade kontaktu trenažér okamžite zastaví!

Program na všetko

Vďaka perfektne vybavenému LCD displeju je veľmi jednoduché navoliť si presne ten program, ktorý potrebujete. Môžete si nastaviť cieľovú vzdialenosť, čas alebo počet spálených kalórií. Pokiaľ vám ide čisto o chudnutie, určite využijete program Fatburn. Pre nadšencov je tu potom nastaviteľný intervalový program či simulátor výstupu. Pomocou displeja je možné nastaviť aj úroveň odporu.

Pohodlie kde to ide

Aby sa vám na trenažér čo najlepšie nastupovalo, je rám vybavený dvoma stúpačkami s hliníkovou mriežkou. Pohyblivé schody sú zase potiahnuté protišmykovým gumovým povrchom, ktorý tlmí nárazy. Pre dodržanie pitného režimu môžete použiť držiak na fľašu a pokiaľ si chcete náročný tréning spríjemniť sledovaním obľúbeného programu alebo počúvaním hudby, k dispozícii je aj držiak na tablet či mobil.

Kľúčové vlastnosti:

 • profesionálna alternatíva steppera
 • simulácia chôdze do schodov so širokým rozsahom intenzity záťaže
 • intervalové tréningy
 • veľmi robustná konštrukcia a spoľahlivý AC motor
 • postranné držadlá pre vyššiu bezpečnosť
 • protišmyková úprava schodov
 • prehľadný LCD displej s intuitívnym ovládaním
 • bezpečnostný senzor pre okamžité zastavenie stroja
 • počítač zobrazuje: čas, vzdialenosť, výšku kroku, kalórie, počet krokov, počet poschodí

Technický popis:

Nosnosť 180 kg
Minimálny počet schodov 3
Počet stupňov záťaže 15
Počet programov 7
Rýchlosť 24 - 164 schodov/min.
Výška schodu 21 cm
Hĺbka schodu 23 cm
Šírka schodov 56 cm
Prijímač hrudného pásu nie
Hrudný pás súčasťou balenia nie
Držiak na fľašu áno
Transportné kolieska nie
Rozmery v223 cm x š80 cm x d151 cm
Rozmery balenia d137 x š93 x v128 cm
Hmotnosť 240 kg
Motor 2.0 AC
Sila motora 3.0 HP
Napájanie 220-240V
Kategória S (podľa EN ISO 20957)
Použitie komerčné, domáce

 

Parametre produktu

Nastavenie záťaže áno
Hmotnosť 240 kg
Maximálna nosnosť 180 kg
Nastavenie výšky kroku nie
Meranie tepovej frekvencie nie
Rýchlosť chôdze áno

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu