Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Vyhrievané podkolienky W-TEC Tarviso

Pohodlné UNI vyhrievané podkolienky s kompaktnými dobíjacími batériami, ktoré sa pod oblečením ľahko stratia! viac


Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

105,40 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Vyhrievané podkolienky W-TEC Tarviso prídu vhod v zimných a jesenných mesiacoch, kedy vaše chodidlá ochránia pred chladom! Vyhrievanie zabezpečujú karbónové vlákna umiestnené v prednej časti chodidla. Zaisťujú tak rovnomernú distribúciu tepla v oblasti prstov a prednej časti priehlavku.

Podkolienky majú vlastné dobíjacie batérie, ktoré sa vkladajú do bočného vrecka. Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko schovajú pod oblečením. Pri vyhrievaní je možné zvoliť jeden z 3 režimov, podľa toho, ako veľmi vám je zima. Na ovládanie slúži diaľkový ovládač na karabínu, s ktorým pohodlne nastavíte teplotu oboch ponožiek súčasne.

Vďaka vysokému obsahu bavlny sú podkolienky pohodlné aj bez zapnutého vyhrievania. Skvele sa tak hodia na zimné športovanie, horskú turistiku, ale aj domáce nosenie.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Teplotné režimy:

Vysoká teplota Stredná teplota Nízka teplota
~65 °C ~55 °C ~45 °C
cca 3 hod cca 5 hod cca 7 hod

Technický popis:

 • vyhrievané podkolienky z pohodlného materiálu
 • unisex
 • kompaktné dobíjacie batérie
 • rovnomerná distribúcia tepla
 • výhrev v prednej časti chodidla vrátane oblasti prstov a prednej časti priehlavku
 • diskrétne vrecká na batérie
 • 3 teplotné režimy
 • diaľkové ovládanie na karabínu
 • nabíjanie cez rozdvojený USB-A - 2xUSB-C kábel (súčasťou balenia)
 • batéria: 2x Li-ion 5000 mAh/18.5 Wh 5V/2A (podkolienky); batérie typu 27A 12V (diaľkové ovládanie)
 • doba nabíjania oboch batérií zároveň: cca 6 hodín(pomocou priloženého kábla)
 • materiál: 85% bavlna, 5% nylon, 7% polyester, 3% elastan
 • veľkosť batérie: 8 x 5,5 cm
 • rozmery vrecka pre batériu: 10 x 6,5 cm
 • hmotnosť 1 podkolienky: 96 g (bez batérie), 189 g (s batériou)


Poznámka: Pri čistení vyhrievaného oblečenia vždy postupujte podľa návodu na používanie. Menšie znečistenie odporúčame riešiť povrchovým čistením pomocou vlhkej handričky a malého množstva čistiaceho prostriedku. V prípade, že je potrebné dôkladnejšie čistenie, postupujte podľa návodu. V každom prípade bezpečne zaizolujte napájací kábel. Nikdy oblečenie neumývajte so zapojenou batériou.

 

Recenzie

Hodnotenie: 4

80%

zákazníkov odporúča

1

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 28. 12. 2023

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Funguje ako má.


Parametre produktu

Materiál Bavlna, Nylon, Polyester, Elastan
Vyhrievacie teleso Karbónové vlákna
Napájanie vlastný akumulátor
Výdrž batérie 7 hod.
Strih podkolienky
Vlastnosti vyhrievané
Určenie dámske, pánske, detské

Alternatívy

Stráženie ceny produktu