Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Elektrická kolobežka W-TEC Nikotes 350W 8,5"

Skladacia elektrokolobežka s odolnou robustnou konštrukciou, zadné odpruženie, smerovky, predné svetlo a brzdové svetlo, výkonný motor s tromi rýchlostnými režimami, maximálna rýchlosť 25 km/h, nosnosť až 120 kg. viac

  • Doprava zadarmo

E-shop: dočasne vypredané

Predajne:
  • Bratislava
  • Košice
  • Trenčín
Na predajniach
Bratislava nedostupné
Košice nedostupné
Trenčín nedostupné
Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Elektrická kolobežka W-TEC Nikotes 350W 8,5" je moderný dopravný prostriedok s robustnou konštrukciou a bezúdržbovým motorom s výkonom 350 W, ktorý s ľahkosťou zdoláva aj náročné kopce. Vďaka silnej batérii Li-Ion 10Ah si užijete dlhú jazdu až 30 km bez potreby dobíjania.

Zároveň sa môžete tešiť na pohodlnú cestu vďaka zadnému odpruženiu a odolným 10" nafukovacím kolesám, ktoré eliminujú nerovnosti povrchu. Bezpečnosť je zaistená kombináciou prednej elektronickej brzdy a zadnej kotúčovej brzdy, pričom rýchlosť si možno ľahko upraviť pomocou 3 rýchlostných režimov - 8, 15 a 25 km/h.

Prehľadný LED displej ponúka neustály prehľad o stave batérie či aktuálnej rýchlosti a pomocou aplikácie (Android / iOS) môžete monitorovať prejdené kilometre alebo ďalšie údaje priamo na svojom smartfóne. Elektrická kolobežka W-TEC Nikotes 350W 8,5" je dokonalým spojením výkonu, komfortu a bezpečnosti pre vaše každodenné dobrodružstvo na cestách.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu hliníková zliatina
výkon motora 350 W
maximálne stúpanie 15°
typ motora bezkomutátorový
maximálna rýchlosť 25 km/h
režimy rýchlosti 8/15/25 km/h
batéria Li-Ion 10Ah
dojazd na jedno nabitie až 30 km
čas na plné nabitie 4-5 hodín
brzdy zadné kotúčové, predné duálne elektronické
pneumatiky predné a zadné nafukovacie
veľkosť pneumatík 8,5" (22 cm)
výška nášľapu (horná) 17 cm
výška nášľapu (spodná) 10 cm
výška riadidiel 113 cm (od zeme)
šírka riadidiel 44 cm
osvetlenie predné svetlo, smerovka a zadné svetlo/brzdové svetlo
rozmery kolobežky v113 x š44 x d105 cm
rozmery kolobežky v zloženom stave v53 x š44 x d105 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 120 kg
hmotnosť 14 kg
ďalšie vybavenie sklápací mechanizmus, zadné odpruženie, stojan, displej s ukazovateľom stavu batérie a aktuálnym režimom rýchlosti, tempomat, blatníky, odrazky


Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciách. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Nejazdite za daždivého počasia alebo po mokrej vozovke. Hrozí poškodenie elektroniky a batérie.

 

Parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Kapacita batérie 10000 mAh
Dojazd 30 km
Maximálna rýchlosť 25 km/h
Maximálne stúpanie 15 °
Hmotnosť 14.50 kg
Výkon motora 350 W
Veľkosť kolies 8,5"
Brzdy predná magnetická, zadná kotúčová
Riadenie páčka na riadidlách
Rozmery 113 x 44 x 105 cm
Typ kolies nafukovacie
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v prednom kolese
Rekuperácia nie
Sedlo nie

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu