Šesťhranné činky inSPORTline Hexsteel 2-40 kg
od 5,90 €
na sklade
Produkty v porovnávači
Párový vertikálny stojan na činky, vhodný pre domáce aj komerčné posilňovne. Nosnosť až 350 kg. viac
E-shop: na sklade - 13.5. u Vás- zostáva
Objednajte do 12:00 zajtra u Vás
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | Doručíme do 2 dní | |
| Košice | Doručíme do 2 dní | |
| Trenčín | Doručíme do 2 dní | |
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Dokonale organizovaná silová zóna je základ každej posilňovne. Doprajte činkám bezpečné miesto s profesionálnym párovým stojanom na činky inSPORTline Ratus.
Robustná konštrukcia z ocele ponúka vysokú stabilitu aj pri maximálnom zaťažení až 350 kg, takže sa skvele hodí do domácich fitness kútikov aj komerčných fit centier. Vďaka premyslenému vertikálnemu dizajnu šetrí miesto a zároveň zaisťuje rýchly a pohodlný prístup ku každej činke počas tréningu.
Matná povrchová úprava odolná proti oderu dodáva stojanu moderný vzhľad a chráni konštrukciu pred každodenným opotrebovaním. Gumové tlmiace podložky na každej pozícii sa navyše postarajú o pohodlie pre každú jednu činku. Precízne spracovanie a pevná konštrukcia garantujú dlhú životnosť aj pri intenzívnom profesionálnom používaní.
Buďte vždy pripravení k akcii so stojanom na činky Ratus.
Technický popis:
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Výška | 153.30 cm |
| Šírka | 53.50 cm |
| Počet pozícii | 20 |
| Dĺžka | 73.50 cm |
| Hmotnosť | 14.50 kg |
| Nosnosť | 350 kg |
| Kategória použitia | Komerčné použitie |