Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Najlacnejšie profesionálne eliptické trenažéry

Profesionálne eliptické trenažéry určené pre komerčné a väčšie klubové fitness centrá, klubové či hotelové posilňovne. Vyberajte z ucelenej rady eliptických trenažérov...

Profesionálne eliptické trenažéry určené pre komerčné a väčšie klubové fitness centrá, klubové či hotelové posilňovne. Vyberajte z ucelenej rady eliptických trenažérov a zvoľte prístroj presne na mieru vášmu fitness centru či podľa denného vyťaženia. Zaujímavý pomer ceny, overenej kvality a ďalších profesionálnych služieb radí profesionálne eliptické trenažéry inSPORTline medzi ideálne prístroje na chudnutie, posilňovanie a zlepšenie kondície určené pre Vašu posilňovňu.

Všetky modely profesionálnych eliptických trenažérov ponúkajú tie najpokročilejšie funkcie ako elektronického ovládania - vedenie Vášho tréningu s pomocou elektronického nastavenia odporu s možnosťou zmeny záťaže podľa aktuálnej tepovej frekvencie (HRC program), veľa možností plynulej zmeny profilu trate či presné meranie tepovej frekvencie s využitím bezdrôtového hrudného pásu. Podstatnou charakteristikou profesionálnych eliptických trenažérov je maximálna presnosť výroby, veľmi robustná konštrukcia, kvalitné dielenské prevedenie najviac exponovaných súčastí a s tým súvisiaca vysoká odolnosť strojov aj pri maximálnom dennom vyťažení.

Pre profesionálne eliptické trenažéry ponúkame rozšírenú 10 ročnú záruku, bezplatnú dopravu, záručný a pozáručný servis priamo na mieste a tiež garanciu nepretržitej prevádzky - závadu riešime ihneď a v prípade väčšej opravy dodáme náhradný stroj tak, aby Vaše podnikanie nestálo!

Rady a tipy:

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter