Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Séria cardio strojov inCondi

Klasické cardio stroje ako eliptický trenažér, bežecký pás, veslársky trenažér alebo rotoped pozná každý, ale my ponúkame revolučnú novinku, ktorá urobí z týchto strojov niečo viac. Zoznámte sa s radou inCondi!

Séria cardio strojov inCondi
Séria cardio strojov inCondi

Čo je to inCondi?


Produkty s označením inCondi sú cardio stroje, ktoré je možné prepojiť s tabletom či mobilným telefónom. Párovanie prebieha na základe bluetooth prijímača, ktorý má každý stroj zabudovaný v ovládacej konzole. Následne stačí do tabletu či telefónu nahrať aplikáciu iConsole+ Training - pre Android 5.0 a vyšší alebo iOS 10.0 a vyšší - alebo inú app (podľa konkrétneho stroja) a môže sa začať cvičiť. Vďaka týmto špeciálnym aplikáciám získava cvičenie úplne nový smer.

 
 

Hlavné prednosti inCondi a aplikácie iConsole+ Training


Mimo štandardné funkcie, ako sú záťažové profily trate alebo manuálne programy, je možné v aplikácii iConsole+ Training nastaviť reálne trasy cez Google Maps. Môžete si tak virtuálne zabehať v Alpách, v uliciach Paríža, po plážach v Miami a v iných svetových metropolách či zaujímavých miestach sveta. Stroje zároveň kopírujú priebeh prevýšenia, čo je ovplyvnené automatickou zmenou záťaže. Vďaka tomu je dosiahnutá ešte väčšia reálnosť. Počas cvičenia si môžete prepínať medzi tromi typmi máp, medzi ktorými nechýbajú ani reálne zábery z Google Steet View. Vďaka tomu môžete spoznávať svet z pohodlia domova a zároveň robiť niečo pre svoje telo.
 

hlavné menu klasická mapa satelitná mapa záber z Google Street View


Počas cvičenia možno samozrejme zobrazovať najdôležitejšie informácie o cvičení, medzi ktorými nechýba aktuálna rýchlosť, prejdená či ubehnutá vzdialenosť, veľkosť prevýšenia terénu či čas strávený na cestách. Obľúbené trate si môžete uložiť a pri ďalšom cvičení jednoducho znova zvoliť. V závere sa vypisujú štatistiky o cvičeniach, ktoré sa automaticky ukladajú. Výsledky tak môžete porovnávať, prípadne zdieľať na sociálnych sieťach.

Niektoré stroje namiesto iConsole+ Training podporujú ďalšie aplikácie ako Kinomap, Zwift, FitShow a ďalšie, ktoré sa funkciami líšia. Konkrétnu kompatibilitu zistíte v popise jednotlivých strojov.

Ďalšie inteligentné funkcie inCondi


Všetky stroje s označením inCondi ponúkajú aj množstvo ďalších užitočných programov. Medzi najdôležitejšie patrí HRC program (Heart Rate Control), ktorý prispôsobuje záťaž optimálnej tepovej frekvencii. Ak sa počas cvičenia udržuje pulz v optimálnej tepovej frekvencii, cvičenie je potom oveľa efektívnejšie. Ďalší z užitočných a obľúbených programov je Body Fat Test, ktorý je schopný zistiť obsah tuku vo Vašom tele (BMI). Môžete tak porovnávať výsledky nielen na základe štatistík, ale aj na základe vývoja Vášho tela. V neposlednom rade nechýbajú ani klasické prednastavené programy či používateľské programy. 

Poznámka: Ostatné aplikácie používané pri niektorých modeloch rady inCondi sa môžu funkciami líšiť. Bližšie informácie nájdete v popise jednotlivých modelov.


Súvisiace produkty


Súvisiace články

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter