Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Verticon: Dosiahni vrchol svojich síl s revolučným lezeckým trenažérom!

Hľadáš super kardio stroj, ktorý sa ti zmestí do obývačky a zároveň ťa preženie viac než bežecký pás? Skús lezecký trenažér Verticon ! Na ňom zapojíš celé telo, spáliš enormné množstvo kalórií, a navyše posilníš kľúčové stabilizačné svaly CORE! To všetko vďaka úplne prirodzenému pohybu - simulovaniu šplhania do výšky!

Verticon: Dosiahni vrchol svojich síl s revolučným lezeckým trenažérom!
Verticon: Dosiahni vrchol svojich síl s revolučným lezeckým trenažérom!

Hľadáš super kardio stroj, ktorý sa ti zmestí do obývačky a zároveň ťa preženie viac než bežecký pás? Skús lezecký trenažér Verticon! Na ňom zapojíš celé telo, spáliš enormné množstvo kalórií, a navyše posilníš kľúčové stabilizačné svaly CORE! To všetko vďaka úplne prirodzenému pohybu - simulovaniu šplhania do výšky!

AKO TO FUNGUJE?

Vymeň lezecké vybavenie za revolučný stroj!

Lezenie je rovnako ako behanie prirodzeným pohybom pre každého z nás. Zároveň je to skvelý spôsob, ako zapracovať na rovnomernom posilnení svalov po celom tele. Na rozdiel od behania alebo šplhania po cvičnej stene tréning na vertikálnom lezeckom trenažéri nevystavuje telo nárazom! To znamená, že šetríš kĺby, aj keď sa do toho oprieš na maximum!

Pri vybraných modeloch si môžeš nastaviť stupne odporu, ale hlavnou silou, proti ktorej cvičíš, je vždy hmotnosť tvojho vlastného tela. Tempo a intenzita tréningu už sú potom úplne v tvojich rukách - a samozrejme aj nohách! Vďaka striedavému pohybu sa prakticky nezastavíš a záleží len na tebe, kedy sa rozhodneš spomaliť či zrýchliť. Na stroji navyše môžeš zmeniť výšku úchopov (a niekedy aj šliapadiel), takže ho ľahko prispôsobíš proporciám svojej postavy.


5 DÔVODOV, PREČO SI VERTICON ZAOBSTARAŤ:

Trénuješ bez nárazov - Na rozdiel od behania na bežeckom páse alebo dvíhania činiek, nemusia tvoje kĺby pri cvičení na verticone odolávať väčším nárazom. Vďaka konštrukcii so sklonom 75° a posúvaniu je tento typ cvičenia výbornou voľbou pre tých, ktorí práve na kĺby trpia a nárazový tréning im robí problémy. Ďalej si dobre zacvičia aj používatelia s nadváhou alebo tí, čo sa zotavujú po zranení.

Celé telo dostane zabrať - Pri tréningu na Verticone využívaš rovnaké svalové skupiny, ako keď lezieš po skalách - v podstate teda všetky! Najväčší efekt má ale tento pohyb na stabilizačné svaly stredu tela (CORE), čo je nesmierne dôležitá oblasť pre celkové posilnenie hornej časti tela. Striedavým pohybom nôh a rúk potom skvele zapracuješ aj na rukách, zadku a lýtkach.

Zatočíš s kalóriami - Kľúčom k chudnutiu je spáliť viac kalórií, než koľko ich telo prijme a tou najjednoduchšou cestou, ako to dosiahnuť, je kombinácia kardia a silového cvičenia. Obrovskou výhodou Verticonu je, že s nimi dokážeš oboje. Na týchto strojoch sa ti rozprúdi krv prakticky okamžite a kalórie tak budeš spaľovať ako o závod!

Dva stroje v jednom - Okrem simulácie lezenia ponúkajú naše Verticony ešte možnosť nechať ruky odpočinúť a oprieť sa do cvičenia len nohami. Trenažér tak efektívne nahrádza klasický stepper s tým rozdielom, že na Verticone môžeš chodidlá voľnejšie prehýbať v členkoch.

Nezaberá veľa miesta - Aj keď sa Verticony týčia do výšky, plošne sú na tom oveľa lepšie ako väčšina klasických trenažérov. Preto sa ľahko zmestia aj do obmedzeného priestoru, napríklad do rohu v obývacej izbe alebo napríklad aj do spálne! Dokonca aj profesionálne modely zaberú v porovnaní s ostatnými fitness strojmi minimum priestoru!


AKO VERTICON OBOHATÍ TVOJ TRÉNING?

Vydaj zo seba maximum!

★ Je perfektný pre CORE tréning!
Cvičenie na Verticone posilňuje takmer všetky svalové skupiny, najviac sa ale prejaví práve na stabilizačných svaloch stredu tela - tzv. CORE. Vďaka striedavému pohybu horných a dolných končatín rovnomerne precvičuješ hlboké brušné aj chrbtové svaly. Pravidelným cvičením na Verticone tak spevníš svoju postavu a posilníš celkovú stavbu tela.

★ Skvelo si zacvičíš aj v intervaloch!
Vďaka tomu, že si na nich tempo diktuješ sám, sú Verticony skvelé aj pre intervalové tréningy, ako je napríklad obľúbený HIIT. Stačí si určiť, ako často striedať maximálne nasadenie s odpočinkom, a máš postarané o profesionálny workout!

★ Efektívne sa s ním chudne!
Cvičenie s Verticonom je ľahké, intenzívne a nevyžaduje žiadnu extra prípravu! Aj preto je to super spôsob, ako sa zbaviť prebytočných kíl! Akonáhle začneš cvičiť, tep ti vyletí takmer okamžite a kalórie budú miznúť jedna radosť!

★ Vylepšíš si vytrvalosť aj koordináciu!
Je možné, že zo začiatku sa pri cvičení na Verticone rýchlo unavíš. To je v poriadku - na každý nový typ cvičenia je potrebné si zvyknúť! Postupom času sa ale tvoja výdrž zlepší a tréningy budú dlhšie, intenzívnejšie a tým pádom aj produktívnejšie. Okrem fyzickej kondície potom zlepšíš aj koordináciu, pretože najefektívnejšie možno stroj používať pri dokonale zohranom pohybe horných aj dolných končatín.

Súvisiace produkty

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter