Fitness>Posilňovanie>Posilňovacie stroje>Posilňovacie stroje podľa partií>Posilňovacie stroje na brucho > Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy (Kód produktu: 10505)

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy

Kombinácia cviku doska a sklápačiek, 4 úrovne záťaže, vysoký efekt cvičenia, stabilná konštrukcia, LED computer, skladací mechanizmus.

Kombinácia cviku doska a sklápačiek, 4 úrovne záťaže, vysoký efekt cvičenia, stabilná konštrukcia, LED computer, skladací mechanizmus. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
120,60 € s DPH
Cena bez DPH:
100,50 €
Pôvodná cena:
137,90 €
- Ušetríte 17,30 € (13%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (5)
 • Referencie (93)
 • Video (1)

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy je ideálna pomôcka nielen pre spevnenie brucha, ale tiež pre posilnenie ramien, stehien a zadku. Cvičenie na AB Lifter Easy simuluje kombináciu cvikov doska, ktorý je známy z jogy, a sklápačiek. Samotné cvičenie spočíva v dynamickom pohybe po naklonenej rovine, kde dochádza k prekonávaniu odporu vlastného tela. V praxi sú kolená zaborené do penových valcov, kde po uchopení držadiel priťahujete spodnú časť tela nahor tak, aby sa vytvoril oblúk. Vďaka tomu vykonávate obrátené sklapovačky pod nastaveným uhlom, čo účinne a efektívne pôsobí na celé telo. Stačí denne 5 minút cvičenia a výsledky sa ihneď dostavia.

Konštrukcia je vyrobená z odolného oceľového materiálu, s profilom rámu 27 mm, čo zaručuje vysokú stabilitu a nosnosť. Posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Lifter Easy je tiež vybavený jednoduchým computerom, ktorý zobrazuje najdôležitejšie údaje ako čas, počet príťahov, počet príťahov za minútu alebo spálené kalórie. Medzi ďalšie prednosti patria 4 úrovne nastavenia záťaže, mäkké penové valce, protišmykové držadlá alebo možnosť zloženia, vďaka čomu môžete AB Lifter Easy ľahko odložiť za skriňu, pod posteľ či iné miesta. Vďaka týmto vlastnostiam sa stal posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Lifter Easy obľúbeným nástrojom pre formovanie postavy, hlavne brušných svalov.

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy sa okrem iného stal najpopulárnejším produktom v kategórii Posilňovacie stroje v súťaži Produkt roku 2018 (a ďalej i v rokoch 2017, 2016 a 2015) prevádzkovanej nákupným radcom Heureka.cz. V rámci posilňovacích strojov sa dlhodobo pohybuje na popredných miestach rebríčka, čo potvrdzuje jeho kvalitu aj obľúbenosť medzi zákazníkmi.


Technický popis:

 • efektívny posilňovač brušných svalov
 • stabilná oceľová konštrukcia
 • špeciálna povrchová úprava so zvýšenou odolnosťou
 • profil rámu: 27 mm
 • 4 úrovne záťaže (easy, medium, hard, extreme)
 • LED computer
 • funkcie computeru: čas, počet príťahov, kalórie, počet príťahov za minútu
 • protišmykové držadlá
 • mäkké penové valce
 • protišmyková úprava nôh
 • skladací mechanizmus
 • priemer penových valcov: 75 mm
 • rozmer: d148 x š55 x v35 cm (easy záťaž)
 • skladovacie rozmery: d130 x š55 x v17 cm
 • nosnosť: 100 kg
 • hmotnosť: 8,5 kg
 • vhodné pre spevnenie brucha, zadku, posilnenie paží a stehien
 • určené pre domáce využitie

Odporúča Petr Kopřiva, inSPORTline Tréner

Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému.

Viac tu

S týmto produktom posilňujete nasledovné partie:

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na použitie

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - Parametre produktu

Rozmery po zostavení (d/š/v)
148 x 55 x 35
Hmotnosť
8.50 kg
Nastavenie obtiažnosti
4 úrovne
Maximálna nosnosť
100 kg
Sklápací mechanizmus
áno

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 93 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Produkt som si vybrala lebo pri klasických tzv.brušákoch ma bolí krčná chrbtica od námahy aj kríže. pri používaní ab generatora nemám tento pocit a zároveň posilňujem aj chrbtové svaly, stehná, zadok, prsné svalstvo. Už po týždni používania sú badateľné zmeny pevnosti brušného svalstva, myslím tým aj spevnenie svalstva celého tela. Používam ab generator 5 minút denne, cvičenie kombinujem aj s aeróbnymi cvičeniami a strečingom. Podľa mňa zodpovedá cena kvalite, bola to dobrá kúpa, verím že sa neskalamem v kvalite prístroja po dlhšej dobe používania. Akurát tá nosnosť do 100kg ma mrzí, lebo ostatní členovia rodiny, ktorí majú 85-90 kg sa ho boja používať, máme obavy, či prístroj udrží takú váhu. Doposiaľ ho využívam iba ja 68kg a som maximálne spokojná.

pomáha udržiavať kondíciu, už po týždni cvičenia badať zmeny, pomáha formovať brušné svalstvo bez námahy

Michaela

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Na začiatku som dala 10 opakovaní a mala som dosť, je to fakt náročné, aj keď na videu to vyzerá relatívne jednoducho. Pritom bežne cvičievam brušáky a sklápačky, takže ma to zaskočilo, aké je to náročné. Ale po týždni si telo zvyklo a darí sa mi pri 2 malých deťoch spraviť 120 opakovaní rozložených na 3-4 časti. Super, že to nezaberie dokopy viac ako 5 minút a človek hneď cíti, že svaly pracujú :) A to som zatiaľ na najľahšej úrovni, uvidíme, ako budem postupovať ďalej. Kombinujem aj s orbitrekom a pilatesom na fitlopte, tak snáď sa požadovaný účinok dostaví. Ideálne na domáce posilovanie, nezaberá veľa miesta.

- stroj spĺňa to, čo som od neho očakávala

- kvalitný produkt

- výborne posiluje svaly takmer celého tela

- jednoduchá montáž

- návod by mohol byť písaný väčším písmom

- iné nezistené

Alžbeta Fuseková

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Aj keď som už v dôchodkovom veku, skúsila som na ňom cvičiť na dovolenke, po dvoch týždňoch menšia pneumatika okolo pása, tak to ma dostalo. Preto som si ho objednala domov. Nemusím behať do posilky, cvičím kedy chcem a koľko chcem - vládzem (roky neoklamem). Je pravda, že spočiatku sa Vám môže zdať, že cvičenie je namáhavé a bolí, a že prístroj niečo stojí. Áno je to tak, ale nič nie je zadarmo. Aj moja nadváha nebola zadarmo, a aj následné zdravotné problémy, z nej vyplývajúce niečo stoja. Prečo by som mala dávať peniaze za nezmyselné a neúčinné prípravky na chudnutie, keď ich môžem dať za niečo zmysluplnejšie. Rozhýbať telo i kosti, i keď už nie sú najmladšie, je presne to čo potrebuje človek v každom veku.

Skutočne pomáha, výsledky vidno už po dvoch týždňoch cvičenia - denne aspoň tých 5 minút (rozložených - nie v kuse)

Namáhavé, ale nič nie je zadarmo

Kateřina

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Dobrá cena, skladnost, zaměření především na břišní partie i když měly by se procvičit i další svalové skupiny. Kvalita zpracování standardní, sestavení jednoduché a rychlé. V balení i počítadlo odcvičených opakování včetně času a spálených kalorií. Po cvičení je znát že svaly ,zejména na břiše, opravdu zabírají i na nejlehčím stupni, nicméně pro nějaký viditelný výsledek používám zatím krátkou dobu. Vhodný pro Ty kteří nechtějí za cvičením nikam chodit a klasické břišní cviky jako sklapovačky je nebaví, nebo je nemohou dělat třeba kvůli problémům se zády.

jednoduché sestavení

přijatelná cena

vypadá že i funguje na svaly které udává výrobce ale máme teprve krátký čas takže nelze objektivně hodnotit, ale břišní svaly po cvičení bolí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

také jsem měl pochybnosti, už nemám :-D. Hlavní výhody: - skladnost a snadná příprava k použití - šetří bederní páteř nesrovnatelně víc než lehsedy, zvedání nohou na ribstolech nebo sklapovačky, ale také je třeba dávat pozor na správný pohyb a zádové svaly jsou cítit (mám ze sportu problematickou bederní páteř, takže mohu posoudit) - když pominu matrketingové kecy, tak tahle mašinka umožňuje podobný pohyb jako zvedání nohou na ribstolech, což je jeden z nejlepších cviků na břicho, ale snesitelným způsobem ... a málokdo si do bytu může dát ribstoly :-) - čtyři polohy obtížnosti, takže břicho se dá zatěžovat plynule a v celém pohybu od počátku, u třetí a čtvrté obtížnosti už se zřetelně zatěžují i ramena a bicepsy, od počátku jedou i vzpřimovače trupu zásadní nevýhodou je to, že to není žádný zázračný přístroj a člověk si všechno musí oddřít a to bolí... pět minut cvičení v kuse z reklamy je už sakra záhul :-D tomu, kdo chce procvičovat břicho a záda a také ramena a paže a nezničit si páteř, to rozhodně doporučuji

funkční, skladný, rychle použitelný, rozumná cena při vcelku ucházející kvalitě - dobrá koupě :-)

Pavel

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Dobrý stroj na posilování břišních,steheních svalů. Po 7 tnech ačkoliv vidět není nic cítím že jsou svaly pevnější a cítím je. Pro začátek stačí střední obtížnost. extrem je pro blázny a na odvaření zad pro ty kteří nikdy necvičili. *-)

Dobrý. Vypadá to že je i bytelný. Zatím krátce nemohu hodnotit.

Chce to však utahovat jednou za týden "řídítka" pokud už nemůžete a pomáháte si rukama jako já má to tendenci se to uvolňovat.

Monika

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Mohu jen doporučit, splňuje to, co nabízí. Cvičení je snadné a přitom správně namáhavé, tak jak má být. AB lifter Easy jsem si koupila k posílení hlavně břišních svalů po porodu. Na výsledky je ještě brzy, přístroj mám teprve krátce.

Velmi mile překvapil. Čekala jsem, zda to nebude jen reklama a funkčnost žádná, ale tady to tak není. Cvičení dá člověku zabrat a to je dobře. Pěkně po něm bolí svaly, mě hlavně na břiše. :) Jsem spokojená.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Cvičení je jednoduché, díky možnosti nastavení zátěže (4 úrovně) to zvládne každý. Zabírají přesně ty svalové partie, jak je uvedeno v popise, především břišní svaly. Nezatěžuje záda jako např. cvičení sklapovaček a je o moc efektivnější. Konstrukce je stabilní. Nezabírá doma příliš mnoho místa. Dodání od Insportline bylo bleskové, hned druhý pracovní den po objednávce. Teď už jen mít vůli pravidelně cvičit.

vše

-

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Funkční a kvalitní přístroj. Snadné cvičení. Počítač za vás počítá opakování, můžete se soustředit na něco jiného.

Kvalitní zpracování, ne jako z TVshopu, kde nabízí šunty.

Mám ho krátce, ale při cvičení je cítit jak břicho bolí, čili funguje.

Udělat klasických 200 sedů lehů je dřina, na tomto stroji to je brnkačka.

Kvůli jednomu nepovedenému sváru kde zůstal cucek nejde namáčknout plastová krytka. To je ovšem jen vzhledový nedostatek a jde o jeden kus ne o vadu série.

Jan Klančík

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

cvik, který je na tomto stroji prováděn je fajn a v kombinaci s tímto strojem je hodně účinný. Mohu jedině doporučit všem kteří váhají. Neváhejte a cvičte - budete mít radost dvakrát poprvé z nákupu potom z viditelných výsledků.

Nakupoval jsem až po podrobném prozkoumání a tudíž jsem předem věděl co kupuji - cvik, který je na tomto stroji prováděn je fajn a v kombinaci s tímto strojem je hodně účinný

Hana

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

zatím velká spokojenost, výborná alterntiva pro toho, kdo má problémy se zády a klasické sklapovačky jsou pro něj nemožné

skladný, prostorově nenáročný, snadné složení,

opravdu procvičí celé tělo, přičemž šetří záda,

mám zatím krátkou dobu, ale pět minut zdaleka nedám,

nadchnul celou rodinu

snad jen materiál opěrek na kolena se velmi rychle promáčknou, ale zase se vrátí do původní polohy

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Při prvním cvičení ucítíte břišní svaly o kterých ani nevíte a začnete je používat. Pětiminutové cvičení je vrchol, protože na začátku se počítá jen počet přitažení, které se zobrazuje na digitálním počítadle. Nyní už stačí jen vydržet a nepřestávat, výsledek se po čase určitě dostaví. Cvičení je návykové a budete cvičit opakovaně i v průběhu dne.

více úrovní zátěže

jednoduchá a stabilní konstrukce

po složení skladný

přijatelná cena

při cvičení zjistíte, že i na břiše jsou svaly :-)

František Glodžák

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

kupu nelutujem,cvičím sice kratku dobu ,ale už je vidiet aj vysledky,spočiatku je cvičenie naozaj namahavé a svalovica zaručená potom je cvičenie zabavou,určite by som produkt odporučil aj ostatným

perfektny

nič

Mona

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Lepší stroj na brucho nepoznám :) a nielen na brucho ale aj zadok,nohy a ruky ..nikdy som na takom stroji necvicila ale zaujalo ma to tak si hovorím skúsim si objednať veď aj cena je prijateľná, a neľutujem! Neustále ma to ťahá zacvičiť si, a ked cítim ako mi pracujú svaly az mám svalovku tak ta motivácia je väčšia a väčšia

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Až na malé výrobné chybičky účinný posilňovač brušných svalov, doporučujem každému (žiadna detská hračka )

Perfektný, účinný motivuje k cvičeniu, vhodný pre ľudí s bolesťami krížov

Pásovina na uchytenie PC široká, muž ju musel zbrusiť, taktiež zle navarené uško na uchytenie plastovej krytky

Robert B.

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Vřele doporučuji všem kdo nejsou líní cvičit.Již po týdnu byly vidět výsledky.

Přístroj funguje přesně tak,jak je uvedeno ve všech reklamách.

Posiluje přesně ty partie,které jsou uvedeny v návodu.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Posilovač břišních svalů inSPORTline Ab Lifter Easy přišel celkem v pořádku,pouze v dodávce nebyly prohnuté podložky k uchycení madel.Dal jsem normální,tak snad to bude vpohodě.Jinak je všechno ok,obchod i posilovač doporučuji... PS:třeba mě je po přečtení recenze obchod dodatečně dodá,ale jinak vše ok

kvalitní zboží,rychlost, dobrá cena

nic

Veronika

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Cvičím každý den pár minut a výsledek je znatelný..

Při posilování břišních svalů jsem vždy měla problém s bolením zad.

Cvičení na tomto stroji je pro mě to nejlepší co jsem vyzkoušela!!

Lucie

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Cvičení je efektivní opravdu i když cvičíte jen 5 minut denně.

kvalita zpracování si myslím, že je více než dostačující za tu cenu, cvičení je ze začátku sice těžké pokud jste začátečník, ale výsledky jsou znát už po pár dnech.

zatím nevím, snad jen zápach z pěnových částí, během 48hod však vyčichl

Luboš

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Dobrý produkt

Zatím nemám téměř žádnou zkušenost, ale po mém krátkém používání se mi jeví jako dobré nářadí pro důchodce, protože v

nejnižší poloze by mohl být pro důchodce dobrým nářadím pro cvičení.

Tereza

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Funguje přesně tak, jak je uvedeno v popisu. Pro začátečníky je však nemožné cvičit 5 min v kuse, cvičím tedy na pritahy, ale i tak funguje. Vzhledem k tomu, že mám problémy se zády a klasické sedy - lehy jsou pro mě něco nemožného, je toto vhodná varianta. Vřele doporučuji.

Jůlie

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Celkově jsem s tímto produktem spokojená.Dokonce na něm necvičím jen já,ale i manžel i sdětma.Takže určitě doporučuji.

Jednoduchý na složení.Lehký i dítě ho uzvedne,snadná manipulace,tichý a efektivní.

Nemám nic proti

Patrik

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

- doporučuji

- nad očekávání opravdu funkční zatížení svalstva

- volba možností zatížení

- skladné

- již od prvního cvičení je cítit, na kterém svalstvu jste "zapracovali"

- očekávám rychlou deformaci kolenních opěrek

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

doporučuji.po pár dnech je zo znát

skladný,ale je to mazec 5 min je fak hudba budoucnosti a to jsme s manželem trénovaní,na hubnutí fak super.doporučuji,nohy ,zadek,břicho,ruce celé tělo je to bezva stroj za pár korun

dřina

Ivana

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Mám ho teprve týden, takže nemohu úplně posoudit účinost, ale je fakt, že těch 3-5 minut denně si člověk najde vždycky. ;-) Poprvé jsem cvičila 3x20 přítahů na nejnižší zátěž a teď už si přidávám a zlepšuju se. Za mě to nejsou vyhozené peníze a už se těším na výsledky za pár týdnů..

jednuché na montáž, lehučké, skladné

zatím jsem na nic nedošla. :-)

Kadová

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Naprosto parádní stroj. Stačí pár minut denně a brzy se výsledek dostaví :)

opravdu makačka na něm :)

je super a už po týdnu jde opravdu vidět výsledek

trochu bojovnost se šroubky a plastovými zarážkami

Ludma

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Manžel je s produktem spokojen, není to tak lehké cvičení jak se zdá v televizi, je to pořádná makačka. Líbí se mě na produktu jednoduchost při rozkládání a opět složení. Je dobře skladný nezabere moc místa.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Za ty prachy funguje na vybornou. Hned druhej den bolely stehna a bricho. Po pivnim vikendu je potreba to trochu shodit...

Madlo na ruce se trochu vikla i kdyz je hodne pritazene - spoj nepusobi robusnim dojmem... 100kg+ Clovek by to asi po par mesicich oddelal.

Erika

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Začátek je velmi těžký, ale již po prvním cvičení je znát účinek. Myslím, že pár minut denně je dostačující. Mám po cvičení dobrý pocit. Pro mne je velmi důležité, že nemusím nikam docházet.

snadná obsluha

žádné připomínky

Zbyněk Parák

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Nedostatek času na návštěvu různých posiloven mě přivedl při náhodných bolestech pohybového aparátu k myšlence cvičit doma a efektivně Ab Lifter Easy je ideální řešení Chce to jen vůli a vytrvalost

jednoduchá montáž

procvičí se na něm zatím skryté svaly

cvičení přináší příjemné pocity

zatím jen klady

Renata Janáková

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

z nedostatku času chodit do fitka neb si cvičím doma s produktem jsem spokojena i přes to, že cvičím je to ze začátku dřina

lehce sestavitelný

vyhovuje velikostně neb mám málo prostoru

rychlá změna polohy náročnosti

výsledky pociťuji po týdnu

cvičit mohu kdykoliv což mi vyhovuje

celková spokojenost

zatím jsem neshledala nic co by mi vadilo

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Zatím máme krátce, ale spodní břicho zabírá perfektně.

Skvěle procvičí břicho a stehna. Koupili jsme si ho i do práce, tak vždy když jdeme na wc nebo před jídlem odcvičíme si 20 přitáhnutí. Za den jich dám v práci tak 100. Doma dalších 100.

Kupovali jsme 6ks u jednoho nefungoval počítač přítahů. Reklamace v pohodě.

Marcela

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Nemám čas navštěvovat posilovnu a stroj mě zaujal že není třeba cvičit několik hodin jen pět minut.Jsem spokojená není složitý na používání a nezatěžuje při cvičení záda.Doporučuji tento produkt.

Je účinný jak se o něm píše.

Monča

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Proč tento produkt? Ab lifter nezabere v bytě moc místa a dá se pohodlně složit a uklidit. Na posilovnu momentálně nemám čas tak tohle mi přišlo jako dobrá varianta. A po vyzkoušení musím uznat, že to co bylo řečeno ve videu je pravda. Pěkně si procvičíte svaly o kterých ani nevíte :D Takže zatím super :)

Verča

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

S tímto výrobkem jsem velmi spokojená , sama jsem ho smontovala , dle přiloženého návodu a jeho cena je vyhovující . Jelikož se potřebuji udržet ve formě , je to jedinečné cvičení , které mě baví . :-)

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

tento stroj vydá za 3 stroje v posilovně které posilují stehenní svaly, břišní svaly a bicepsové svaly. Tento stroj používám necelý měsíc a jsem s ním nadmíru spokojen takže ho s klidem doporučuji.

je radost na tomto stroji cvičit

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Cvičím na něm pozvolna, jde to těžko, ale nebude to vadou stroje, nýbrž mnou jsem trochu po těhotenství přibrala... :-D snažím se a manžel se zapojil taktéž, takže se na stroji střídáme, já ráno a manžel večer :-D

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

ten nejlepší posilovací stroj!, naprostá spokojenost, cvičíme na něm celá rodina, možnost nastavení obtížnosti, pohodlné a přirozené provádění cviků, vážně funguje - už po pár dnech jsme cítili zpevnění břišních svalů. Za nás všechny skvělá věc, jsme velmi spokojeni a všem doporučujeme, navíc je to za skvělou cenu!

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Perfektní pomocník na posilování břicha

Výborná cena

perfektní na posilování

skladnost a jednoduchost

asi hliníkové šroubky, nebo z měkké oceli. Ihned se strhnul imbus na hlavách a jeden závit. Jediné negativum jsou tedy šroubky na držení rukou

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Velmi dobrý stroj na cvičení břišních svalů a účinný

V krabici byli rozbalené??? některé části stroje, a na dílu na držení rukou vůbec nepasovali otvory pro šrouby a závity v nich bylo potřeba znovu projet závitníkem aby bylo možné tam vůbec zašroubovat šrouby. S trochou zručnosti se dají oba nedostatky upravit.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Snadná montáž, skladovatelnost, cvičení jednoduché a snad i efektivní. Výsledky zatím nejsou viditelné (přístroj mám krátce), ale břišní i hýžďové svalsvo se zapojuje i tam kde bych nečekala. Doporučuji všem kdo trpí bolestmi bederní páteře při běžném posilování břišních svalů.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Zaujaly mě kladné recenze uživatelů, dobrá cena a předchozí zkušenosti s nákupem zboží v tomto obchodě. Posilovací stroj jsem prozatím vyzkoušela jen dvakrát. Montáž a instalace se dá bez problémů zvládnout. Oceňuji uskladnění ve složeném stavu, Jsem se strojem spokojená.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

super, a odporúčam

zatiaľ najlepšie zariadenie na cvičenie brušných svalov

zaťiaľ nenachádzam

Zuzana

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Odoprúčam všetkým, ktorí chcú byť fit.

stroj sa dá rýchlo zložiť, nezaberie veľa miesta, vhodný pre tých, čo chcú mať pevnejšie bruško.

neviem

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Vhodný pre toho kto nie je celkom lenivý, ale nemusí to z pohybom ani preháňať. :)

Dá zabrať celému telu a potom nezavadzia, keďže sa dá zložiť.

Jozef

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

spokojnosť

naozaj veľmi dobré zariadenie na posilňovanie brušných svalov a proste ma to na tom baví oveľa viac ako robiť brušáky alebo behať

-

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

super je,že počíta za mňa počet "pritiahnutí" - nemusím sa sústrediť na počítanie

spratnosť výrobku

Peťa

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Doporučujem

Praktický, skladný, dobre sa na ňom cvičí, nezaťažuje chrbticu

nezistila som žiadnu nevýhodu

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Veľmi dobré, aj 8-9 ročné deti si na tom užívajú.

Cítim si celé telo po cvičení.

Už pri 90 kg sa to dosť prehýba .

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Stroj máme jen asi 1O dnů, zdá se, že co reklama nabízí funguje.Po delší době by se nám hodnotilo líp.

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - video


Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov