Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa a doplnky stravy>Športová výživa>Posilňovanie>Kreatíny > Kreatin Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapsúl (Kód produktu: VR-070-120-XX)

Kreatin Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapsúl

Mikronizovaný kreatín v kapsuliach pre zvýšenie objemu svalstva a svalovej sily.

Mikronizovaný kreatín v kapsuliach pre zvýšenie objemu svalstva a svalovej sily.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
11,50 € s DPH
Cena bez DPH:
9,58 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (6)
  • Video (1)

Kreatin Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapsúl

Kreatín Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapsúl je mikronizovaný kreatín vo forme špeciálnych kapsúl značky DRcaps, ktoré zaistia uvoľnenie účinnej látky vo vhodnom tráviacim prostredí. Tieto špeciálne kapsule sú odolné proti žalúdočnej kyseline, v ktorej za normálnych okolností kreatín rýchlo degraduje. Práve vďaka tomu je zaistené efektívne využitie kreatínu v tráviacom trakte. Kreatín je základným zdrojom energie pre svalovú kontrakciu. Jeho pravidelnou konzumáciou sa zvyšuje hlavne svalová sila a objem svalstva. Kreatín pomáha rýchlejšie zlepšiť fyzickú kondíciu, nabrať svalovú hmotu a výrazne zlepšiť regeneráciu. Pre zvýšenie efektívnosti odporúčame používať v tzv. Kreatínových cykloch.


CREATINE COMPRESSED CAPS je určený pre: efektívne zlepšenie regenerácie, pre podporu svalového rastu, pre intenzívne trénujúcich športovcov, vhodný aj pre vegetariánov.

  • 1250 mg kreatínu v kapsuli
  • mikronizovaná forma
  • špeciálne kapsule DRcaps
 


Odporúčané dávkovanie produktu CREATINE COMPRESSED CAPS:

  • tréningové dni: užite 3 kapsule ihneď po tréningu.
  • netréningové dni: užite 3 kapsule ráno na lačno.

Pravidelne dávkujte 4 týždne, potom zaraďte 4-6 týždňov pauzu. Je vhodné kombinovať so sacharidmi (napr. Spoločne s gainerom). Maximálna denná dávka sú 3 kapsule. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Použitie produktu CREATINE COMPRESSED CAPS: podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsule a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte!

Upozornenie: Doplnok stravy, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Kreatin Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapsúl - video


Kreatin Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapsúl - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku