Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa a doplnky stravy>Športová výživa>Posilňovanie>Kreatíny > Kreatin Nutrend Creatine Ethyl Ester 120 kapslí (Kód produktu: VR-033-120-XX)

Kreatin Nutrend Creatine Ethyl Ester 120 kapslí

Skvelá vstrebateľnosť, využiteľnosť a stabilita, ideálny pre silových športovcov, dynamické športy, pre zvýšenie svalovej sily.

Skvelá vstrebateľnosť, využiteľnosť a stabilita, ideálny pre silových športovcov, dynamické športy, pre zvýšenie svalovej sily.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
12,80 € s DPH
Cena bez DPH:
10,67 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (5)

Kreatin Nutrend Creatine Ethyl Ester 120 kapslí

Kreatín Nutrend Creatine Ethyl Ester 120 kapslí (CEE) je pokročilá forma kreatínu - esterifikovaný kreatín, ktorý sa vyznačuje lepšou stabilitou, výbornou využiteľnosťou a vstrebateľnosťou. Má zníženú tendenciu zadržiavať vodu. Ideálne pre silových športovcov a športovcov, ktorí sa venujú dynamickým športom. Vhodný pre zvýšenie svalovej sily.


CREATINE ETHYL ESTER:

  • znižuje zadržiavanie vody
  • obohatené o kyselinu alfa-lipoovú a vitamín B6
  • žiadne nadúvanie, kŕče či dehydratácia


CREATINE ETHYL ESTER je naviac obohatený o kyselinu alfa-lipoovú (ALA)

ALA je koenzýmom radu telesných reakcií. Zúčastňuje sa predovšetkým premeny glukózy na pohotovostný zdroj energie, teda na ATP (Tento proces prebieha v bunkách v tzv. Mitochondriách).

Ďalšou významnou zložkou je vitamín B6 (pyridoxín)


CREATINE ETHYL ESTER je určený pre:
športovcov, ktorí chcú zvýšiť svalovú silu. Je ideálny pre rýchlostne silové športy, ako je napr. Hokej, bojové športy a pod.

Odporúčané dávkovanie produktu CREATINE ETHYL ESTER: pre zvýšenie svalovej sily: 3-6 kapslí 45 minút pred začiatkom tréningu, možno tiež užiť 3-6 kapsúl po ukončení tréningu. Maximálne 6 kapsúl denne. Pravidelne dávkujte 4 týždne, potom zaraďte minimálne 4-6 týždňov pauzu. Používajte vždy v kombinácii so sacharidmi (napr. Spoločne s gainerom), zaistíte tak lepšiu využiteľnosť a efektívnosť.


Použitie produktu CREATINE ETHYL ESTER: podľa odporúčaného dávkovania postupne prehltnite kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Upozornenie: Potravina určená pre zvláštnu výživu.
Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím a skladovaním.

Kreatin Nutrend Creatine Ethyl Ester 120 kapslí - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov