Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa a doplnky stravy>Športová výživa>Posilňovanie>Kreatíny > Drink Nutrend Creatine Monohydrate, 300g (Kód produktu: VS-001-300-XX)

Drink Nutrend Creatine Monohydrate, 300g

Výživový doplnok pre nárast svalovej hmoty, preverený mnohými nezávislými štúdiami, vhodný pre všetkých športovcov, neobsahuje látky dopingového charakteru.

Výživový doplnok pre nárast svalovej hmoty, preverený mnohými nezávislými štúdiami, vhodný pre všetkých športovcov, neobsahuje látky dopingového charakteru.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
8,20 € s DPH
Cena bez DPH:
6,83 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (6)

Drink Nutrend Creatine Monohydrate, 300g

Drink Nutrend Creatine Monohydrate je jeden z najpopulárnejších výživových doplnkov pre nárast svalovej hmoty, znásobenie sily a zlepšenie výkonu. Prirodzene podporuje rast svalov a nepriamo tiež znižuje hladinu podkožného tuku. Vysoko funkčné a efektívne využiteľný kreatín je preverený mnohými nezávislými štúdiami a preto je vhodný pre športovcov, ktorí ako s používaním začínajú, tak aj pre tých ktorí ho užívajú. Používa sa vždy v kombinácii so sacharidmi, ktoré zaistia lepšiu efektívnosť. Drink Nutrend Creatine Monohydrate obsahuje 100% čistého kreatínu, bez akýchkoľvek prísad, neobsahuje látky dopingového charakteru a nie je určený pre deti do 12 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.


Technický popis:

  • výživový doplnok pre nárast svalovej hmoty, znásobenie sily a vylepšenie výkonu 
  • účinok preverený mnohými nezávislými štúdiami 
  • vhodný pre všetkých športovcov 
  • neobsahuje látky dopingového charakteru 
  • používa sa v kombinácii so sacharidmi, ktoré zaistí lepšiu efektívnosť 
  • nie je určený pre deti do 12 rokov, dojčiace a tehotné ženy 
  • zloženie: 100% čistého kreatín monohydrátu


Tip:
Rozpustite odporúčanú dávku produktu spoločne s prípravkom Mass Gain (sacharid) a celé vypite po skončení tréningu. Pre väčšiu efektívnosť odporúčame tiež používať Drink Nutrend Creatine Monohydrate v tzv kreatínových cykloch - 4 týždne pravidelne používajte každý deň a potom zaraďte minimálne 4-6 týždňov pauzu.

Použitie: Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v športovom nápoji.

Drink Nutrend Creatine Monohydrate, 300g - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov