Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Fitness>Športová a fitness výživa>Posilňovanie>Kreatíny > Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g (Kód produktu: VS-001-300-XX)

Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g

Výživový doplnok pre nárast svalovej hmoty, preverený mnohými nezávislými štúdiami, vhodný pre všetkých športovcov, neobsahuje látky dopingového charakteru.

Výživový doplnok pre nárast svalovej hmoty, preverený mnohými nezávislými štúdiami, vhodný pre všetkých športovcov, neobsahuje látky dopingového charakteru. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
9 € s DPH
 
3 € / 100 g
Cena bez DPH:
7,50 €
Vernostná zľava:
  • Popis
  • Alternatívy (3)

Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g

Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate je 100% čistá forma jedného z najobľúbenejších suplementov pre zvýšenie svalovej sily. Vysoko funkčný a efektívne využiteľný kreatín v práškovej konzistencii vhodný pre športovcov, ktorí začínajú s používaním kreatínov. 

CREATINE MONOHYDRATE je určený pre: športovcov, ktorí sa usilujú o zvýšenie svalovej sily


Odporúčané dávkovanie produktu CREATINE MONOHYDRATE:

Tréningové dni: základná denná dávka je 5 g (2 zarovnané lyžičky) po tréningu. 
Netréningové dni:
 v netréningové dni použite 5 g ráno nalačno. Pravidelne dávkujte 4 týždne, potom zaraďte 4-6 týždňov pauzu. Je vhodné kombinovať so sacharidmi (napr. Spoločne s gainerom, zaistíte tak lepšiu využiteľnosť a efektívnosť). Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie: 5 g = 2 zarovnané lyžičky. Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v športovom nápoji. Po otvorení skladujte pri teplote do 25° C a spotrebujte do 4 mesiacov.

Upozornenie: Doplnok stravy, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Zloženie: kreatín monohydrát

Nutričné hodnoty:

 

100 g

Dávka - 5 g

Kreatín monohydrát

100 g

5 g

 

Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g - alternatívy - všetko skladom

Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov