Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna (Kód produktu: J1061)

Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna

Skladacia elektrokolobežka, nafukovacie kolesá, výkon 500 W a dojazd 55 km, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, vhodná hlavne pre dospelých.

Skladacia elektrokolobežka, nafukovacie kolesá, výkon 500 W a dojazd 55 km, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, vhodná hlavne pre dospelých. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
829 € s DPH
Cena bez DPH:
690,83 €
Pôvodná cena:
899 €
- ušetríte 70 € (8%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Video (5)

Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna

Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna je skvelým pomocníkom pri dochádzaní do práce či školy a zábavným spoločníkom na výletoch či dovolenke. Vďaka svojej nízkej hmotnosti 15,5 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju ľahko vyberiete z kufra auta či prenesiete do autobusu a vlaku. Motor s výkonom 500 W je dostatočne silný pre jazdcov do 100 kg, kolobežka svižne reaguje a dobre si poradí aj s prudším kopcom. Na rovine pôjdete rýchlosťou až 35 km/h. Pre minimálnu výkonovú stratu je motor bez reťaze integrovaný priamo do zadného kolieska. Odpadá tak nepríjemné čistenie a nastavovanie reťaze.

Batéria používa najnovšiu technológiu Li-Ion bez pamäťového efektu. Na plnú kapacitu sa tak dobije už za 5-7 h s dojazdom až 55 km. S kolobežkou sa tak bez obáv môžete vydať aj na dlhšiu cestu a nemusíte ju tak často dobíjať. Batéria je elektronicky chránená proti prebitiu aj podbitiu a možno ju dobíjať prenosnou kompaktnou nabíjačkou kedykoľvek tak ľahko ako mobilný telefón. Nabíjačka je samozrejme súčasťou balenia.

Elektrokolobežka Joyor X5S má 3 rýchlostné režimy. Plyn je aktívny až po prvom odraze nôh od zeme (pri rozbehnutej kolobežke) - náhodné stlačenie plynu stojacej kolobežky tak neprekvapí Vás ani okolie. Všetky potrebné informácie prehľadne zobrazuje multifunkčný farebný displej. Vďaka prednému aj zadnému svetlu (napájanému centrálne z hlavnej batérie) možno bezpečne jazdiť aj po zotmení. Zadné svetlo funguje aj ako brzdové.

Na dlhom a širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba. Výškovo nastaviteľné riadidlá s aretačnou drážkou zaisťujú stabilnú jazdu bez boľavého chrbta osobám do výšky 200 cm. Ľahký a pevný rám z leteckého hliníka je dimenzovaný na hmotnosť jazdca do 120 kg. Predné aj zadné nafukovacie pneumatiky s veľkým priemerom 25,4 cm skvele tlmia vibrácie a terénne nerovnosti, jazda je tak oveľa bezpečnejšia a veľmi pohodlná. Nepríjemné vibrácie navyše pohlcuje aj predný tlmič. V neposlednom rade je elektrokolobežka Joyor X5S vybavená praktickým stojanom.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity.


Technický popis:

Materiál rámu letecký hliník
Výkon motora 500 W
Typ motora bezkomutátorový jednosmerný
Maximálne otáčky motora 1050/min
Maximálny krútiaci moment 17 Nm
Maximálna rýchlosť 35 km/h
3 rýchlostné režimy 15/25/35 km/h (prostredný režim je energeticky najúspornejší)
Tempomat áno
Maximálne stúpanie 15°
Batéria Li-Ion 13 Ah, 48 V
Dojazd na jedno nabitie 55 km
Čas pre plné nabitie 5 - 7 h
Brzdy zadná kotúčová
Pneumatiky nafukovacie
Veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
Rozmery nášľapu 50 x 16,5 cm
Výška nášľapu (horná) 14 cm
Výška nášľapu (spodná) 8,5 cm
Výška riadidiel 90 - 115 cm
Šírka riadidiel 54 cm
Osvetlenie predné aj zadné, brzdové (napájané centrálnou batériou)
Rozmery kolobežky d115 x š54 x v118 cm
Rozmery zloženej kolobežky d108 x š19 x v38 cm
Nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Odporúčané zaťaženie do 100 kg
Hmotnosť 15,5 kg
Ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, farebný multifunkčný displej (napájaný centrálnou batériou), húkačka integrovaná do svetla, stojanček, predný tlmič, USB port pre napájanie

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 13Ah / 48V
Dojazd
55 km
Maximálna rýchlosť
35 km/h
Hmotnosť
15.50 kg
Výkon motora
500 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
zadná kotúčová
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1150 x 540 x 1180 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna - video


Elektrická kolobežka Joyor X5S čierna - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov