Fitness>Športtestery a inteligentné prístroje>Športtestery>Športtestery Suunto > Športtester Suunto T6d Black Smoke (Kód produktu: SU-15843000)

Športtester Suunto T6d Black Smoke - AKCIA

NOVINKA! Športtester Suunto T6d Black Smoke pre maximálne efektívne vedenie tréningu

NOVINKA! Športtester Suunto T6d Black Smoke pre maximálne efektívne vedenie tréningu viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
274,10 € s DPH
Cena bez DPH:
228,42 €
Pôvodná cena:
431 €
- ušetríte 156,90 € (36%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Video (1)

Športtester Suunto T6d Black Smoke

Suunto T6d Black Smoke je moderné tréningové laboratórium na Vašom zápästí. Dokáže efektívne kontrolovať, analyzovať a na základe získaných informácií optimalizovať Váš tréning. S pomocou softvéru Suunto Training Manager poskytuje Suunto T6d vyhodnotenie tréningu na vedeckej báze a detailnú analýzu siedmich telesných parametrov s presnosťou, ktorú je možné dosiahnuť len v športových laboratóriách.
Tréningový počítač Suunto T6d je plne vybavený unikátnymi vedeckými parametrami výkonnosti, a preto je veľmi obľúbeným pomocníkom všetkých profesionálnych športovcov a trénerov. Poskytuje hodnotenie kardiovaskulárneho tréningu športovca a spoločne s meraním výkonu ho vedie k dosiahnutiu optimálnej kondície v najkratšom možnom čase.
Počítač je vybavený veľmi komfortným textilným hrudným pásom Comfort Dual Belt pre meranie tepovej frekvencie, ktorý je pohodlný na nosenie a presný na meranie.

EPOC, kľúč k úspechu - know-how ako optimalizovať tréningový plán
Suunto T6d zavádza číselnú hodnotu tréningovej záťaže, EPOC. Meraním hodnoty EPOC je možné porovnávať odlišné športy a tréningové lekcie čo pomáha vytvoriť optimálny tréningový plán. S inštrumentom Suunto T6d môžu tímy športovcov, kluby alebo jednotlivci hodnotiť úroveň svojej kondície navzájom, definovať si optimálne tréningové zaťaženie a zmerať prínos každého tréningu. Suunto t6d využíva výsledkov fyziologického výskumu, ktorý robí fínsky výskumný inštitút KIHU pre olympijské športy v spolupráci s Firstbeat Technologies. Tieto vedecké poznatky umožňujú inštrumentu Suunto T6d ponúknuť používateľom parametre z každého tréningu, ktoré boli skôr merateľné len pri laboratórnych testoch.

Jednoduchá sebaanalýza pre monitoring v reálnom čase
Jednoducho použiteľná analýza na PC spája tréningové dáta so základnými informáciami o športovcovi. Analýza vypočíta sedem rôznych fyziologických parametrov pre zistenie, či športovec netrénuje ani príliš tvrdo ani príliš mäkko. Tieto parametre, ktoré zahrňujú EPOC, spotrebu kyslíka a energetickú spotrebu, je možné presne merať od pokojnej až do maximálnej srdcovej frekvencie po prvýkrát mimo laboratórium. Merania sú založené na kolísaní srdcovej frekvencie, ktorá sa získa zo zaznamenaných dát každého úderu srdca. Možnosť výmeny tréningových informácií e-mailom alebo po webe otvára nové obzory pre koučovanie na diaľku alebo zdieľanie skúseností medzi priateľmi.


Technický popis:

 • porovnávacia fyziologická analýza na PC
 • tréningový Efekt a EPOC v reálnom čase
 • výškomer pre sledovanie pohybu v horách a výškových výkonov
 • rýchlosť, vzdialenosť a kadencia šliapania s prídavnými PODmi
 • voliteľné usporiadanie displeja
 • kódovaný digitálny prenos signálu ANT bez rušenia
 • hrudný pás pre meranie tepovej frekvencie je súčasťou balenia

Športtester Suunto T6d Black Smoke - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Športtester Suunto T6d Black Smoke - Parametre produktu

Vodotesnosť
áno
Kódovaný signál
áno
Podsvietený displej
áno
Materiál tela
Plast
Kalórie
áno
Kompas
nie
Alarm
áno
Fitness test
nie
Stopky
áno
Dátum
áno
Vonkajšia teplota
nie

Športtester Suunto T6d Black Smoke - video


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov