Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Fitness>Trenažéry>Cyklotrenažéry>Cyklistické trenažéry > Cyklistický trenažér M-Wave Yoke 'N' Roll 10 s reguláciou (Kód produktu: SV65675)

Cyklistický trenažér M-Wave Yoke 'N' Roll 10 s reguláciou

Pre upevnenie zadného kolesa, regulácia odporu, ovládanie odporu na riadidlách, ľahký, skladný, magnetický brzdný systém.

Pre upevnenie zadného kolesa, regulácia odporu, ovládanie odporu na riadidlách, ľahký, skladný, magnetický brzdný systém. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
125,10 € s DPH
Cena bez DPH:
104,25 €
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)

Cyklistický trenažér M-Wave Yoke 'N' Roll 10 s reguláciou

Cyklistický trenažér M-Wave M-Wave Yoke 'N' Roll 10 je moderný cyklistický trenažér pre upevnenie zadného kolesa pre domáci tréning. Upnutie zadného kolesa do trenažéra je jednoduché a rýchle. Výhodou tohto modelu je možnosť regulácie odporu a montáž jeho ovládania na riadidlá s priemerom 22,2-31,8 mm. Tým sa z neho stáva veľmi funkčný stroj. Cyklistický trenažér M-Wave Yoke 'N' Roll 10 je vyrobený z kvalitnej kovovej konštrukcie, ktorú možno zložiť pre ľahké uskladnenie.

Valec trenažéra po ktorom sa pohybuje zadné koleso je brzdený pomocou magnetického odporu, čo zaisťuje presné nastavenie odporu a maximálne tichý chod. Intenzitu záťaže bicykla možno ľahko regulovať ako pomocou radenia priamo na bicykli, tak reguláciou magnetického odporu priamo na cyklistickom trenažéri. Cyklistický trenažér M-Wave je možné použiť pre kolesá o veľkosti 26 až 29 palcov. M-Wave je cyklistický trenažér špičkového talianskeho výrobcu a patrí medzi vyhľadávané trenažéry prevažne pre zimné obdobie.


Technický popis:

 • magnetický cyklistický trenažér z kvalitnej kovovej konštrukcie
 • regulácia odporu (5 stupňov)
 • možnosť montáže ovládania odporu na riadidlá s priemerom 22,2-31,8 mm
 • vhodný pre bicykle 26" až 29"
 • nízka hlučnosť
 • nastaviteľná magnetická brzda
 • kompaktné rozmery
 • skladná konštrukcia

Cyklistický trenažér M-Wave Yoke 'N' Roll 10 s reguláciou - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Cyklistický trenažér M-Wave Yoke 'N' Roll 10 s reguláciou - Parametre produktu

Určenie
Pre bicykle 26" až 29"
Ovládanie záťaže
Manuálne
Brzdný systém
Magnetický
Materiál konštrukcie
Kov

Cyklistický trenažér M-Wave Yoke 'N' Roll 10 s reguláciou - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov