Šport>Elektrobicykle>Elektrické trojkolesové bicykle > Nákladný elektrobicykel Clamber Carbat 24" (Kód produktu: 17397)

Nákladný elektrobicykel Clamber Carbat 24" - AKCIA

Elektrický trojkolesový bicykel s veľkým nákladným priestorom, výkonný zadný pohon, batéria Samsung, vysoká nosnosť, bohatá výbava, montáž zdarma našim odborným servisom.

Elektrický trojkolesový bicykel s veľkým nákladným priestorom, výkonný zadný pohon, batéria Samsung, vysoká nosnosť, bohatá výbava, montáž zdarma našim odborným servisom. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
1 764,30 € s DPH
Cena bez DPH:
1 470,25 €
Pôvodná cena:
2 470,20 €
- ušetríte 705,90 € (29%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre

Nákladný elektrobicykel Clamber Carbat 24"

Nákladný elektrobicykel Clamber Carbo 24" je praktický elektrobicykel ideálny napríklad do skladových priestorov, pre domácich majstrov alebo ako náhrada klasického dvojbicykla, s ktorým sa nenadriete. Na prvý pohľad elektrobicykel zaujme dvoma prednými kolesami pre zvýšenie stability a obrovským nákladným priestorom medzi nimi. Do tohto úložného priestoru sa vojde naozaj všetko, čo potrebujete. Jazdu bez námahy umožňuje zadný motor s výkonom 250 W. Ten poskytuje asistenciu až do rýchlosti 25 km/h a v spolupráci s batériou Samsung s kapacitou 9 Ah umiestnenou pod zadným nosičom Vás dopraví až do vzdialenosti 25 km.

Elektrický trojkolesový bicykel pre dospelých Clamber Carbo disponuje aj ďalšími kvalitnými komponentmi. Radenie poskytuje prehadzovačka Shimano so 7 prevodmi, medzi ktorými vyberáte páčkou na držadlách. Na ňom nájdete aj podsvietený LCD displej zobrazujúci všetky podstatné informácie a brzdové páčky. Kombinácia kotúčových bŕzd na predných kolesách a zadné čeľusťové brzdy umožnia bez problémov zastaviť aj z plnej rýchlosti a s maximálnym zaťažením elektrobicykla. Medzi ďalšie bezpečnostné prvky patrí predné a zadné osvetlenie, zvonček či kryt reťaze. Príjemným bonusom sú potom blatníky, široké pohodlné sedlo a ďalšie detaily ako kovové pedále s odrazkami. Nákladný elektrobicykel Clamber Carbo s pevným oceľovým rámom, veľkým úložným priestorom a vysokou nosnosťou bude skvelým pomocníkom pre rýchly prevoz akéhokoľvek nákladu. Trojkolesový bicykel pre Vás naviac celkom zdarma kompletne zostaví náš odborný servis, stačí teda objednať a iba čakať na doručenie.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:


Technický popis:

rám Hi-Ten oceľový
motor bezkomutátorový jednosmerný, 250W
batéria Samsung Li-ion 36V/9Ah
dojazd 25 km
doba nabíjania 4-6 h
menič Shimano Tourney
radenie Shimano, páčkové
prevody 7
predné brzdy kotúčové
zadná brzda čeľusťová, V-brake
ovládanie podsvietený LCD displej, 6 stupňov asistencie
plášte Kenda 24"
ráfiky hliníkové dvojstenné, 24"
ďalšia výbava osvetlenie, odrazky, predný kôš, zadný nosič, kryt reťaze, blatníky
rozmery bicykla 210*75*120 cm
rozmery koša 93*58,5*51 cm
nosnosť (jazdec + náklad) 150 kg
hmotnosť 66 kg

Predpokladaný maximálny dojazd je mimoriadne závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: rovný/plochý terén bez protivetra, okolitá teplota 20°C, mimoriadne úzke bezprofilové pneumatiky nafúknuté na odporúčaný tlak, používanie ekonomického jazdného režimu (pokiaľ takým bicykel disponuje), hmotnosť cyklistu pod 70 kg.

Nákladný elektrobicykel Clamber Carbat 24" - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Nákladný elektrobicykel Clamber Carbat 24" - Parametre produktu

Motor
Bezkartáčový 250 W
Batéria
Samsung 36V / 9Ah (Li-Ion)
Veľkosť kolies
24"
Počet prevodov
7
Nabitie na plnú kapacitu
6 hod.
Dojazd
25 km
Materiál rámu
Ocelový
Výkon motora
250 W
Displej
LCD podsvietený
Rám
hi-ten, Oceľový
Prenos sily
na zadnom kolese
Brzdy
Čeľusťová + kotúčové
Odpružená vidlica
nie
Zadná brzda
Promax V-brake Al
Predná brzda
TEKTRO, kotúčová
Zadný plášť
Kenda 24"
Predný plášť
Kenda 24"
Radenie
Shimano
Typ radenia
páčkové
Prehadzovačka
Shimano Tourney 7s
Predný ráfik
dvojité, hliníkové
Zadný ráfik
dvojité, hliníkové
Sedlo
kožené
Typ elektrobicykla
Mestský
Veľkosť rámu
20"
Hmotnosť
66 kg
Maximálna nosnosť
150 kg
Rok
2018

Nákladný elektrobicykel Clamber Carbat 24" - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov