Aktuálne informácie ohľadom termínu doručenia, možnostiach vyzdvihnutia objednávok a predaja/servisu bicyklov na našich predajniach v Bratislave, Košiciach a Trenčíne nájdete TU

Aktuálne informácie ohľadom termínu doručenia, možnostiach vyzdvihnutia objednávok a predaja/servisu bicyklov na našich predajniach v Bratislave, Košiciach a Trenčíne nájdete TU

Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka inSPORTline Farday (Kód produktu: 19590)

Elektrická kolobežka inSPORTline Farday

Kolobežka s vysokokapacitnou batériou 21 Ah, výkonným elektromotorom, dlhým dojazdom a bohatou bezpečnostnou výbavou, ktorú si zamiluje každý!

Kolobežka s vysokokapacitnou batériou 21 Ah, výkonným elektromotorom, dlhým dojazdom a bohatou bezpečnostnou výbavou, ktorú si zamiluje každý! viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
1 251,40 € s DPH
Cena bez DPH:
1 042,83 €
Pôvodná cena:
1 358,40 €
- ušetríte 107 € (8%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka inSPORTline Farday

Elektrokolobežka inSPORTline Farday je špičkou medzi ponúkanými kolobežkami s elektrickým pohonom. Maximálna rýchlosť kolobežky je 48 km/h. Vysoký výkon 600 W zabezpečuje ohromujúce zrýchlenie, s 1300 otáčkami motora je kolobežka naozajstným "trhačom asfaltu". Bezkomutátorový motor umiestnený v zadnom kolese nevyžaduje žiadnu údržbu a pri odporúčanej záťaži 150 kg si bez problémov poradí i s 10° stúpaním. Ani prudké kopce tak nebudú prekážkou. Kolobežka s elektromotorom výborne poslúži pre cesty do práce či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri iných výletoch.

Praktický kompaktný kamarát na cesty

Ekologicky a štýlovo zároveň? S našou elektrickou kolobežkou inSPORTline Farday je to možné! Šetrite prostredie a používajte pre svoj presun elektrickú kolobežku, s ktorou sa v okamihu dostanete, kam potrebujete. Vďaka skladaciemu mechanizmu ju navyše v priebehu niekoľkých sekúnd ľahko zložíte a nastúpite napríklad do električky.

 
Výjazdy ďaleko za hranice mesta

O dlhý dojazd až 70 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 21 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 7-8 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria samotná je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardnou kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

Všetko pod kontrolou

Na prehľadnom podsvietenom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase, celkovo prejdenú vzdialenosť či čas. Naviac je na displeji umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať mobilný telefón. Vyrážate na dlhší výlet? Využite tempomat. Stačí, ak necháte kolobežku chvíľu ísť rovnakou rýchlosťou a tempomat sa automaticky aktivuje. Môžete potom pustiť plynovú páčku a venovať sa naplno svojej jazde!

Nastaviteľné riadidlá

Pre vaše maximálne pohodlie má elektrická kolobežka nastaviteľné riadidlá a to v rozmedzí 84 až 115 cm, vďaka čomu sa pohodlne zvezú jazdci s nižšou aj vyššou postavou. Nastavenie výšky riadidiel zvládne naozaj každý, takže už stačí len zložiť a vyraziť!

Pohodlie i bezpečnosť

Elektrokolobežka inSPORTline Farday je skvele vybavená. Nafukovacie 10" kolesá s kvalitnými plášťami zaručujú v kombinácii s odpružením maximálne hladkú jazdu a tie najlepšie jazdné vlastnosti. Výkon kolobežky bezpečne krotí aj v najvyšších rýchlostiach dvojica spoľahlivých kotúčových bŕzd.

A ešte niečo naviac?

Iste! Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Farday disponuje predným aj zadným svetlom napojeným na batériu a nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozbliká automaticky ihneď po stlačení brzdy. Zmenu smeru jazdy navyše môžete indikovať zadnými smerovkami. Výbava tiež zahŕňa hlasný elektronický klaksón, praktický stojan a dvojicu blatníkov, ktoré v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách. Komfortu napomáhajú aj široké riadidlá s ergonomicky tvarovanými rukoväťami z mäkkej gumy.

 


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity.


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
výkon motora 600 W
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
maximálne otáčky motora 1300/min
maximálny krútiaci moment 9,5 Nm
rýchlostné režimy 20/25/48 km/h
maximálne stúpanie 10° (17,36%)
batéria Li-Ion 21 Ah, 52 V
dojazd na jedno nabitie až 70 km
čas pre plné nabitie 7 - 8 h
brzdy kotúčové
pneumatiky nafukovacie
veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
rozmery nášľapu 50 x 21,5 cm
výška nášľapu (horná) 18,5 cm
výška nášľapu (spodná) 10,5 cm
výška riadidiel 84 - 115 cm
šírka riadidiel 56 cm
osvetlenie predné a zadné, automatické brzdové, zadné smerové svetlá (smerovky)
rozmery kolobežky 120 x 55 x 115 cm
rozmery zloženej kolobežky 115 x 24 x 38 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 150 kg
hmotnosť 23 kg
možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom/bez odrazu, plynulosť rozjazdu
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, podsvietený multifunkčný displej (napájaný centrálne batériou), hlasný elektronický klaksón, stojan, predný tlmič, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka inSPORTline Farday - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka inSPORTline Farday - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 21Ah / 52 V
Dojazd
70 km
Maximálna rýchlosť
48 km/h
Hmotnosť
23 kg
Výkon motora
600 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1200 x 550 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka inSPORTline Farday - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov