Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrokolobežka MA-MI MOUNTAIN s rýchlonabíjačkou (Kód produktu: MAMI-MOUNTAIN)

Elektrokolobežka MA-MI MOUNTAIN s rýchlonabíjačkou

S odpruženou vidlicou a kotúčovými brzdami presvištíte terénom jedna radosť! Až vás elektrický pohon omrzí, vďaka voľnobehu môžete prejsť aj na klasické odrážanie.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

S odpruženou vidlicou a kotúčovými brzdami presvištíte terénom jedna radosť! Až vás elektrický pohon omrzí, vďaka voľnobehu môžete prejsť aj na klasické odrážanie. viac »

Farba
čierna modrá zelená
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
1 399 € s DPH
Cena bez DPH:
1 165,83 €
Pôvodná cena:
1 449,90 €
- ušetríte 50,90 € (4%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Video (2)

Elektrokolobežka MA-MI MOUNTAIN s rýchlonabíjačkou

Na elektrokolobežke MA-MI MOUNTAIN môžete smelo vyraziť za dobrodružstvom! Vďaka odpruženej vidlici nepredstavuje jazda terénom pre kolobežku žiadny problém. Spoľahlivé kotúčové brzdy vás potom podržia aj pri náročných zjazdoch. A s maximálnou rýchlosťou 25 km/h si môžete byť istí, že to bude poriadna jazda! Motor je integrovaný do predného náboja a 10 Ah batéria plne skrytá v nášľape, takže na prvý pohľad ani nie je poznať, že má kolobežka elektrický pohon. Elektrickú asistenciu nemusíte používať neustále - vďaka voľnobehu sa na kolobežke krásne preveziete aj klasickým spôsobom. Veľkou výhodou je tiež 4A rýchlonabíjačka, ktorá plne dobije batériu už za 2-3 hodiny!

Motor naštartujete otáčavým prvkom v rukoväti. Uprostred riadidiel nájdete prehľadný LCD displej, kde si môžete jednoducho navoliť stupeň asistencie, alebo napríklad obmedziť maximálnu rýchlosť jazdy. Na výber máte z 5 stupňov asistencie, podľa toho, ako veľmi chcete pri odrážaní pomôcť. Ak stočíte riadidlá naplno, nemusíte sa odrážať vôbec a namiesto toho si užijete rýchlu a pohodovú jazdu! MA-MI MOUNTAIN je ideálny na vychádzky do prírody a vďaka odpruženiu bez problémov zvládne každý povrch!


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu oceľ
vidlica Ahead Suntour XCR32 RL DISC, možnosť aretácie v dolnej polohe
výkon motora 250 W
typ motora bezkomutátorový
maximálna rýchlosť 25 km/h
rýchlostné režimy 5
batéria Li-Ion 10 Ah/36V, integrovaná do nášľapu, hmotnosť 2,9 kg
nabíjačka 4A
dojazd na jedno nabitie 25-30 km
čas pre plné nabitie 2,5-3 hod
brzdy FORCE kotúčové mechanické (160)
pneumatiky predné MTB MITAS 26x2,25, zadné RMX Rubena 20x2.0
veľkosť pneumatík 26", 20"
rozmery nášľapu 390 x 150 mm
výška nášľapu (horná) 95 - 100 mm (bez zaťaženia)
výška nášľapu (spodná) 60 - 65 mm (bez zaťaženia)
rozmery kolobežky d176 x 370 x v102 cm
rozmery zloženej kolobežky ***
šírka riadidiel 620 mm
minimálna odporúčaná výška jazdca 145 cm
nosnosť 130 kg
hmotnosť 20 kg
ďalšie vybavenie LCD displej

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrokolobežka MA-MI MOUNTAIN s rýchlonabíjačkou - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
130 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
145 cm
Batéria
Li-Ion 10Ah / 36V
Dojazd
30 km
Maximálna rýchlosť
25 km/h
Hmotnosť
20 kg
Výkon motora
250 W
Veľkosť kolies
26"+20"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
plynová rukoväť
Rozmery
1760 x 700 x 1020 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v prednom kolese
Rekuperácia
nie
Veľkosť predného kolesa
26 "
Veľkosť zadného kolesa
20 "

Elektrokolobežka MA-MI MOUNTAIN s rýchlonabíjačkou - videoElektrokolobežka MA-MI MOUNTAIN s rýchlonabíjačkou - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov