Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka Hikerboy Urban Comfort (Kód produktu: 20044)

Elektrická kolobežka Hikerboy Urban Comfort

Robustná skladacia konštrukcia, tempomat, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, vhodná najmä pre dospelých.

Robustná skladacia konštrukcia, tempomat, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, vhodná najmä pre dospelých. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
882 € s DPH
Cena bez DPH:
735 €
Pôvodná cena:
1 038,80 €
- ušetríte 156,80 € (15%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka Hikerboy Urban Comfort

Elektrokolobežka Hikerboy Urban Comfort ponúka skvelý pomer ceny a výkonu. Maximálna rýchlosť kolobežky je 30 km/h, jej bezkomutátorový motor umiestnený v zadnom kolese nevyžaduje žiadnu údržbu a pri odporúčanej záťaži 120 kg si bez problémov poradí i s 10° stúpaním. Ani prudké kopce tak nebudú prekážkou. Kolobežka s elektromotorom výborne poslúži pre cesty do práce či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri obyčajných prechádzkach a na iných výletoch.

Robustná, ale ľahká a skladná

Aj cez svoje rozmery váži kolobežka vďaka ľahkému rámu z leteckého hliníka len 16 kg a niekoľkými rýchlymi pohybmi ju ľahko zložíte či zas rozložíte do stavu pripraveného k jazde. Prenášanie a skladovanie tak nebude žiadny problém.

Dobíjanie len občas

O dlhý dojazd až 25 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 10 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 4-6 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardne kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

Všetko pod kontrolou

Elektrická kolobežka Hikerboy Urban Comfort má riadidlá nastaviteľné v rozmedzí 82 až 114 cm, takže sa pohodlne zvezú jazdci menšej i vyššej postavy. Na prehľadnom farebnom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase, celkovo prejdenú vzdialenosť, či čas. Naviac je na displeji umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať mobilný telefón.

Tempomat

Vyrážate na výlet, kde je cesta skôr rovná a prehľadná? Využite tempomat. Stačí, ak necháte kolobežku chvíľu ísť rovnakou rýchlosťou a tempomat sa automaticky aktivuje. Môžete potom pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Pri brzdení dôjde k vypnutiu tempomatu. Ak nechcete tempomat vôbec používať, je možné ho deaktivovať v menu kolobežky.

Pohodlie i bezpečnosť

Elektrokolobežka Hikerboy Urban Comfort je skvele vybavená. Nafukovacie 10" kolesá s kvalitnými plášťami zaručujú v kombinácii s odpružením maximálne hladkú jazdu a tie najlepšie jazdné vlastnosti. Kolobežku bezpečne krotí aj v najvyšších rýchlostiach dvojica spoľahlivých kotúčových bŕzd.

 

Rozjazdy pre hviezdy :)

Kolobežka sa nepohne sama od seba tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku. Počká na to, až ju uvediete sami do pohybu odrážaním od zeme, podobne ako na klasickej kolobežke. Ak sa však chcete rozbiehať s dopomocou motora hneď z miesta, nie je problém - možno to nastaviť v menu displeja. V takom prípade tu môžete tiež upraviť, či takýto rozjazd má byť plynulého alebo agresívnejšieho rázu.

A ešte niečo naviac?

Iste! Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Urban Comfort disponuje predným aj zadným svetlom napojeným na batériu. Zapínanie je automatické pomocou stmievacieho senzora. Nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozbliká automaticky ihneď po stlačení brzdy. Výbava tiež zahŕňa hlasný zvonček a dvojicu blatníkov, ktorú v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách.

Tento trendový dopravný prostriedok je ideálny pre rýchle presuny a výlety, zamilujú si ho aj milovníci rýchlej jazdy.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity.


Technický popis:

materiál rámu hliník
výkon motora 350 W
typ motora bezkomutátorový
maximálne otáčky motora 800 / min
maximálna rýchlosť 30 km/h
rýchlostné režimy 15/23/30 km/h
maximálne stúpanie 10° (17,6%)
batéria Li-Ion 10 Ah, 36 V
dojazd na jedno nabitie až 25 km
čas pre plné nabitie 4 - 6 h
brzdy predná aj zadná kotúčová
pneumatiky predná aj zadná nafukovacie
veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
maximálna nahustenie 3,1 bar / 45 psi
rozmery nášľapu 44 x 24,5 cm
výška nášľapu (horná) 17 cm
výška nášľapu (spodná) 10 cm
výška riadidiel 82 - 114 cm
šírka riadidiel 54 cm
osvetlenie predné a zadné svetlo (automatické zapínanie na stmievací senzor), automatické brzdové
rozmery kolobežky 110 x 58 x 110 cm
rozmery zloženéj kolobežky 109 x 22,4 x 36 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 120 kg
hmotnosť 16 kg
možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom / bez odrazu, plynulosť rozjazdu
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, farebný multifunkčný displej (napájaný centrálnou batériou), stojan, predný tlmič, blatníky, zvonček, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka Hikerboy Urban Comfort - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka Hikerboy Urban Comfort - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 10Ah / 36V
Dojazd
25 km
Maximálna rýchlosť
30 km/h
Hmotnosť
16 kg
Výkon motora
350 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1100 x 580 x 1100 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka Hikerboy Urban Comfort - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov