Šport>Kolobežky>Kolobežky pre dospelých>Kolobežky pre dospelých - s nafukovacími kolesami > Kolobežka Yedoo Steel S2016 20/16" (Kód produktu: 12404)

Kolobežka Yedoo Steel S2016 20/16"

Stabilná, pohodlná a veľmi obratná kolobežka s originálnym oceľovým rámom a skvelými jazdnými vlastnosťami, skvelá pre každý deň.

Stabilná, pohodlná a veľmi obratná kolobežka s originálnym oceľovým rámom a skvelými jazdnými vlastnosťami, skvelá pre každý deň. viac »

Farba
čierna modrá zelená oranžová
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
319 € s DPH
Cena bez DPH:
265,83 €
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Kolobežka Yedoo Steel S2016 20/16"

Stredný model radu Steel si nenápadne ale iste nájde cestu terénom aj do vašich sŕdc. Štíhla polygonálna konštrukcia a metalické sfarbenie pripomína stíhačky Stealth a jazdnými vlastnosťami nezaprie rodinnú príslušnosť k športovým kolobežkám Yedoo Alloy. Po nich zdedila táto kolobežka hliníkovú vidlicu, dvojstenné hliníkové ráfiky a ďalšie špičkové komponenty. Na vzdialenosť nehľadí, zapáľte motory a nechajte sa prekvapiť, ako ľahko a rýchlo poletíte krajinou.

Tvarovo originálny rám spolu so širšími riadidlami vám dodá pocit nebývalej stability, kolobežka sa dobre ovláda a je čitateľná a predvídateľná. Vďaka nadobudnutej istote sa môžete uvoľniť, oddať jazde a nechať telo i psychiku relaxovať v pravidelnom rytme odrážajúcich sa nôh.Ani pri dlhších cestách vás nesklame

Kolobežky Steel sú postavené na oceľovom ráme, ktorý má vďaka geniálnej geometrii hneď niekoľko predností. Predovšetkým dobre pohlcuje vibrácie. Zaisťuje tak veľmi pohodlnú a bezpečnú jazdu, bez toho aby kolobežka stratila na tuhosti. V spojení s kvalitnými držadlami, ktorými sú modely Steel vybavené, to napríklad znamená, že ani na dlhšie trasy nebudete potrebovať rukavice.Osadenie bez kompromisov

Podobne ako kolobežky profi radu Yedoo Alloy aj "Steelky" sa môžu pochváliť vysoko kvalitnými komponentmi. Napríklad kolesá majú hliníkové ráfiky s dvojitou stenou a CNC frézovanými brzdnými plochami, pohodlné ergonomické držadlá s aretáciou proti pretáčaniu, kvalitné "V" brzdy TEKTRO alloy atď. Príprava na držiak na fľašu, blatníky či bočný stojan sú úplnou samozrejmosťou.


Bezpečnosť a pohodlie na prvom mieste

S nerovnosťami sa dobre vyrovná vďaka svojej vpredu mierne zvýšenej svetlej výške stúpačky, ktorá si aj v základnej polohe drží optimálne hodnoty tak, aby jazda bola čo najmenej namáhavá a zároveň, aby podvozok nedrhol o povrchové nerovnosti. K pohodlnej jazde prispeje aj stúpadlo s dlhšou nášľapnou plochou, ktorého súčasťou sú odolné protišmykové pásy zo štruktúrovaného PVC, ktoré vďaka tepelnému tvarovaniu znesú vysokú záťaž.


Technický popis:

rám YEDOO Hi-ten oceľ
vidlica YEDOO Hi-ten oceľ
predstavec ZOOM alloy
hlavové zloženie NECO alloy 1 1/8" závitové
riadidlá YEDOO Cross alloy
držadlá ergonomické s aretáciou proti pretáčaniu
rohy nie sú súčasťou
brzdové páčky TEKTRO ML 520 alloy
brzdy "V" TEKTRO alloy / "V" TEKTRO alloy
kolesá 20"/ 16"
ráfiky HJC alloy s dvojitou stenou + CNC frézované brzdné plochy
náboje NOVATEC alloy
šírka náboja (predná / zadná) 74/74 mm
ložiská priemyselné
rýchloupínacie páčky (predná / zadná) áno / áno
pneumatiky (predná / zadná) KENDA (60TPI, kevlar guard)
príprava pre držiak na fľašu 1x
hmotnosť 9 kg
dĺžka 149 cm
stúpadlo 40 cm
výška riadidiel 92 - 98 cm
šírka riadidiel 64 cm
svetlá výška (dolná / horná pozícia) 4,0 / 6,0 cm
výška stúpadla nad zemou (dolná / horná pozícia) 6,8 / 8,8 cm
priestor pre jazdca 63 cm
minimálna výška jazdca 150 cm
nosnosť 150 kg

Kolobežka Yedoo Steel S2016 20/16" - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Kolobežka Yedoo Steel S2016 20/16" - Parametre produktu

Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťová
Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Veľkosť predného kolesa
20 "
Hmotnosť
9 kg
Veľkosť zadného kolesa
16 "
Nastaviteľná výška riadítok
áno
Výška riadidiel
92-98 cm
Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov